Najczęściej wyszukiwane:
Szukaj na stronie

Różnosprawni? Tacy jesteśmy w Santander Bank Polska! Każdy z nas ma swoje MOCne strony, a słabości nie są dla nas przeszkodą. Zwłaszcza, że tak łatwo przekuć je w MOC i siłę! Gosia, Mateusz, Darek są najlepszym dowodem. Ale pamiętaj, że jest nas więcej! Bo tworzymy środowisko pracy, w którym każdy ma równe i MOCne szanse rozwoju. W Santander Bank Polska burzymy bariery na rzecz kariery!

Poznaj historię Gosi

Nawet kiedy moje życie wywróciło się do góry nogami i potrzebowałam zwolnić, mogłam liczyć na wsparcie szefa i całej organizacji.

Zachęcamy do obejrzenia filmu.

 

Poznaj historię Mateusza

Santander Bank Polska cenię przede wszystkim za dużą otwartość na osoby z niepełnosprawnością, ich zatrudnianie i możliwości awansu zawodowego.

Zachęcamy do obejrzenia filmu.

 

Poznaj historię Darka

Od pierwszych dni na początku mojej pracy w Santander Bank Polska otrzymałem niesamowite wsparcie od współpracowników, menedżerów i organizacji. To nieocenione wsparcie.

Zachęcamy do obejrzenia filmu.

 

Burzymy bariery do kariery!

Zobacz i posłuchaj historie naszych pracowników

O projekcie

 • W 2017 r. podpisaliśmy Kartę Różnorodności. Tym samym przystąpiliśmy do grona organizacji, które wspierają praktyki zarządzania różnorodnością w Polsce. To oznacza, że zobowiązujemy się wdrożyć zapisy karty w naszej firmie. Taki właśnie jest projekt Różnosprawni.

   

  logotyp programu różnosprawni

 • Chcemy tworzyć różnorodne środowisko pracy poprzez zatrudnianie osób z różnymi potrzebami. Wzmacniamy świadomość na temat praw i potrzeb osób z niepełnosprawnością. Tworzymy warunki do dzielenia się z pracodawcą informacją o posiadanej niepełnosprawności. Wspieramy naszych pracowników na każdym etapie drogi zawodowej.

  logotyp karty różnorodności

Rekrutacja osób z niepełnosprawnością

Jesteśmy otwarci na osoby z niepełnosprawnością. Warto śledzić nasze oferty pracy oraz odpowiadać na ogłoszenia. Publikujemy je w naszych standardowych kanałach komunikacji, a także na stronach:

 • dedykowanych portali (np. agencje zatrudnienia osób niepełnosprawnych)

 • naszych fundacji partnerskich, które działają na rzecz osób z niepełnosprawnościami

Benefity dla pracowników z niepełnosprawnością

Orzeczenie o niepełnosprawności daje naszym pracownikom dostęp do różnych uprawnień zgodnie z przepisami o zatrudnieniu osób niepełnosprawnych. Uprawnienia te dotyczą głównie czasu pracy i zależą od stopnia niepełnosprawności.

 • Niepełnosprawność wiąże się z dodatkowymi wydatkami, dlatego zdecydowaliśmy się rozszerzyć te uprawnienia. Nasi pracownicy z orzeczeniem potwierdzającym niepełnosprawność mogą skorzystać z dodatku finansowego na cele prozdrowotne.
 • Aby wyjść naprzeciw potrzebom osób z lekkim stopniem niepełnosprawności wprowadziliśmy dodatkowy benefit - 2 dni wolnego do wykorzystania w celach prozdrowotnych.