Wprowadzamy zmiany. W nocy z piątku na sobotę nie skorzystasz z bankowości internetowej ani z aplikacji. Więcej na santander.pl/dostepnosc

Od bankowości do przyjemności – praca w Work Cafe

1 marca 2021

Jak odnaleźć się w nowym modelu bankowania? Oddział Work Cafe to miejsce które łączy prawdziwą kawiarnie, przestrzeń co-workingową i profesjonalnych doradców bankowych. Jak wygląda praca „od kuchni w oddziale pachnącym kawą? - Paulina Weselak, Ambasadorka PowerUp

„Jedyną stałą rzeczą w życiu jest zmiana” – powiedział kiedyś Heraklit z Efezu i trudno się z nim nie zgodzić. Z czasem zmienia się wszystko co nas otacza, wdrażane są nowe technologie, innowacyjne rozwiązania. Świat idzie do przodu, a bankowość stara się nadążać za zmianami.
Powstają coraz bardziej nowoczesne placówki które spełniają różne oczekiwania klientów. Polska jest jednym z 8 krajów na świecie, w których otwarte zostały tego typu oddziały.

Praca w banku co niektórym jeszcze kojarzy się z wielkim skarbcem pełnym gotówki i kolejką klientów. Z wielkim uśmiechem potwierdzę, że wiele się zmieniło.

Trochę od „kuchni”

To jak pracownicy funkcjonują w Work Cafe może zaskoczyć, natomiast dla mnie to już nic nadzwyczajnego. Codziennie pracujemy siedząc wspólnie na tzw. open space. Doradcy dzwonią , procesują różne sprawy i umawiają się na spotkania ze swoimi klientami. Podczas wizyty klienta w oddziale dedykowany doradca udaje się na spotkanie do sali spotkań. Klienci po wejściu do oddziału zawsze są witani przez doradców relacyjnych, którzy dbają o wszystkich klientów.

A co na to klient

Odbiór klientów jest bardzo pozytywny, wręcz są zaskoczeni innowacyjnością i pyszną kawą :) Chętnie przychodzą i spędzają swój dzień pracy zdalnej na naszej przestrzeni co-workingowej lub rezerwują sale na własne spotkania biznesowe. Nawet zapracowani klienci, którzy w ciągu tygodnia roboczego prężnie działają, mogą załatwić swoje sprawy bankowe odwiedzając nas np. w sobotę.

Więc jeśli jeszcze nas nie odwiedziłeś to zapraszam serdecznie!
Oddział Work Cafe Gdańsk Grunwaldzka 472