Aktualności
Kariera

Wybierz rokWybierz miesiąc
 • 30 styczniasty 2023

  Co zrobiliśmy w naszych Klubach Zainteresowań?

  Stworzyliśmy przestrzeń dla pracowników, w której wspólnie mogą dzielić się swoimi zainteresowaniami. Sprawdź szczegóły i konkretne działania!

  Zobacz więcej
 • 18 styczniasty 2023

  „Be Tech!" z bankiem Santander

  Odwiedź nową stronę „BeTech!" i dowiedz się więcej o globalnym programie rekrutacji pracowników z obszarów technicznych.

  Zobacz więcej
 • 1 czerwcacze 2022

  Architektura infrastruktury i platform IT – co to znaczy?

  Ostatni tekst z cyklu o kobietach w technologiach i IT zamyka Joanna Jędrychowska - dyrektorka Biura Architektury Platform i Infrastruktury. Z tekstu dowiesz się, jak znalazła się w obszarze IT, co na co dzień realizuje i jakie ma hobby.

  Zobacz więcej
 • 31 majamaj 2022

  Czego nie wiesz o pracy Agile Coachki?

  Czeka na Ciebie kolejna historia z serii naszych rozmów z kobietami pracującymi w naszym banku w dziedzinie technologii i IT. Poznaj Ewę Gowin, agile coachkę, która opowie na czym polega jej praca i co zrobiła, aby dojść do miejsca, w którym jest dzisiaj.

  Zobacz więcej
 • 30 majamaj 2022

  Wyzwania w roli product ownerki – data analys

  Poznajcie Aleksandrę Kieliszek – product owner & data analyst, która opowie o specyfice i wyzwaniach swojej pracy. To kolejna kobieta pracująca w nowych technologiach, które podzieliła się swoim doświadczeniem.

  Zobacz więcej
 • 24 majamaj 2022

  Co robi Architektka IT?

  Women in Tech to rzeczywistość pracy w naszym banku. Dlatego kolejną kobietą, która pokazuje swoją pracę w obszarze technologii jest Iwona Joniec – ekspertka w dziedzinie architektury IT. Wejdź i przeczytaj!

  Zobacz więcej
 • 24 majamaj 2022

  Kim jest IT Area Leader?

  Poprosiliśmy kobiety w obszarze IT w naszym banku, aby opowiedziały o swojej drodze i doświadczeniach w tej dziedzinie. Poznaj Magdalenę Fischer – IT Area Leader. Magda będzie mentorką na wydarzeniu Women in Tech, którego jesteśmy partnerem. Zapraszamy do lektury.

  Zobacz więcej
 • 19 majamaj 2022

  Co kryje tajemnicza nazwa - intermediate business analyst?

  Poznaj historię kobiet w nowych technologiach, które biorą aktywny udział w transformacji naszego banku. Skąd czerpią inspiracje? Jaka była ich ścieżka zawodowa i edukacyjna? Tego wszystkiego dowiesz się w naszych tekstach. Poznajcie Monikę Konopską z Departament Wdrożeń i Zapewnienia Jakości!

  Zobacz więcej
 • 27 kwietniakwi 2022

  Jak znaleźć pracę bez doświadczenia?

  Czy brak konkretnego doświadczenia zawodowego może być atutem? Oczywiście, że tak. Zobacz, co możesz zrobić, żeby odnaleźć się w pracy, w której nie masz doświadczenia.

  Zobacz więcej
 • 21 lutegolut 2022

  Jak zostać konsultantem językowym

  O prostym języku słyszymy coraz częściej. Widzimy, jak zmieniają się szablony pism i już coraz rzadziej ktoś pragnie nas o czymś poinformować. Nasz bank również podpisał deklarację prostego języka. Ale… jak dołączyć do tej rewolucji? Marta Tomaszewska, ambasadorka PowerUp

  Zobacz więcej