Komunikaty prasowe

 

Wybierz rok
31 sierpniasie 2021

Santander Prestiż Future Wealth – nowość w ofercie Santander TFI

Od 31 sierpnia 2021 roku klienci Santander TFI mogą inwestować w subfundusz, który skupia się na megatrendach.

Zobacz więcej
20 majamaj 2021

Złote godło Konsumencki Lider Jakości 2021 dla Santander TFI

Bardzo miło jest nam poinformować, że głosami klientów, Santander TFI uzyskało Złote Godło „Konsumencki Lider Jakości 2021”, a tym samym I miejsce w kategorii „Firmy obsługujące PPK”. Nagroda przyznawana jest przez Strefę Gospodarki (niezależny, ogólnopolski dodatek dystrybuowany wraz z Dziennikiem Gazeta Prawna).

Zobacz więcej
16 kwietniakwi 2021

Zmiany w składzie Zarządu Santander TFI S.A.

Z dniem dzisiejszym Rada Nadzorcza, po otrzymaniu zgody KNF, powierzyła Januszowi Korpie pełnienie funkcji Członka Zarządu nadzorującego system zarządzania ryzykiem w Santander TFI S.A.

Zobacz więcej
18 marcamar 2020
9 marcamar 2020

Byki i Niedźwiedzie oraz Złote Portfele – nominacja dla Santander Prestiż Technologii i Innowacji

Dziś Parkiet ogłosił nominacje w kategorii najlepszy fundusz akcji zagranicznych 2019 roku. Z przyjemnością informujemy, że na drugim miejscu znalazł się Santander Prestiż Technologii i Innowacji (zarządza nim Jacek Grel). Subfundusz zakończył 2019 r. z 36-proc. zyskiem. Warto wspomnieć, że główna część portfela to akcje amerykańskie, ale też polskie czy niemieckie.

Zobacz więcej
13 lutegolut 2020

Santander TFI laureatem nagrody "Orły WPROST"

ORŁY WPROST to nagrody dla firm, samorządów, wybitnych osobowości regionu oraz projektów transgranicznych i ponadnarodowych. To nagroda dla tych, którzy wnoszą szczególny wkład w rozwój gospodarki, regionu oraz kraju. Laureatami nagrody ORŁY WPROST mogą być przedsiębiorstwa, które osiągnęły największy średni zysk netto w ciągu ostatnich trzech lat, osiągnęły największy przeciętny procentowy wzrost zysku netto w ciągu ostatnich trzech lat, ale także działają rentownie, etycznie, mogą się pochwalić zasługami na rzecz swojej „małej ojczyzny”.

Zobacz więcej
30 majamaj 2019

Santander TFI S.A. otrzymało wpis do Ewidencji PPK

28.05.2019 uzyskaliśmy wpis do Ewidencji PPK prowadzonej przez Polski Fundusz Rozwoju. Tym samym dołączyliśmy do grona instytucji finansowych oferujących Pracownicze Plany Kapitałowe.

Pobierz pełną treść
30 styczniasty 2018

Znaczące zmiany w ofercie Arki – aż 9 nowych subfunduszy

W pierwszym kwartale 2018 roku BZ WBK TFI S.A. wprowadzi aż 9 nowych subfunduszy - to znaczące uzupełnienie oferty. Dotychczas klienci mogli wybierać spośród 20 produktów w ramach funduszy Arka BZ WBK FIO i Arka Prestiż SFIO. Pojawią się nowe klasy aktywów i nowe geografie inwestycji. Co ciekawe – część nowej oferty, obejmująca w szczególności rynki zagraniczne, jest objęta zabezpieczeniem ekspozycji walutowej.

Pobierz pełną treść
26 styczniasty 2018

Udany rok dla rynków finansowych

Rok 2017 był udany dla rynków finansowych – zarówno na świecie jak i w Polsce. W przeciwieństwie do lat poprzednich, żadne z wydarzeń geopolitycznych nie wpłynęło znacząco na rynki finansowe, co sprawiło, że środowisko sprzyjało wielu klasom aktywów. Zarówno stopy zwrotu jaki i zmienność pozwalały inwestorom optymistycznie patrzeć na rynki. Miniony rok był także znakomitym rokiem dla BZ WBK TFI.

Pobierz pełną treść
18 grudniagru 2017

Rada Nadzorcza BZ WBK TFI SA powołała w skład Zarządu Annę Rybkę.

Anna Rybka jest związana ze Spółką od ponad dziesięciu lat, koordynując proces zarządzania projektami i wdrażania nowych produktów.

Pobierz pełną treść

Zdjęcia Zarządu

Zdjęcia Zarządzających Funduszami

Kontakt dla dziennikarzy

Katarzyna Golińska
Dyrektor Zespołu Marketingu i Komunikacji

TFI.biuro.prasowe@santander.pl

+48 22 155 58 29
+48 695 220 717