Prosta księgowość
online

Czas czytania – 2 minuty

Zyskaj czas na prowadzenie działalności

Doskonały porządek w fakturach i rozliczeniach to marzenie każdego przedsiębiorcy, prowadzącego jednoosobową działalność gospodarczą. Dlatego warto sięgnąć po nowoczesne rozwiązania, pozwalające prowadzić finanse firmy online. Dzięki temu możesz skupić się na biznesie, a nie fakturach, dokumentach finansowych i ciągle zmieniających się przepisach księgowych.

Księgowość dla firm

Prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą i rozliczasz się na podstawie uproszczonej księgowości? Skorzystaj z usług księgowości on-line. Wybierając takie rozwiązane, możesz na przykład:

 • wystawiać i wysyłać faktury e-mailem,
 • łatwo dodawać dokumenty kosztowe,
 • generować Księgę Przychodów i Rozchodów.

Usługi tego typu często są dostępne również w aplikacjach mobilnych oraz bankowości elektronicznej. Główną zaletą bankowej księgowość online jest pełna integracja z usługami bankowości elektronicznej. W jednym miejscu masz dostęp do finansów i faktur. Dzięki temu zyskujesz pełen obraz sytuacji finansowej swojej firmy i nie musisz zapamiętywać kolejnych loginów czy haseł. Usługi księgowości online są w takich przypadkach udostępniane na bardzo korzystnych warunkach dla klientów danego banku, więc zdecydowanie warto przyjrzeć się ofertom tego typu.

Księgowość online w praktyce

 • Wygodnie

  Prowadzisz finanse swojej firmy przez internet

 • Mobilnie

  Możesz korzystać z księgowości na swoim smartfonie

 • Elastycznie

  Księgowość możesz prowadzić samodzielnie lub z pomocą księgowej

 • Bezpiecznie

  Masz kontrolę nad dokumentami finansowymi
  24 godziny na dobę

Kierunek? Rozwój!

Księgowość online wprowadza finanse firmy na zupełnie inny, nowoczesny poziom. Korzystając z usługi, możesz skupić się na tym, co dla Ciebie najważniejsze i zyskując tym samym czas na rozwój swojej firmy. Dzięki temu nie utoniesz w papierach, a finanse swojej firmy będziesz miał zawsze pod ręką, w jednym miejscu.

Materiał ma charakter edukacyjny i nie stanowi opisu oferty banku.