przeczytasz w 4 minuty

Szukasz praktycznych kursów i szkoleń, dzięki którym zwiększysz swoje kompetencje. Czy wiesz, że wspieramy w tym zakresie nie tylko studentów? O udział w projektach rozwojowych może aplikować każdy, kto ukończył 18 lat.

Spis treści:

Jak Santander wspiera studentów w rozwoju

Stypendiami Santandera objęliśmy wiele ciekawych projektów. Współpracujemy przy nich z prestiżowymi partnerami. Wśród nich znajdują się m.in. BritishCouncil, University of Cambridge, London School of Economics, Massachusetts Institute of Technology (MIT) oraz polskie uczelnie.

Proponujemy kursy, które skupiają się na kompetencjach przyszłości m.in:

  • języki obce – kursy online prowadzone, np. przez British Council, które przydadzą się podczas poszukiwania pracy na międzynarodowym rynku.
  • kompetencje cyfrowe – intensywne kursy online z zakresu programowania, Excela, SQLa, BigDate, podstaw programowania Python. Znajdziesz także kursy, które dotyczą sztucznej inteligencji (AI), przetwarzania w chmurze (cloud computing), blockchain, cyberbezpieczeństwa (cybersecurity), Internetu rzeczy (IOT) itd.
  • umiejętności miękkie – dzięki kursom prowadzonym, m.in. przez London School of Economy, nauczysz się pracy zespołowej, umiejętności przywódczych, komunikacji, negocjacji.

Program stypendialny Santander stawia na edukację, która łączy praktykę i odpowiada na zapotrzebowanie rynku pracy. Chcemy, by osoby, które ukończą nasze programy znalazły wymarzoną pracę i zmienią swoje pomysły w dochodowe biznesy, które dobrze działają.

Czym jest Santander Universidades ?

Santander Universidades to międzynarodowy program, który powstał w 1996 r. w Hiszpanii i wspiera świat akademicki. Jego założycielem był Emilio Botín, Przewodniczący Banco Santander. Stwierdził, że banki to instytucje zaufania społecznego, więc powinny wspierać lokalne społeczności. Program Santander Universidades w 2011 r. powstał również w Polsce. Z platformy stypendialnej do 2021 r. skorzystało w naszym kraju ponad 38 tys. użytkowników, a do współpracy dołączyło 59 uczelni.

Kiedy trwa nabór na Stypendia Santander i jak aplikować ?

Nabory do naszych projektów prowadzone są przez cały rok na platformie santander-grants.com/pl. Możesz aplikować do projektów, które odbywają się w Polsce oraz m.in. w Hiszpanii, Niemczech, Wielkiej Brytanii czy nawet Ameryce Południowej. Każdy może znaleźć coś dla siebie – bez względu na wiek, status zawodowy, wykształcenie czy doświadczenie.

Aktualne informacje, które dotyczą naborów są zamieszczane również na www.facebook.com/SantanderUniversidadesPolska Uruchomi się w nowym oknie

Możesz też przy okazji założyć konto dla studenta Uruchomi się w nowym oknie, które ułatwi Ci codzienne bankowanie.

Dlaczego warto aplikować o stypendium Santander ?

Dzięki stypendium Santander weźmiesz udział w kursach, dzięki którym zwiększysz swoją wiedzę. Nasz program umożliwi Ci uczenie się od praktyków w swojej dziedzinie. Możesz zdobyć też certyfikat prestiżowej uczelni. Stypendium Santander pozwoli Ci rozwinąć swoje kompetencje, a co za tym idzie – zwiększysz swoją konkurencyjność na rynku pracy. To może ułatwić Ci znalezienie zatrudnienia w wymarzonym zawodzie. To także niepowtarzalna okazja, by poznać zaangażowanych, ciekawych świata i pełnych ambicji ludzi z całego świata. W przypadku stypendium zagranicznego dodatkowo zyskasz szansę szlifowania języka i nauczysz się pracować w międzynarodowym środowisku.

Udział w programie stypendialnym Santander to inwestycja w siebie, która w przyszłości ma szansę przynieść Ci wiele korzyści. Już dziś odwiedź stronę https://www.becas-santander.com/pl/index.html Uruchomi się w nowym oknie i znajdź odpowiedni program dla siebie!

Zobacz co mówią nasi stypendyści

Jestem bardzo zadowolona z udziału w programie stypendialnym Santander IE Digital DNA. Przez 10 tygodni pod okiem pasjonatów i specjalistów w dziedzinie innowacji i analizy danych, wiele się nauczyłam. Poznałam wiele ciekawych i inspirujących osób z całego świata. Dzięki programowi stworzyłam kompleksową strategię digitalizacji przedsiębiorstwa. Nauczyłam się analizować i wizualizować dane przy użyciu narzędzi jak Tableau, podniosłam umiejętności komunikacyjne. Program dał mi wiele możliwości rozwoju. Uświadomił jak istotną rolę odgrywa obecnie technologia i dostarczył dużo satysfakcji i zadowolenia z efektów kursu.
- Anna Szawerna, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Więcej opinii i wypowiedzi znajdziesz na santander.pl/stypendia Uruchomi się w nowym oknie

Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 ustawy Kodeks cywilny. Ma on charakter informacyjno-marketingowy, nie stanowi naszych sugestii ani rekomendacji. Nie ponosimy odpowiedzialności za decyzje, które podejmiesz na jego podstawie.
Stan na 28.10.2022 r.


Lista uczelni w Polsce i na świecie biorących udział w Programie Santander Universitades znajduje się na:
santander.pl/Santander-universitades/uczelnie.


Słowniczek pojęć i definicji dotyczących usług reprezentatywnych, wynikających z rozporządzenia Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 14 lipca 2017 r. w sprawie wykazu usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym, dostępny jest na stronie santander.pl/PAD oraz w placówkach banku.

  • Konto to rachunek płatniczy.

  • Aplikacja Santander mobile to usługa bankowości mobilnej.