Aplikacja i Kantor

Ułatw sobie codzienność, poczuj moc Santander internet i mobile

Karta wielowalutowa czy kantor internetowy - jak zaoszczędzić na wakacjach?

 przeczytasz w 7 minut

Wyjeżdżasz za granicę i musisz wymienić walutę? Jeśli nie wiesz, ile pieniędzy wymienić przed podróżą lub nie chcesz myśleć o wymianie waluty w zagranicznych kantorach, koniecznie przeczytaj nasz artykuł.

Czytam

Jak złożyć wniosek 800 plus - prosty sposób dla zapracowanych

 przeczytasz w 7 minut

Wiesz, że złożenie wniosku o świadczenie 800+, zajmie Ci tylko kilka minut? A złożysz go w Twojej bankowości internetowej. To wygodne i proste zdalne rozwiązanie, dzięki któremu w bezpieczny sposób załatwisz wniosek o wypłaty świadczenia, praktycznie od ręki.

Czytam więcej

Dobra aplikacja bankowa – czyli jaka?

 przeczytasz w 6 minut

Sprawdzasz np.: ile pieniędzy masz na koncie, robisz przelew, płacisz w mgnieniu oka BLIKIEM – można by tak wymieniać bez końca, a to dopiero początek możliwości, jakie dają   aplikacje bankowe. Brzmi ciekawie? W takim razie zapraszamy do lektury!

Czytam

5 zasad bezpiecznego bankowania

 przeczytasz w 6 minut

W badaniu Cyberbezpieczny Portfel 2022 aż 67% ankietowanych wskazało, że na co dzień korzysta z bankowości wyłącznie elektronicznej. Liczba ta z pewnością będzie się zwiększać, dlatego tak ważna jest znajomość zasad bezpiecznego bankowania w sieci.

Czytam

Logowanie biometryczne do aplikacji - czym jest i jak działa

 przeczytasz w 5 minut

Chętnie używasz aplikacji mobilnej, ponieważ lubisz mieć swoje finanse pod kontrolą i cenisz możliwość płacenia za zakupy bez użycia plastikowej karty czy gotówki? Możesz łatwo i wygodnie zarządzać swoimi pieniędzmi – teraz jest to jeszcze prostsze i szybsze dzięki logowaniu biometrycznemu.

Czytam więcej

Ilustracja - telefon komórkowy z ikonami logowania biometrycznego

Bezpieczne zakupy w internecie - na co powinniśmy uważać?

 przeczytasz w 5 minut

Towar dostarczony pod same drzwi, niższe ceny i korzystne kody rabatowe — to największe zalety zakupów online. Kupowanie w sieci powinno być przede wszystkim bezpieczne. Jak nie dać się nabrać na oszustwo? Jaki rodzaj płatności wybrać? Podpowiadamy.

Czytam więcej

Ilustracja - pani przed laptopem trzymająca telefon w ręce

Konta z różnych banków w jednym miejscu

 przeczytasz w 5 minut

Zarządzenie domowym budżetem może stanowić nie lada wyzwanie w szczególności, gdy konto bankowe, oszczędnościowe, kredyt hipoteczny i kartę kredytową masz w trzech różnych bankach. Na szczęście jest na to sposób! Sprawdź kilka najważniejszych informacji o otwartej bankowości.

Czytam więcej

Ilustracja - dłońz telefonem i napisy na ekranie bank 1 bank 2 bank 3

Vishing (voice phishing) - jak nie dać się okraść przez telefon?

 przeczytasz w 7 minut

Coraz więcej i częściej korzystamy z cyfrowych rozwiązań. Większość ataków cyberprzestępców opiera się na różnego rodzaju technikach manipulacji, na które nietrudno się nabrać. Dlatego warto wiedzieć, jak się przed nimi bronić. Dowiedz się o tym, jak działają oszustwa przez telefon.

Czytam więcej

Ilustracja - kobieta z telefonem i przestępca w masce

Czym jest otwarta bankowość i jak działa open banking w Polsce?

 przeczytasz w 8 minut

Open banking, czyli otwarta bankowość weszła w życie dzięki unijnej dyrektywy PSD2.  Dzięki otwartej bankowości klienci banków mogą korzystać z innowacyjnych usług finansowych.

Czytam więcej

Ilustracja - kobieta przechodzi obok 3 banków

Co zrobić, gdy zapomnisz loginu lub hasła do bankowości internetowej lub aplikacji?

 przeczytasz w 5 minut

Codziennie logujemy się do różnych serwisów i aplikacji. A co zrobisz, jeśli  zdarzy Ci się sytuacja, gdy zapomnisz loginu lub hasła do banku? Sprawdź, jak sobie poradzić podczas odzyskiwania danych logowania do bankowości internetowej lub naszej aplikacji mobilnej.

Czytam więcej

Ilustracja - kobieta siedzi przy biurku z laptopem i próbuje sobie przypomnieć hasło

Jak działają płatności Apple Pay?

 przeczytasz w 6 minut

Jeśli na co dzień korzystasz z urządzeń od Apple takich jak iPhone, Apple Watch czy iPad, koniecznie przekonaj się o możliwościach, jakie daje usługa Apple Pay. Czym jest? Kto może z niej skorzystać? I w końcu, jak i gdzie płacić, korzystając z Apple Pay? 

Czytam więcej

Bezpieczne wakacje – na co warto uważać

 przeczytasz w 4 minuty

Wakacje to czas, w którym przestępcy szukają łatwego zarobku. Przeczytaj o przykładowych oszustwach, które mogą spotkać także Ciebie. Sprawdź nasze porady, jak się przed nimi ustrzec.

