Wybierz rokWybierz miesiąc
12 październikapaź 2021

Co robią specjaliści od komunikacji

Kto dziś nie zna się na komunikacji? No, może ten, kto miał trójkę z języka polskiego. Albo dwójkę, co gorsza. Tak, ten to raczej się nie zna. Ale czy ktoś jeszcze? W dzisiejszych czasach?! Przecież teraz wszyscy znają się na komunikacji! Kamila Dec, Ambasadorka PowerUp

Zobacz więcej
8 październikapaź 2021

Jak zwiększamy wartość dla klienta i jakość pracy zespołów

Model pracy zwinnej (agile) przygotowuje firmy na wyzwania związane z mniejszą przewidywalnością przyszłości. Pracując zwinnie skracamy czas wprowadzania produktów na rynek i podnosimy zadowolenie naszych klientów odpowiadając na ich potrzeby. Przeczytaj, jak to robimy w naszym banku.

Zobacz więcej
11 sierpniasie 2021

Cyber Santander na Cyber Poligonie

Cyberprzestępcy nie śpią, ale nasi cyberbohaterowie też nie. Którzy z nich są w lepszej formie?

Zobacz więcej
10 sierpniasie 2021

Service Design w projektowaniu działań rozwojowych

Projektując w Banku działania rozwojowe dla pracowników zależy nam aby były one przede wszystkim dostosowane do ich potrzeb. Dlatego do projektowania wykorzystujemy metodologię Service Design. Program Futuro-Przywództwo Przyszłości został zaprojektowany zgodnie z tą metodologią.- Magdalena Polus

Zobacz więcej
10 sierpniasie 2021

Historia kariery - "Chciałem uczestniczyć w tej transformacji"

Paweł Bogusz zaczął swoją przygodę w banku w 2009 roku. Jak ze specjalisty ds. obsługi klienta w Centrum Obsługi Klientów Korporacyjnych został osobą zajmującą się automatyzacją procesów? Przeczytaj koniecznie jego historię.

Zobacz więcej
9 sierpniasie 2021

Historia kariery - jak sięgać po więcej dzięki rekrutacjom wewnętrznym?

Historią kariery dzieli się z nami Natalia Kasperska, która przeszła w naszym banku przez wszystkie szczeble kariery w bankowości oddziałowej na drodze ku wymarzonemu stanowisku. Jak z perspektywy czasu Natalia ocenia podjęcie decyzji o zmianach?

Zobacz więcej
4 sierpniasie 2021

Uniwersytet w banku, czy to możliwe? - YOUniversity

Stworzyliśmy w Banku miejsce, w którym każdy pracownik może znaleźć dla siebie możliwość rozwoju w interesującym go temacie. To YOUniversity, czyli wewnętrzny Uniwersytet, który tworzą pracownicy Banku, eksperci z różnych dziedzin, którzy z pasji dzielą się swoją wiedzą z innymi - Magdalena Polus

Zobacz więcej
29 lipcalip 2021

Poznaj pracę zespołu Protect Cybersecurity

Czy wiesz, co należy do codziennych obowiązków inżynierów w Departamencie Technologii Cyberbezpieczeństwa naszego banku? Przeczytaj ten tekst – dzięki niemu poznasz specyfikę działań zespołu Protect Cybersecurity. A jeśli opis pracy zaciekawi Cię, możesz zaaplikować na otwartą rekrutację. Zapraszamy!

Zobacz więcej
15 lipcalip 2021

Historia kariery - "Nie ustawałam w poszukiwaniu swojej drogi"

Swoją historią zawodową dzieli się z nami Julita Moczko, związana z Bankiem od 14 lat. W tym czasie – jak sama opowiada – “nie przestawała szukać swojej drogi”. Zaczęło się od pracy na infolinii, a jaki ciąg dalszy ma ta historia?

Zobacz więcej
15 lipcalip 2021

Historia kariery - o udziale w rekrutacji wewnętrznej

W Santander Bank Polska realizujemy wiele rekrutacji wewnętrznych. Poznaj historię Dominika Dziurdziaka, który po długiej karierze w Banku zdecydował się na zmianę. Nie chciał opuszczać organizacji, dlatego postanowił spróbować rozwoju w innym obszarze. Zobacz, jak wyglądało to z jego perspektywy.

Zobacz więcej