Wybierz rokWybierz miesiąc
1 czerwcacze 2022

Architektura infrastruktury i platform IT – co to znaczy?

Ostatni tekst z cyklu o kobietach w technologiach i IT zamyka Joanna Jędrychowska - dyrektorka Biura Architektury Platform i Infrastruktury. Z tekstu dowiesz się, jak znalazła się w obszarze IT, co na co dzień realizuje i jakie ma hobby.

Zobacz więcej
31 majamaj 2022

Czego nie wiesz o pracy Agile Coachki?

Czeka na Ciebie kolejna historia z serii naszych rozmów z kobietami pracującymi w naszym banku w dziedzinie technologii i IT. Poznaj Ewę Gowin, agile coachkę, która opowie na czym polega jej praca i co zrobiła, aby dojść do miejsca, w którym jest dzisiaj.

Zobacz więcej
30 majamaj 2022

Wyzwania w roli product ownerki – data analys

Poznajcie Aleksandrę Kieliszek – product owner & data analyst, która opowie o specyfice i wyzwaniach swojej pracy. To kolejna kobieta pracująca w nowych technologiach, które podzieliła się swoim doświadczeniem.

Zobacz więcej
24 majamaj 2022

Co robi Architektka IT?

Women in Tech to rzeczywistość pracy w naszym banku. Dlatego kolejną kobietą, która pokazuje swoją pracę w obszarze technologii jest Iwona Joniec – ekspertka w dziedzinie architektury IT. Wejdź i przeczytaj!

Zobacz więcej
24 majamaj 2022

Kim jest IT Area Leader?

Poprosiliśmy kobiety w obszarze IT w naszym banku, aby opowiedziały o swojej drodze i doświadczeniach w tej dziedzinie. Poznaj Magdalenę Fischer – IT Area Leader. Magda będzie mentorką na wydarzeniu Women in Tech, którego jesteśmy partnerem. Zapraszamy do lektury.

Zobacz więcej
19 majamaj 2022

Co kryje tajemnicza nazwa - intermediate business analyst?

Poznaj historię kobiet w nowych technologiach, które biorą aktywny udział w transformacji naszego banku. Skąd czerpią inspiracje? Jaka była ich ścieżka zawodowa i edukacyjna? Tego wszystkiego dowiesz się w naszych tekstach. Poznajcie Monikę Konopską z Departament Wdrożeń i Zapewnienia Jakości!

Zobacz więcej
27 kwietniakwi 2022

Jak znaleźć pracę bez doświadczenia?

Czy brak konkretnego doświadczenia zawodowego może być atutem? Oczywiście, że tak. Zobacz, co możesz zrobić, żeby odnaleźć się w pracy, w której nie masz doświadczenia.

Zobacz więcej
21 lutegolut 2022

Jak zostać konsultantem językowym

O prostym języku słyszymy coraz częściej. Widzimy, jak zmieniają się szablony pism i już coraz rzadziej ktoś pragnie nas o czymś poinformować. Nasz bank również podpisał deklarację prostego języka. Ale… jak dołączyć do tej rewolucji? Marta Tomaszewska, ambasadorka PowerUp

Zobacz więcej
9 listopadalis 2021

Co robią UX writerzy

UX writerzy piszą. Nie książki i nie artykuły. Piszą krótkie teksty, tak krótkie, jak jedno, dwa lub trzy słowa. Piszą teksty do serwisów internetowych i aplikacji mobilnych. Sprawiają, że oprogramowanie mówi ludzkim językiem. Kuszące? Kamila Dec, ambasadorka PowerUp

Zobacz więcej
12 październikapaź 2021

Co robią specjaliści od komunikacji

Kto dziś nie zna się na komunikacji? No, może ten, kto miał trójkę z języka polskiego. Albo dwójkę, co gorsza. Tak, ten to raczej się nie zna. Ale czy ktoś jeszcze? W dzisiejszych czasach?! Przecież teraz wszyscy znają się na komunikacji! Kamila Dec, Ambasadorka PowerUp

Zobacz więcej