Informacje zawarte na stronie mogą zawierać treści reklamowe, które nie stanowią umowy ani nie są dokumentem informacyjnym wymaganym na mocy przepisów prawa, a także nie zawierają informacji wystarczających do podjęcia decyzji inwestycyjnej. Inwestowanie wiąże się z ryzykiem. Przed podjęciem decyzji inwestycyjnych zapoznaj się z prospektem informacyjnym funduszu zawierającym między innymi pełną listę ryzyk.

XVI Forum Funduszy IZFiA – zapraszamy do udziału

3 czerwca 2022

22 i 23 czerwca 2022 r. w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą obędzie się XVI Forum Funduszy organizowane przez IZFiA. Partnerem wydarzenia jest Santander TFI. Forum Funduszy to bardzo ważne wydarzenie instytucji zarządzających funduszami i aktywami oraz doskonała okazja do spotkania z największymi ekspertami branży finansowej.

Wśród prelegentów są przedstawiciele Santander TFI:

  • Jacek Marcinkowski, Prezes Zarządu, który weźmie udział w debacie oksfordzkiej pt. „W Polsce nie powinniśmy stosować brytyjskiego modelu dystrybucji”, pierwszego dnia konferencji tj. 22.06.2022 o godzinie 16:15 oraz
  • Marlena Janota, Członek Zarządu, która porozmawia w debacie „III filar emerytalny. Jak utrzymać wiarę w długi horyzont?” podczas drugiego dnia konferencji (23.06.2022, godzina 12:00).

W wielu branżach – począwszy od bankowości, przez rozkwitający handel detaliczny, a skończywszy na usługach publicznych – w krótkim czasie dokonano cyfrowego przełomu. Dzięki wykorzystaniu technologii, w tym chmury obliczeniowej, udało się przyspieszyć udostępnianie odbiorcom nowych usług i wprowadzanie w życie innowacyjnych modeli biznesowych. Jak w porównaniu z liderami transformacji wypada nasza branża? Czy fundusze powinny śmielej korzystać z doświadczeń innych sektorów czy są zmuszone podążać własną drogą ku cyfryzacji? Jak pogodzić krytyczne wyzwania związane z bezpieczeństwem danych i aktywów z powszechnym oczekiwaniem klientów funduszy, aby obsługa była szybsza, wygodniejsza i tańsza? Jak może wyglądać agenda innowacji technologicznej dla uczestników rynku funduszy inwestycyjnych?

Zapraszamy do dyskusji na XVI Forum Funduszy 2022.

Rejestracja – https://konferencje.izfa.pl/ Uruchomi się w nowym oknie