Najczęściej wyszukiwane:

Sprawdzone prezenty na komunię - czy pieniądze dla dziecka to dobry pomysł?

 przeczytasz w 5 minut

Wybór praktycznego i oryginalnego prezentu na Komunię Świętą to nie lada wyzwanie. Jest to przecież ważne wydarzenie w życiu dziecka. Jeśli masz dylemat, co wybrać na prezent komunijny, spieszymy z pomocą. Przygotowaliśmy dla Ciebie garść praktycznych propozycji.

Czytam

Konto bankowe dla dziecka – czy to już standard?

 przeczytasz w 4 minuty

Płacimy coraz mniej gotówką i już nawet dzieci wolą dostawać kieszonkowe na rachunek bankowy, a nie do skarbonki. Otwarcie i zarządzanie rachunkiem dziecka może być szybkie i łatwe. Wystarczy, że rodzic założy je w tym samym banku, w którym ma konto.

Czytam

Przewodnik po rachunkach oszczędnościowo-rozliczeniowych (ROR)

 przeczytasz w 4 minuty

Często płacisz kartą, a Twój pracodawca co miesiąc przelewa Ci wypłatę na konto? Jeśli tak, to masz ROR, czyli rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy. Czym powinno wyróżniać się konto, z którego będziesz korzystać przez lata?

Czytam

Konto bankowe na selfie - co to znaczy i jak je założyć

 przeczytasz w 4 minuty

Szukasz prostych, szybkich i intuicyjnych rozwiązań na etapie przeglądania ofert kont bankowych? Jedną z ciekawszych opcji na rynku jest konto na selfie. Czym jest? Jak założyć konto w banku na selfie? Garść praktycznych informacji na ten temat w naszym artykule.

Czytam

Konto w banku dla młodych

 przeczytasz w 9 minut

Na pierwsze konto nigdy nie jest za wcześnie, a my wspieramy niezależność młodych ludzi. Zobacz kiedy najlepiej założyć konto dla młodych. Co je wyróżnia i na co należy zwracać uwagę, zaczynając swoją przygodę z bankiem.

Czytam

Co to jest konto bankowe
i do czego służy

 przeczytasz w 9 minut

Gdy masz konto bankowe cieszysz się wygodą i bezpieczeństwem. Jeśli decyzja o otwarciu nowego konto przed Tobą, ten artykuł jest dla Ciebie. Prezentujemy w nim jak założyć konto w banku, czego będziesz potrzebować i jak sprawić, aby wszystko przebiegło szybko i skutecznie.

Czytam

Jak założyć konto w banku
- 8 sposobów

 przeczytasz w 7 minut

Jeśli masz już konto w banku, pewnie nie wyobrażasz sobie bez niego życia. To duża wygoda i bezpieczeństwo. A jeśli szukasz sposobu, aby otworzyć nowe konto bankowe, sprawdź nasze podpowiedzi, jak to zrobić szybko i skutecznie.

Czytam

Agregacja kont

 przeczytasz w 6 minut

W 2019 r. weszła w życie unijna dyrektywa PSD2, która w świecie finansów zmieniła wiele. Była to odpowiedź na rosnącą rolę technologii w naszej codzienności i na to, jak klienci w ostatnim czasie korzystają z usług banków i innych instytucji finansowych.

Czytam

Nowy rok akademicki – jak się przygotować? Zdobądź stypendium!

 przeczytasz w 4 minuty

Szukasz praktycznych kursów i szkoleń, dzięki którym zwiększysz swoje kompetencje. Czy wiesz, że wspieramy w tym zakresie nie tylko studentów? O udział w projektach rozwojowych może aplikować każdy, kto ukończył 18 lat.

Czytam