Informacje zawarte na stronie mogą zawierać treści reklamowe, które nie stanowią umowy ani nie są dokumentem informacyjnym wymaganym na mocy przepisów prawa, a także nie zawierają informacji wystarczających do podjęcia decyzji inwestycyjnej. Inwestowanie wiąże się z ryzykiem. Przed podjęciem decyzji inwestycyjnych zapoznaj się z prospektem informacyjnym funduszu zawierającym między innymi pełną listę ryzyk.

Zainwestuj w fundusze Santander

Klient indywidualny

Zainwestuj przez Santander Internet

Jeśli masz konto osobiste w Santander Bank Polska S.A. i dostęp do Santander Internet możesz zalogować się i kupić fundusze w zakładce Fundusze Inwestycyjne.

Santander internet Uruchomi się w nowym oknie
 

Sprawdź, jak łatwo możesz inwestować przez internet
- zobacz wersję testową zakładki Fundusze Inwestycyjne w aplikacji Santander internet.

Sprawdź demo Uruchomi się w nowym oknie
 

Jeśli nie masz konta osobistego w Santander Bank Polska S.A. dowiedz się jak je założyć i uzyskać dostęp do Santander Internet:

Bezpłatne, osobiste konta bankowe online, darmowy rachunek bankowy przez internet, bez opłat | Santander Uruchomi się w nowym oknie
 

Zainwestuj w placówce Santander Bank Polska S.A.

Z pomocą doradcy zainwestuj w fundusze Santander w jednym z oddziałów Banku.

Skorzystaj z wyszukiwarki placówek
i spotkaj się z doradcą Santander Bank Polska S.A.

Znajdź oddział Uruchomi się w nowym oknie

Informacje o obsłudze subfunduszy przez Santander Bank Polska S.A. oraz Santander TFI S.A., znajdziesz w dokumencie poniżej.

Firma

Zlecenia i dyspozycje dla osób prawnych dostępne w funduszach Santander FIO oraz Santander Prestiż SFIO

Zlecenia przez internet mogą składać osoby prawne i jednostki organizacyjne nieposiadające osobowości prawnej, jeżeli mają aktywną umowę o świadczenie usług za jego pośrednictwem.

W przypadku złożenia zlecenia odkupienia jednostek uczestnictwa wypłata środków nastąpi na rachunek bankowy Uczestnika podany w umowie o świadczenie usług za pośrednictwem internetu.

Szczegółowe zasady dotyczące składania zleceń przez internet określa:

Serwis dla Klientów Instytucjonalnych Uruchomi się w nowym oknie