O projekcie

 • ikona uścisk dłoni

  W 2017 r. podpisaliśmy Kartę Różnorodności. Tym samym przystąpiliśmy do grona organizacji, które wspierają praktyki zarządzania różnorodnością w Polsce. To oznacza, że zobowiązujemy się wdrożyć zapisy karty w naszej firmie. Taki właśnie jest projekt Różnosprawni.

   

  logotyp programu różnosprawni

 • ikona dwóch postaci

  Chcemy tworzyć różnorodne środowisko pracy poprzez zatrudnianie osób z różnymi potrzebami. Wzmacniamy świadomość na temat praw i potrzeb osób z niepełnosprawnością. Tworzymy warunki do dzielenia się z pracodawcą informacją o posiadanej niepełnosprawności. Wspieramy naszych pracowników na każdym etapie drogi zawodowej.

  logotyp karty różnorodności

Rekrutacja osób z niepełnosprawnością

Jesteśmy otwarci na osoby z niepełnosprawnością. Warto śledzić nasze oferty pracy oraz odpowiadać na ogłoszenia. Publikujemy je w naszych standardowych kanałach komunikacji, a także na stronach:

 • ikona www - glob

  dedykowanych portali (np. agencje zatrudnienia osób niepełnosprawnych)

 • ikona 3 budynków w okręgu

  naszych fundacji partnerskich, które działają na rzecz osób z niepełnosprawnościami

Benefity dla pracowników z niepełnosprawnością

Orzeczenie o niepełnosprawności daje naszym pracownikom dostęp do różnych uprawnień zgodnie z przepisami o zatrudnieniu osób niepełnosprawnych. Uprawnienia te dotyczą głównie czasu pracy i zależą od stopnia niepełnosprawności.

Niepełnosprawność wiąże się z dodatkowymi wydatkami, dlatego zdecydowaliśmy się rozszerzyć te uprawnienia. Nasi pracownicy z orzeczeniem potwierdzającym niepełnosprawność mogą skorzystać z dodatku finansowego na cele prozdrowotne.