Informacje zawarte na stronie mogą zawierać treści reklamowe, które nie stanowią umowy ani nie są dokumentem informacyjnym wymaganym na mocy przepisów prawa, a także nie zawierają informacji wystarczających do podjęcia decyzji inwestycyjnej. Inwestowanie wiąże się z ryzykiem. Przed podjęciem decyzji inwestycyjnych zapoznaj się z prospektem informacyjnym funduszu zawierającym między innymi pełną listę ryzyk.

Nagroda Dobra Marka 2022 w kategorii Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych dla Santander TFI

8 czerwca 2022

Bardzo miło jest nam poinformować, że otrzymaliśmy nagrodę Dobra Marka 2022 – Jakość, Zaufanie, Renoma w kategorii Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych.

Program Dobra Marka Jakość, Zaufanie, Renoma to ogólnopolski, promocyjny program konsumencki, prowadzony przez redakcję Forum Biznesu, niezależny dodatek dystrybuowany z Dziennikiem Gazetą Prawną. Nagroda ta jest przyznawana najbardziej dynamicznym i najlepiej rozpoznawalnym markom na rynku polskim. Weryfikacja przebiega dwutorowo, poprzez badania ankietowe oraz analizy Działu Badań i Analiz Rynku. Przedmiotem analiz objęte zostały m.in. pozycja rynkowa marki i jej siła, jakość prezentowana przez dany produkt lub usługę oraz stopień zaufania konsumentów wyrażony w głosowaniu. W badaniu konsumentów otrzymaliśmy 27 proc. głosów, tym samym, zdobywając pierwsze miejsce w swojej kategorii.

Bardzo dziękujemy wszystkie głosy i zaufanie, jakim nas Państwo obdarzyli.