Szukaj na stronie
Ilustracja aplikacji bankowej Santander mobile z włączonym ekranem powitalnym
Aplikacja Santander mobile

Pomaga w codziennych sprawach

Wyprawkę szkolną kupuj z głową, czyli z rabatami

Nowy rok szkolny oznacza dla rodziców konieczność skompletowania wyprawki dla dziecka. Zwykle jeszcze w czasie wakacji kupują nowe podręczniki, przybory czy plecaki. Przed rozpoczęciem zakupowego szaleństwa, warto zastanowić się, czy na wyprawce szkolnej da się zaoszczędzić. Klienci Santander Bank Polska mają możliwość skorzystania ze specjalnych kodów zniżkowych i rabatów w różnorodnych sklepach. Tutaj dowiesz się, jak skorzystać z oferty!

Wyprawka szkolna: czego potrzebuje dziecko w szkole?

Nie da się jednoznaczne określić, co powinno znaleźć się w szkolnej wyprawce. Szkoły mają swoje indywidualne wymagania, inne potrzeby mają też ośmio- i czternastolatek. Istnieją jednak przedmioty, które są niezbędne zarówno uczniowi podstawówki, jak i nastolatkowi w szkole średniej. Wyprawka do szkoły to zwykle minimum:

 • plecak szkolny;
 • podręczniki;
 • zeszyty;
 • piórnik;
 • artykuły piśmiennicze (długopisy, ołówki, zakreślacze, linijka, gumka, temperówka);
 • okładki na zeszyty i podręczniki;
 • artykuły plastyczne (blok rysunkowy, kredki, farby, klej, nożyczki);
 • obuwie.

Dlaczego warto kupować wyprawkę szkolną przez internet?

Wielu rodziców decyduje się na skompletowanie szkolnej wyprawki przez internet. W takiej sytuacji wybór przyborów szkolnych nie ogranicza ich tylko do asortymentu oferowanego w lokalnych sklepach. Mogą przeglądać i porównywać najróżniejsze plecaki szkolne czy to dla młodzieży, czy dla dzieci z klas 1-3: z ulubionymi bohaterami filmów, bajek, gier albo innymi motywami zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Kupują to, co jest potrzebne ich dziecku, ale jednocześnie mogą wybrać to, co z pewnością mu się spodoba.


Kupowanie artykułów szkolnych przez internet ma jeszcze inne ważne zalety – jest wygodne dzięki bankowości mobilnej oraz pozwala zaoszczędzić. Internetowe sklepy potrafią oferować ceny niższe niż stacjonarne, a klienci Santander Bank Polska, którzy mają konto osobiste mogą dodatkowo korzystać przygotowanych dla nich zniżek. 

Jak zostać klientem Santander Bank Polska?

Jeszcze nie jesteś klientem Santander Bank Polska? Nic straconego! Możesz założyć konto bankowe osobiście, w oddziale banku lub przez internet. Po otwarciu konta, otrzymasz dostęp do bankowości Santander internet, a co za tym idzie – możliwość bankowania z rabatami. 

Dlaczego uczniowi warto założyć konto bankowe?

Przy okazji zastanów się, czy w ramach szkolnej wyprawki dla nastolatka nie założyć mu konta. Konto Santander dla młodych może mieć już 13-latek.  Co ważne, Konto Santander dla młodych ma pewne ograniczenia ze względów bezpieczeństwa.To dobra okazja, by porozmawiać z dzieckiem o finansach, rozpocząć jego edukację w tym zakresie i… ułatwić sobie życie! Nastolatek z własnym kontem, kartą płatniczą i aplikacją Santander mobile nie będzie musiał nosić przy sobie gotówki. To pozytywnie wpłynie na jego bezpieczeństwo i poczucie niezależności.

Możesz też nauczyć dziecko, jak robi się zakupy online. Być może za rok odciąży Cię w kompletowaniu wyprawki do szkoły i wszystkie artykuły szkolne zamówi samo lub przy Twoim małym wsparciu. Co ważne, Konto Santander dla młodych ma pewne ograniczenia ze względów bezpieczeństwa. Nie musisz więc martwic się, że dziecko samodzielnie np. zaciągnie kredyt lub inne zobowiązanie finansowe.

Inne sposoby na sfinansowanie wyprawki szkolnej

Nowe plecaki szkolne dla dzieci, komplety podręczników i pozostałe artykuły mogą stanowić znacznie obciążenie dla domowego budżetu. Pamiętaj o rządowym programie Dobry Start (300 plus). Możesz ubiegać się o jednorazowe dofinansowanie edukacji dziecka, bez względu na dochód Twojej rodziny. Wniosek o świadczenie wyślesz elektronicznie, m.in. przez Santander internet.

Jeśli potrzebujesz większego zastrzyku gotówki, rozważ kredyt gotówkowy w naszym banku. Możesz pożyczyć od 500 zł do nawet 150 000 zł i rozłożyć spłatę na miesięczne raty (od 3 do 120). Kredyt umożliwi Ci skompletowanie pełnej wyprawki dla dziecka, a także może podreperować dziurę w domowym budżecie po rodzinnych wakacjach.

Materiał ma charakter edukacyjny i nie stanowi oferty banku w rozumieniu art. 66 ko-deksu cywilnego.

Szczegóły oferty, informacje o opłatach, prowizjach i oprocentowaniu dostępne są w placówkach banku oraz na: santander.pl. Infolinia: 1 9999 – opłata za połączenie zgodna z taryfą danego operatora.

Słowniczek pojęć i definicji dotyczących usług reprezentatywnych, wynikających z rozporządzenia Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 14 lipca 2017 r. w sprawie wykazu usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym, dostępny jest na stronie santander.pl/PAD oraz w placówkach banku.
 

 • BLIK oznacza transakcję BLIK, która jest poleceniem przelewu albo poleceniem przelewu wewnętrznego.
 • Santander internet/mobile (bankowość internetowa/mobilna) jest usługą bankowości elektronicznej. 
 • konto to rachunek płatniczy

Przykład reprezentatywny

Dla kredytu gotówkowego udzielonego za pośrednictwem usług Santander internet/ aplikacji Santander mobile Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 20,54%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 15 000 zł, całkowita kwota do zapłaty: 24 813,06 zł, oprocentowanie zmienne w skali roku: 14,99%, całkowity koszt kredytu: 9 813,06 zł (w tym: prowizja 1 481,70 zł, odsetki 8 331,36 zł), umowa zawarta na okres 70 miesięcy, 69 miesięcznych rat równych w wysokości 354,93 zł, ostatnia rata w wysokości 322,89 zł. Kalkulacja na dzień 28.06.2022 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Decyzję kredytową i warunki kredytu uzależniamy od wyniku indywidualnego badania zdolności kredytowej oraz oceny ryzyka kredytowego. Bank nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie informacji zawartych w tym materiale.

Kredyt gotówkowy udzielany jest na cele konsumpcyjne.