Informacje zawarte na stronie mogą zawierać treści reklamowe, które nie stanowią umowy ani nie są dokumentem informacyjnym wymaganym na mocy przepisów prawa, a także nie zawierają informacji wystarczających do podjęcia decyzji inwestycyjnej. Inwestowanie wiąże się z ryzykiem. Przed podjęciem decyzji inwestycyjnych zapoznaj się z prospektem informacyjnym funduszu zawierającym między innymi pełną listę ryzyk.

Santander TFI już po raz trzeci otrzymał złote godło Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma w kategorii Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych

8 lutego 2024

Nagrody przyznawane są przez redakcję Forum Biznesu (dodatek Dziennik Gazeta Prawna) najbardziej rozwojowym i rozpoznawalnym markom obecnym na polskim rynku.

W ramach programu już po raz piętnasty zostały przeprowadzone badania mające na celu określenie wartości, aktywności oraz rozpoznawalności poszczególnych brandów. Przedmiotem analiz, zrealizowanych między innymi na podstawie ogólnodostępnych źródeł, objęte zostały: pozycja rynkowa poszczególnych marek i ich rozwój, jakość prezentowana przez dany produkt lub usługę oraz stopień zaufania klientów wyrażony w głosowaniu. W związku z jubileuszem twórcy programu przygotowali również wyróżnienie specjalne – Marka XV-lecia, którego jednym z laureatów został Santander TFI. Nagrodę otrzymały firmy, które w plebiscycie, w okresie 2009-2024 pojawiały się regularnie, potwierdzając tym samym z jednej strony ugruntowaną pozycję rynkową, a z drugiej najwyższą jakość produktów.

Przyznane tytuły to kolejne potwierdzenie zaufania, jakim darzycie Państwo Santander TFI, wielokrotnie wskazując naszą firmę jako godną polecenia. Dziękujemy!