Staże i praktyki

To MOCne wejście w karierę

SantanderTECH

O programie

Program SantanderTECH skierowany jest do wszystkich, którzy chcą rozwijać się w obszarze IT. Staż nastawiony jest na rozwój kompetencji i umiejętności technicznych.
Pierwszą edycję stażu zrealizowaliśmy w 2019 roku. Aplikując do nas, możesz rozwijać się w jednym z poniższych obszarów:

    • Software Development
    • Test Enginer
    • Data Engineer (profil technologiczny)
    • System Analyst
    • Administrator DevOps
    • Cybersecurity
    • Data Analyst (profil matematyczno-statystyczny)
    • Project Management Officer

Jest to płatny staż w oparciu o umowę zlecenie (6 miesięcy), ciekawe i strategiczne projekty wsparcie zespołu, otwartość, docenianie, szkolenia i możliwość nawiązania dłuższej współpracy.

Znajdź staż TECH dla siebie

Oferty stażowe Uruchomi się w nowym oknie

Proces rekrutacji

  1. Przyjmowanie aplikacji.
  2. Rekruter przegląda CV.
  3. Kontakt rekrutera z wybranymi kandydatami.
  4. Zaproszenie na rozmowę rekrutacyjną.
  5. Wykonanie zadania (opcjonalnie).
  6. Przekazanie informacji o wynikach rekrutacji.

Onboarding

  • Welcome Day

    Możesz dowiedzieć się więcej na temat pracy w banku – jaką mamy kulturę organizacyjną, jak wygląda struktura, jakimi zachowaniami kierujemy się w pracy, poznać naszą misję, wizję oraz strategię. Każdy stażysta otrzymuje welcome pack z gadżetami i przydatnymi rzeczami.

  • Cykl szkoleń

    Trenerzy i eksperci poprowadzą dedykowane szkolenia rozwojowe i merytoryczne. Każdy uczestnik stażu będzie mógł wziąć udział w szkoleniach między innymi takich jak autoprezentacja i myślenie krytyczne.

Więcej informacji

  • Będziesz wykonywać zadania w realnych projektach bankowych.

  • Zdobędziesz nowe doświadczenia oraz wiele praktycznych umiejętności, dzięki pracy z doświadczonymi pracownikami.

  • Staż jest płatny (atrakcyjne wynagrodzenie) i trwa 6 miesięcy.

  • Stawiamy na elastyczne podejście do godzin pracy podczas stażu.

Nie czekaj!

Określ kierunek, w którym chcesz się kształcić i zaaplikuj do Santander Bank Polska na program stażowy SantanderTECH.

Staże ogólne

W ramach opcji rozwoju w Santander Bank Polska pojawiają się co jakiś czas pojedyncze oferty staży. Ogłaszane są one przez obszary biznesowe, które mają w danym momencie szczególne zapotrzebowanie. Takie staże nie są organizowane wg ściśle określonego harmonogramu rekrutacji - pojawiają się w ciągu roku spontanicznie.
Zachęcamy do aktywnego śledzenia ofert na stronie karierowej. Znajdź obszar dla siebie!

zadowolona dziewczyna w okularach siedzi przed laptopem i bawi się włosami

Santander Universidades

Zdobądź kompetencje i certyfikat,
który wyróżni Cię na rynku pracy