Santander mobile

Santander mobile to bankowość i mobilny portfel w jednym.Korzystaj w pełni z możliwości jakie daje Ci bankowość mobilna.

  • Możesz zlecać przelewy na dowolne rachunki oraz sprawdzać historię transakcji.
  • Nie masz przy sobie karty? Możesz zapłacić lub wypłacić z bankomatu swoim telefonem. Korzystaj z BLIKA lub mobilnej karty w aplikacji Santander mobile.
  • Ruszasz w podróż i chcesz śledzić swoje wydatki? Włącz w aplikacji mobilnej bezpłatne powiadomienia o zmianach na Twoich rachunkach.

Pobierz aplikację i zacznij z niej korzystać!

W zależności od tego, jaki masz smartfon, wybierz odpowiedni sklep i pobierz aplikację.
Znajdziesz ją pod nazwą „Santander OneApp Polska".

Pobierz aplikację z Google Play
Pobierz aplikację z AppStore
Aplikacja Santander mobile na smartfonie

Santander internet

Santander internet to bankowość dopasowana do Twoich potrzeb. Korzystasz, więc zyskujesz stały dostęp do swoich finansów, możliwość robienia przelewów oraz wiele innych przydatnych funkcji. Oszczędzaj czas i zacznij wygodnie zarządzać swoimi finansami przez internet.

Dzięki bankowości internetowej swoje finanse masz stale pod kontrolą.

  • Zaloguj się do Santander internet.
  • Zobaczysz Pulpit – Twoje osobiste centrum dowodzenia – tu sprawdzisz stan konta, historię transakcji, dopasujesz swoje konto i kartę, pobierzesz eWyciąg, a z analizą wydatków lepiej zaplanujesz swój domowy budżet. Tutaj poinformujemy Cię o nowościach w bankowości internetowej i mobilnej.

Pomoc w bankowaniu online

Status dostępności usług
Santander Bank Polska

Klikasz i wiesz. Bądź na bieżąco – sprawdź aktualny status dostępności usług banku oraz zapoznaj się z informacjami o planowanych przerwach.

Potrzebujesz wsparcia?

Skontaktuj się z nami, jak chcesz

Infolinia

Pn.-pt.
08:00-17:00

W oddziale