Informacje zawarte na stronie mogą zawierać treści reklamowe, które nie stanowią umowy ani nie są dokumentem informacyjnym wymaganym na mocy przepisów prawa, a także nie zawierają informacji wystarczających do podjęcia decyzji inwestycyjnej. Inwestowanie wiąże się z ryzykiem. Przed podjęciem decyzji inwestycyjnych zapoznaj się z prospektem informacyjnym funduszu zawierającym między innymi pełną listę ryzyk.

Wybierz rokWybierz miesiąc
19 majamaj 2022

Zmiana prospektu informacyjnego funduszu Santander PPK SFIO

Santander Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych Spółka Akcyjna informuje, iż 19 maja 2022 roku zmianie ulega prospekt informacyjny funduszu Santander PPK SFIO zgodnie z poniższym ogłoszeniem:

Zobacz więcej
19 majamaj 2022

Zmiana prospektu informacyjnego oraz statutu funduszu Santander Prestiż SFIO

Santander Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych Spółka Akcyjna informuje, iż 19 maja 2022 roku zmianie ulegają następujące dokumenty funduszu Santander Prestiż SFIO:

Zobacz więcej
19 majamaj 2022

Zmiana prospektu informacyjnego oraz statutu funduszu Santander FIO

Santander Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych Spółka Akcyjna informuje, iż 19 maja 2022 roku zmianie ulegają następujące dokumenty funduszu Santander FIO:

Zobacz więcej
22 kwietniakwi 2022

Santander TFI sygnatariuszem akcji „Równa Firma”

Miło nam poinformować, że dążąc do realizacji ESG nie tylko w zakresie produktów, ale też działalności spółki, Santander TFI S.A. został sygnatariuszem deklaracji „Równa Firma”.

Zobacz więcej
14 kwietniakwi 2022

Planowana niedostępność strony Santander TFI

W związku z pracami technicznymi strona internetowa może być chwilowo niedostępna od 14.04.2022 od godziny 23:00 do 15.04.2022 do godziny 04:00. Przepraszamy za wszelkie niedonośności wynikające z okresowej niedostępności strony.

Zobacz więcej
13 kwietniakwi 2022

Wesołych Świąt!

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych życzymy wielu radosnych i ciepłych chwil oraz mnóstwa pomyślności w życiu prywatnym i zawodowym. Niech te święta będą wspaniałym czasem spędzonym z przyjaciółmi i rodziną.

Zobacz więcej
13 kwietniakwi 2022

Zlecenia nabycia i zamiany - sankcje dotyczące Rosji i Białorusi

Santander Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych Spółka Akcyjna informuje, że od dnia 13 kwietnia 2022 r. zlecenia nabycia i zamiany w funduszach Santander na rzecz:

Zobacz więcej
12 kwietniakwi 2022

Terminy publikacji wycen w okresie Świąt Wielkanocnych

Uprzejmie informujemy, że zgodnie ze statutami funduszy inwestycyjnych Santander wyceny wartości jednostek uczestnictwa ustalamy tylko na te dni, w których odbywa się regularna sesja na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie S.A.

Zobacz więcej
6 kwietniakwi 2022

Zmiana Kluczowych informacji dla Inwestorów dla subfunduszu Santander Akcji Spółek Wzrostowych

Santander Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych Spółka Akcyjna informuje, iż z dniem 6 kwietnia 2022 roku aktualizacji podlegają Kluczowe informacje dla Inwestorów dla subfunduszu Santander Akcji Spółek Wzrostowych, wydzielonego w ramach funduszu Santander FIO.

Zobacz więcej
1 kwietniakwi 2022

Zmiana prospektu informacyjnego funduszu Santander Prestiż SFIO

Santander Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych Spółka Akcyjna informuje, iż 1 kwietnia 2022 roku zmianie ulegają następujące dokumenty funduszu Santander Prestiż SFIO:

Zobacz więcej