Informacje zawarte na stronie mogą zawierać treści reklamowe, które nie stanowią umowy ani nie są dokumentem informacyjnym wymaganym na mocy przepisów prawa, a także nie zawierają informacji wystarczających do podjęcia decyzji inwestycyjnej. Inwestowanie wiąże się z ryzykiem. Przed podjęciem decyzji inwestycyjnych zapoznaj się z prospektem informacyjnym funduszu zawierającym między innymi pełną listę ryzyk.

Złote Godło Konsumencki Lider Jakości ponownie dla Santander TFI

7 marca 2022

Bardzo miło jest nam poinformować, że głosami klientów, po raz drugi Santander TFI uzyskało Złote Godło „Konsumencki Lider Jakości”, a tym samym I miejsce w kategorii „Firmy obsługujące PPK”. Nagroda przyznawana jest przez Strefę Gospodarki (niezależny, ogólnopolski dodatek dystrybuowany wraz z Dziennikiem Gazeta Prawna).

Konsumencki Lider Jakości to ogólnopolski program promocyjny, w którym o wyniku w 100% decydują konsumenci. W tym roku w badaniu wzięło udział niemal 15 tysięcy respondentów.

Konsumencki Lider Jakości ma na celu wyłonienie najlepiej ocenianych jakościowo marek i firm dostępnych oraz funkcjonujących na polskim rynku.