Czytam więcej

Jak bezproblemowo znaleźć parkomat z aplikacją Santander?

 przeczytasz w 4 minuty

Najpierw musisz znaleźć wolne miejsce postojowe. Potem namierzyć parkometr, sprawdzić opłaty, wybrać czas postoju oraz zapłacić. Jeszcze trzeba wrócić i położyć bilecik za przednią szybą pojazdu. Sprawdź, jak płacić za parkowanie telefonem z aplikacją Santander mobile

Czytam więcej

Ilustracja - parkomat z aplikacja Santander

300 plus - wniosek. Jak złożyć wniosek 300+ przez internet w banku

 przeczytasz w 4 minuty

Jeśli masz dziecko w wieku szkolnym, zapewne znasz program Dobry Start, nazywany 300+. Świadczenie 300 zł możesz otrzymać na wyprawkę szkolną dla swojego dziecka. Dowiedz się, jak złożyć wniosek o 300 plus, kiedy wypłacane jest świadczenie i czy możesz wniosek złożyć w banku.

Czytam więcej

Jak zacząć korzystać z bankowego Kantoru

 przeczytasz w 4 minuty

Wymieniasz waluty przed każdym wyjazdem? Nie musisz już jechać do kantoru, czy porównywać kursów walut. Wszystko, czego potrzebujesz, znajdziesz w naszej aplikacji. Wymieniaj walutę zdalnie - na tych samych warunkach w kraju i za granicą.

Czytam więcej

Karta wielowalutowa czy kantor internetowy - jak zaoczędzić na wakacjach?

 przeczytasz w 4 minuty

Wakacyjne wydatki dla wielu osób zaczynają się jeszcze zanim wyjadą – w kantorze. Często nie wiemy, ile gotówki zabrać. Przejmujemy się kosztami wymiany pieniędzy za granicą. Wszystkie te problemy rozwiązuje dostęp do konta walutowego, karty i internetowego kantoru.

Czytam więcej

Finanse w podróży

 przeczytasz w 4 minuty

Gdy wybierasz się na urlop, zapewne marzysz o wypoczynku. O tym co zabrać ze sobą, warto pomyśleć wcześniej. Co wybrać – płacenie kartą, a może gotówką? Jakie konto dla podróżujących będzie najlepsze? Gdzie wymienić pieniądze? Poznaj rozwiązania, które mogą ułatwić Ci podróżowanie.

Czytam więcej

Weryfikacja Twojej tożsamości online - czyli czym jest usługa mojeID i jak umożliwi Ci realizację formalności online

 przeczytasz w 6 minut

Coraz więcej usług możesz zawrzeć bez wychodzenia z domu. Z usługą mojeID zrealizujesz formalności związane m.in z zawieraniem umów na odległość - umowę o abonament telewizyjny, wykup pakietu medycznego czy zakup ubezpieczenia na życie. Wystarczy, że wcześniej potwierdzisz swoją tożsamość.

Czytam więcej

Postanowienia noworoczne - jak je ustalić, by wytrwać w nich jak najdłużej

 przeczytasz w 9 minut

Koniec roku to czas podsumowań. Wnioski są często powodem do planowania nowych wyzwań. Stawiamy sobie postanowienia noworoczne, że np. zaczniemy ćwiczyć, rzucimy palenie czy też dostaniemy awans w pracy. Zobacz, jak z nami ustalisz swoje cele i zrealizujesz je bez zbędnego wysiłku.

Czytam więcej

Bezpieczeństwo masz jak w banku. Sprawdź, jak nie dać się oszukać

 przeczytasz w 4 minuty

Czy można ustrzec się przed kradzieżą danych i pieniędzy z rachunku bankowego? Tak, ale tylko kiedy dbamy o swoje bezpieczeństwo. Dowiedz się, jak działa usługa CyberRescue i w jaki sposób możesz dzięki niej uniknąć problemów i nie dać się oszukać w sieci.

Czytam więcej

Czym jest cyberprzestępczość? Nie daj się i poznaj metody działania cyberprzestępców

 przeczytasz w 4 minuty

Wśród osób, które korzystają z internetu, rośnie liczba potencjalnych ofiar cyberprzestępców. Hakerzy mogą ukraść tożsamość, przejąć dane do logowania na konto czy też zainstalować złośliwe oprogramowanie i możesz stracić swoje oszczędności. Przeczytaj, jak nie dać się cyberprzestępcom.

Czytam więcej

Wygodne przejazdy autostradami dzięki Autopay w aplikacji mobilnej Santander

 przeczytasz w 4 minuty 

Nowoczesne autostrady sprawiają, że podróże w Polsce są szybsze, bezpieczniejsze i bardziej przyjemne. Jednak w wakacje, długie weekendy czy święta kierowcy czekają przy bramkach na autostradach, aby opłacić przejazd. Możesz tego uniknąć i korzystać z Autopay w aplikacji Santander mobile.

Czytam więcej

Konto Santander

Promocja

Do 400 zł premii z kontem i aplikacją mobilną

Santander mobile

Pobierz naszą  nową aplikację i miej cały bank w telefonie

 

Aplikacja pomaga w codziennych sprawach

Dopasuj do siebie
powitanie, logowanie, tapeta
Używaj trybu dyskretnego
ukryj stan konta w miejscach publicznych
Korzystaj z BLIKA
płać, wypłacaj i przelewaj na telefon
Kupuj i płać
za: bilety, parkingi, autostrady,
kwiaty, taksówki
Wymieniaj walutę
w Kantorze Santander 24/7
Oszczędzaj z Moimi celami
określ cel i wygodnie odkładaj

Poznaj aplikację