Studia

  

 przeczytasz w 5 minut

Kiedy zaczynasz studia, wiele rzeczy może się zmienić w Twoim życiu. Poza nauką często pojawiają się nowe możliwości związane ze zmianą środowiska, realizacją marzeń czy pierwszymi doświadczeniami zawodowymi. Poniżej znajdziesz nasze podpowiedzi, jak realizować swoje marzenia i plany w czasie studiów.

Spis treści:

Życiowe sytuacje

Wsparcie dla Ciebie

Życiowe sytuacje

Chcesz poszerzyć swoją wiedzę? Sprawdź stypendia Santander Universidades

Świat zmienia się dynamicznie, zmieniają się tez potrzeby pracodawców. Aby wyróżnić się na rynku pracy, warto rozwijać poszukiwane przez nich kompetencje. Santander Universidades wraz z partnerami co roku oferuje stypendia i kursy dostępne dla każdego bez względu na wiek, wykształcenie czy doświadczenie. Sprawdź nasze aktualne działania i jak z nich skorzystać.

Myślisz o zdobyciu pierwszych doświadczeń zawodowych? Sprawdź naszą ofertę praktyk i staży

Czas studiów to dobry moment na to, by zdobywać doświadczenie na praktykach i stażach. Dzięki temu poznajemy charakter danej pracy i możemy poznać potrzeby organizacji i zweryfikować nasze wyobrażenia. Jeśli rozważasz zdobycie doświadczenia w branży finansowej, sprawdź, jak zgłosić się na praktyki w Santander Bank Polska.

Zaczynasz samodzielnie zarządzać finansami? Może Ci w tym pomóc konto osobiste

Prawie każdy student mierzy się z efektywnym zarządzaniem swoim budżetem. Warto robić to tak, by poza codziennymi wydatkami, starczało nam pieniędzy na pasje, marzenia i życie towarzyskie. Jednym ze sposobów na szybki i wygodny dostęp do pieniędzy jest konto osobiste. Sprawdź, jakie konto wybrać dla siebie.

Oszczędzasz na swoje marzenia? Jest sposób, by odkładać pieniądze bez zbędnego wysiłku

Studia to dobry czas na spełnianie marzeń i korzystanie z życia. Jednak takie przyjemności często pociągają za sobą koszty. Kiedy myślimy o zagranicznych podróżach lub zakupie pierwszego samochodu, musimy zaplanować ten wydatek i zdobyć na niego środki. Jednym ze sposobów, by to zrobić, jest oszczędzanie. Sprawdź, w jaki sposób możesz na co dzień oszczędzać pieniądze na swoje marzenia.

Wyjeżdżasz zagranicę i nie chcesz przepłacać za wymianę walut? Konto, karta i dostęp do aplikacji mobilnej mogą dać Ci ten komfort

Kiedy wyjeżdżamy za granicę możemy być narażeni na nieprzewidziane koszty. Niezaplanowana wymiana walut, konieczność wypłaty gotówki czy płacenie kartą w innej walucie mogą spowodować, że nie zmieścimy się w zaplanowanym wcześniej budżecie wyjazdu. Na szczęście istnieją rozwiązania, które mogą pomóc w uniknięciu takich nieprzyjemnych niespodzianek.

Wsparcie dla Ciebie

Zobacz poniżej, z jakiego wsparcia możesz skorzystać

Przydatne informacje

Bankowe rozwiązania

Powiązane tematy

 • Bezpieczne bankowanie

  Pierwszym krokiem do zapewnienia bezpieczeństwa naszych finansów jest znajomość i stosowanie zasad bezpiecznego bankowania. Bardzo wiele zależy od nas samych. Poniżej znajdziesz przydatne wskazówki.

 • Zakup domu lub mieszkania

  Chcesz w końcu być na swoim? A może powiększyła Ci się rodzina i potrzebujesz więcej przestrzeni? Chcemy wesprzeć Cię w realizacji marzenia o własnych czterech kątach. Sprawdź wskazówki, które przybliżą Cię do realizacji tych planów.

 • Planowanie przyszłości finansowej

  Planowanie przyszłości finansowej - Dbanie o przyszłość finansową jest kluczowe w budowaniu poczucia bezpieczeństwa. Dowiedz się więcej o budowaniu poduszki finansowej, o wpływie zarządzania budżetem domowym na oszczędzanie, czy możliwości zabezpieczenia własnej emerytury.

Szukasz tematu, o którym jeszcze nie napisaliśmy?  

Napisz, jakiej informacji poszukujesz. Rozpoznamy możliwość umieszczenia jej w przyszłości na naszej stronie.
 

Dbaj o bezpieczeństwo i chroń swoje dane. W treści wiadomości nie podawaj takich danych jak: PIN, NIK, PESEL, numery kart. Jeśli chcesz otrzymać informacje, które dotyczą Twoich produktów, skontaktuj się z nami przez Santander internet lub Santander mobile.

Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 ustawy Kodeks cywilny. Ma on charakter informacyjno-marketingowy, nie stanowi naszych sugestii ani rekomendacji. Nie ponosimy odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie tego artykułu. Stan na 26.06.2023 r.

Szczegóły oferty oraz informacje o opłatach i prowizjach dostępne są w oddziałach i na Santander.pl oraz pod numerem 1 9999 (opłata zgodna z taryfą operatora).

Słowniczek pojęć i definicji dotyczących usług reprezentatywnych, wynikających z rozporządzenia Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 14 lipca 2017 r. w sprawie wykazu usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym, dostępny jest na stronie santander.pl/PAD oraz w placówkach banku.

 • Konto, konto osobiste to rachunek płatniczy.

 • Moje cele to rachunek do celowego oszczędzania.

 • Aplikacja Santander mobile i bankowość internetowa to usługi bankowości elektronicznej.

 • Infolinia to usługa bankowości telefonicznej.

Bank nie ponosi odpowiedzialności za informacje zawarte na stronach zewnętrznych wskazanych w tekście.