Aplikacja i Kantor

Ułatw sobie codzienność, poczuj moc Santander internet i mobile

Co zrobić, gdy zapomnisz loginu lub hasła do bankowości internetowej lub aplikacji?

 przeczytasz w 5 minut

Codziennie logujemy się do różnych serwisów i aplikacji. A co zrobisz, jeśli  zdarzy Ci się sytuacja, gdy zapomnisz loginu lub hasła do banku? Sprawdź, jak sobie poradzić podczas odzyskiwania danych logowania do bankowości internetowej lub naszej aplikacji mobilnej.

Czytam

Jak działają płatności Apple Pay?

 przeczytasz w 6 minut

Jeśli na co dzień korzystasz z urządzeń od Apple takich jak iPhone, Apple Watch czy iPad, koniecznie przekonaj się o możliwościach, jakie daje usługa Apple Pay. Czym jest? Kto może z niej skorzystać? I w końcu, jak i gdzie płacić, korzystając z Apple Pay? 

Czytam

Bezpieczne wakacje – na co warto uważać

 przeczytasz w 4 minuty

Wakacje to czas, w którym przestępcy szukają łatwego zarobku. Przeczytaj o przykładowych oszustwach, które mogą spotkać także Ciebie. Sprawdź nasze porady, jak się przed nimi ustrzec.

Czytam

Jak bezproblemowo znaleźć parkomat z aplikacją Santander?

 przeczytasz w 4 minuty

Najpierw musisz znaleźć wolne miejsce postojowe. Potem namierzyć parkometr, sprawdzić opłaty, wybrać czas postoju oraz zapłacić. Jeszcze trzeba wrócić i położyć bilecik za przednią szybą pojazdu. Sprawdź, jak płacić za parkowanie telefonem z aplikacją Santander mobile

Czytam

300 plus - wniosek. Jak złożyć wniosek 300+ przez internet w banku

 przeczytasz w 4 minuty

Jeśli masz dziecko w wieku szkolnym, zapewne znasz program Dobry Start, nazywany 300+. Świadczenie 300 zł możesz otrzymać na wyprawkę szkolną dla swojego dziecka. Dowiedz się, jak złożyć wniosek o 300 plus, kiedy wypłacane jest świadczenie i czy możesz wniosek złożyć w banku.

Czytam

Jak zacząć korzystać z bankowego Kantoru

 przeczytasz w 4 minuty

Wymieniasz waluty przed każdym wyjazdem? Nie musisz już jechać do kantoru, czy porównywać kursów walut. Wszystko, czego potrzebujesz, znajdziesz w naszej aplikacji. Wymieniaj walutę zdalnie - na tych samych warunkach w kraju i za granicą.

Czytam

Karta wielowalutowa czy kantor internetowy - jak zaoczędzić na wakacjach?

 przeczytasz w 4 minuty

Wakacyjne wydatki dla wielu osób zaczynają się jeszcze zanim wyjadą – w kantorze. Często nie wiemy, ile gotówki zabrać. Przejmujemy się kosztami wymiany pieniędzy za granicą. Wszystkie te problemy rozwiązuje dostęp do konta walutowego, karty i internetowego kantoru.

Czytam

Finanse w podróży

 przeczytasz w 4 minuty

Gdy wybierasz się na urlop, zapewne marzysz o wypoczynku. O tym co zabrać ze sobą, warto pomyśleć wcześniej. Co wybrać – płacenie kartą, a może gotówką? Jakie konto dla podróżujących będzie najlepsze? Gdzie wymienić pieniądze? Poznaj rozwiązania, które mogą ułatwić Ci podróżowanie.

Czytam

Jak złożyć wniosek 500 plus - prosty sposób dla zapracowanych

 przeczytasz w 7 minut

Wiesz, że złożenie wniosku o świadczenie 500+, zajmie Ci tylko kilka minut? A złożysz go w Twojej bankowości internetowej. To wygodne i proste zdalne rozwiązanie, dzięki któremu w bezpieczny sposób załatwisz wniosek o wypłaty świadczenia, praktycznie od ręki.

Czytam

Weryfikacja Twojej tożsamości online - czyli czym jest usługa mojeID i jak umożliwi Ci realizację formalności online

 przeczytasz w 6 minuty

Coraz więcej usług możesz zawrzeć bez wychodzenia z domu. Z usługą mojeID zrealizujesz formalności związane m.in z zawieraniem umów na odległość - umowę o abonament telewizyjny, wykup pakietu medycznego czy zakup ubezpieczenia na życie. Wystarczy, że wcześniej potwierdzisz swoją tożsamość.

Czytam

Postanowienia noworoczne - jak je ustalić, by wytrwać w nich jak najdłużej

 przeczytasz w 9 minut

Koniec roku to czas podsumowań. Wnioski są często powodem do planowania nowych wyzwań. Stawiamy sobie postanowienia noworoczne, że np. zaczniemy ćwiczyć, rzucimy palenie czy też dostaniemy awans w pracy. Zobacz, jak z nami ustalisz swoje cele i zrealizujesz je bez zbędnego wysiłku.

Czytam

Bezpieczeństwo masz jak w banku. Sprawdź, jak nie dać się oszukać

 przeczytasz w 4 minuty

Czy można ustrzec się przed kradzieżą danych i pieniędzy z rachunku bankowego? Tak, ale tylko kiedy dbamy o swoje bezpieczeństwo. Dowiedz się, jak działa usługa CyberRescue i w jaki sposób możesz dzięki niej uniknąć problemów i nie dać się oszukać w sieci.

Czytam

Nie daj się cyberprzestępcom.
Poznaj ich metody

 przeczytasz w 3 minuty

Coraz chętniej korzystamy z internetu. Każdy z nas może stać się ofiarą cyberprzestępców, którzy mogą nam ukraść tożsamość, włamać się na konto bankowe czy też zainstalować złośliwe oprogramowanie. Przeczytaj, jak nie dać się cyberprzestępcom?

Czytam

Wygodne przejazdy autostradami dzięki Autopay w aplikacji mobilnej Santander

 przeczytasz w 4 minuty 

Nowoczesne autostrady sprawiają, że podróże w Polsce są szybsze, bezpieczniejsze i bardziej przyjemne. Jednak w wakacje, długie weekendy czy święta kierowcy czekają przy bramkach na autostradach, aby opłacić przejazd. Możesz tego uniknąć i korzystać z Autopay w aplikacji Santander mobile.

Czytam

BLIK

Płać, przelewaj,
wypłacaj z bankomatu

  Santander mobile

  Pobierz naszą  nową aplikację i miej cały bank w telefonie

    

   Aplikacja pomaga w codziennych sprawach

   Dopasuj do siebie
   powitanie, logowanie, tapeta, skróty
   Używaj trybu dyskretnego
   ukryj stan konta w miejscach publicznych
   Korzystaj z BLIKA
   płać, wypłacaj i przelewaj na telefon
   Kupuj i płać
   za: bilety, parkingi, autostrady,
   kwiaty, taksówki
   Wymieniaj walutę
   w Kantorze Santander 24/7
   Oszczędzaj z Moimi celami
   określ cel i wygodnie odkładaj

   Poznaj aplikację