Informacje zawarte na stronie mogą zawierać treści reklamowe, które nie stanowią umowy ani nie są dokumentem informacyjnym wymaganym na mocy przepisów prawa, a także nie zawierają informacji wystarczających do podjęcia decyzji inwestycyjnej. Inwestowanie wiąże się z ryzykiem. Przed podjęciem decyzji inwestycyjnych zapoznaj się z prospektem informacyjnym funduszu zawierającym między innymi pełną listę ryzyk.

Konsumencki Lider Jakości 2024 dla Santander TFI

19 lutego 2024

Z radością chcemy podzielić się informacją o otrzymaniu, czwarty raz z rzędu, Złotego Godła Konsumenckiego Lidera Jakości w kategorii firm obsługujących PPK.

Konkurs ma na celu wyłonienie najlepiej ocenianych pod względem jakości marek i firm dostępnych oraz funkcjonujących na polskim rynku.

Nagroda jest przyznawana w 100% na podstawie głosów konsumentów, co czyni ją jeszcze bardziej dla nas cenną. W tym roku badanie przeprowadzono na próbie 15 tysięcy uczestników. Analizowane były takie aspekty jak: znajomość marki, skojarzenia związane z firmą oraz polecenia marki. Organizatorem programu jest Strefa Gospodarki - ogólnopolski, niezależny dodatek do Dziennika Gazety Prawnej.

Dziękujemy za Państwa zaufanie!