Jesteś jak... - kampania kariera w Santander Bank Polska

Zespół Santander Bank Polska tworzą specjaliści z różnymi umiejętnościami, charakterami i doświadczeniami. Co nas łączy? Wszyscy mamy supermoce, dzięki którym tworzymy wyjątkową markę!

W kampanii wzięli udział pracownicy naszego banku. To właśnie pracownicy są Ambasadorami oraz wizytówką firmy. Posiadają ogromny wpływ na kształtowanie wizerunku pracodawcy.

Każdy z nas posiada supermoc, którą wykorzystuje na co dzień, pracując w różnych obszarach Banku: od oddziałów sieci sprzedaży, Multikanałowego Centrum Komunikacji, poprzez obszar ryzyka, transformacji cyfrowej czy audytu, na IT kończąc. Niektóre z naszych super mocy upodobniają nas do postaci z popularnych filmów i seriali. Czy Ty również pasujesz do tego grona? Sprawdź, co o sobie i o swojej pracy mówią nasi superbohaterowie!

Jaka jest Twoja supermoc?

Wywiady z pracownikami

A Ty jaką masz supermoc?

Poznaj nas lepiej

 • ikona tarczy ze strzałą

  Nadajemy właściwą skalę Twojemu działaniu

  Grupa Santander Bank Polska S.A. jest jedną z największych grup finansowych i największym bankiem z kapitałem prywatnym w Polsce. Oferuje nowoczesne rozwiązania finansowe dla osób indywidualnych, mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz polskich i międzynarodowych korporacji. Skala operacji banku i liczba klientów oznaczają ogromną różnorodność zadań, powodując, że praca każdego może przełożyć się na rzeczywistość ponad 5 mln klientów.

  Różnorodność działów banku i rozbudowane zespoły dają możliwość zmiany zakresu wykonywanych zadań, migracji pomiędzy działami i poznania różnych aspektów bankowości. Liczne i zaawansowane merytorycznie zespoły umożliwiają zarówno wąską specjalizację ekspercką w wybranej dziedzinie, jak i poznanie wielu tematów w ramach wybranego szerzej obszaru.

 • ikona dłoni z sercem

  Z nami masz widoczny wpływ na rzeczywistość

  Odpowiedzialna bankowość w Santander Bank Polska oznacza odpowiedzialność wobec osób, z którymi wchodzi w relacje: klientów, akcjonariuszy i społeczności, w których działa. Dwa filary, wokół których bank kształtuje swoją odpowiedzialność wobec środowiska
  i społeczeństwa, to Zielony Bank i Inkluzywna Bankowość.

  Pracując w Banku, nie tylko weźmiesz udział w licznych inicjatywach z zakresu wolontariatu pracowniczego, lecz także poprzez swoją pracę możesz kształtować świat zgodnie ze swoimi wartościami. Bo kwestie ważne dla naszych pracowników są tak samo ważne dla nas.

 • ikona 3 pracowników

  Razem zrealizujemy naprawdę ważne zadania

  W Santander Bank Polska stale poszukujemy nowych pomysłów na to, aby poprzez innowacyjne rozwiązania odpowiedzieć na zmieniające się potrzeby klientów i dostarczać im jak najlepsze doświadczenia. Bank oferuje klientom wszystkie rodzaje płatności mobilnych, w tym płatności zbliżeniowe w telefonach komórkowych w Santander mobile: BLIK, Apple Pay, Google Pay, Fitbit Pay i Garmin Pay. Bank ma 2,5 mln klientów cyfrowych, w tym 1,8 mln użytkowników mobile.

  Od 2019 r. innowacje są rozwijane w Santander Bank Polska m.in. w  programie akceleracyjnym AccelUp. Jego celem jest poszukiwanie najciekawszych polskich startupów (głównie z sektora FinTech), aby nawiązywać z nimi współpracę, wspólnie rozwijać technologie i dostosowywać pomysł do potrzeb biznesowych polskich klientów.
  Innowacyjność wdrażanych rozwiązań dla klientów oznacza możliwość udziału w różnorodnych projektach. Przyczynia się do dalszej cyfryzacji procesów bankowych dla coraz większej liczby klientów preferujących zdalne bankowanie.

 • ikona gwiazdy

  U nas pracują inspirujący ludzie – jak Ty

  „Bardzo dużo zależy od nas samych, czego oczekujemy. Uczyłam się od współpracowników rzeczy, których się nie spodziewałam. Rozwinęło to moje umiejętności i kompetencje” – cytat z badania wewnętrznego „Kultura organizacyjna oraz wartości marki”.

  Kompetentni współpracownicy stanowią w Santander Bank Polska ekosystem, który wspiera rozwój zespołów i wykonywanych zadań.

  Wielu ekspertów w swojej dziedzinie, którzy pracują w Banku, swoim autorytetem i wiedzą potrafi przyciągnąć właściwych ludzi do projektów – i do firmy. Mądry i zaangażowany przełożony jest kluczową osobą w kontekście skutecznej pracy w zespołach Banku.

  Inspiruj i daj się zainspirować – możesz dać od siebie równie dużo, ile otrzymasz od innych.

Znajdź ofertę pracy dopasowaną do siebie

Trafiając tutaj, trafiasz do serca Santander Bank Polska