2 października wyłączymy dotychczasową aplikację. Pobierz nową Santander mobile

Oszczędności i inwestycje

Sprawdź, jak umiejętnie zarządzać swoim budżetem domowym

Działaj systematycznie - inwestuj regularnie

 przeczytasz w 4 minuty

Systematyczność i cierpliwość to cechy, które pozwalają zrealizować założone cele. Tak samo jest w przypadku realizacji celów finansowych, czyli zgromadzenia pieniędzy na realizację zaplanowanych wydatków czy też zabezpieczenia przyszłości.

Czytam

Co to jest fundusz inwestycyjny? Najczęstsze błędy i mity inwestowania?

webinar trwa 47 minut | przeczytasz w 3 minuty

Chcesz dowiedzieć się więcej o funduszach inwestycyjnych – jak je wybierać i skąd czerpać rzetelną wiedzę o funduszach? Przeczytaj artykuł lub odsłuchaj webinar „Najczęstsze błędy w postrzeganiu funduszy inwestycyjnych”, który przygotowali eksperci Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych.

Więcej

Jak oszczędzać pieniądze? 5 sposobów na oszczędzanie bez wyrzeczeń

 przeczytasz w 4 minuty

Chcesz mieć oszczędności? To oszczędzaj. Łatwo powiedzieć. Ale jak skutecznie oddzielać pieniądze do oszczędzania od swoich wydatków? Poznaj Joannę, zajętą mamę dwójki dzieci. Zobacz, co pomaga jej trzymać porządek w finansach, jak w dobrze poukładanej szafie.

Czytam

Jak zacząć oszczędzać pieniądze? Dopasuj różne sposoby na oszczędzanie pieniędzy do swojego rytmu życia

 przeczytasz w 5 minuty

Sposobów na odkładanie pieniędzy jest wiele. Ale nie każdy jest dla Ciebie. Aby umiejętnie oszczędzać, trzeba znać możliwości swojego domowego budżetu i dopasować sposób odkładania. Poznaj historię Filipa, który chce oszczędzać w zgodzie ze sobą, ale też cieszyć się życiem.

Czytam

Jak zacząć oszczędzać pieniądze

 przeczytasz w 4 minuty

Pamiętasz świnkę skarbonkę? Każda kolejna moneta przybliżała nas do wymarzonej rzeczy. Oszczędzanie to nawyk, które warto w sobie pielęgnować. Dodatkowe pieniądze na koncie oszczędnościowym lub lokacie, to nie tylko pieniądze. To Twoje bezpieczeństwo. Czy wiesz jak zacząć oszczędzać pieniądze?

Czytam

Zaoszczędzi się samo? Sprawdź funkcje automatycznego oszczędzania

 przeczytasz w 3 minuty

Obecna sytuacja na rynku finansowym i skutki pandemii sprawiły, że poważnie podchodzimy do oszczędzania. Aby utrzymać budżet domowy  w ryzach, możesz skorzystać z automatycznego oszczędzania. Zobacz, na czym ono polega i jak z niego korzystać.

Czytam

#bezpieczenstwo #podroze#oszczedzanie#inwestowanie

Santander mobile

Pobierz naszą aplikację i miej cały bank w telefonie