Przelew24
 • Polecenie przelewu

  rozwiązanie dla tych, którzy przekazują pieniądze na rachunek walutowy prowadzony w innym banku w Polsce albo za granicą

 • Regulacje prawne i umowy międzynarodowe

  Ze względu na istniejące przepisy, lista państw, do których można przesyłać polecenie przelewu przez usługi bankowości elektronicznej Santander internet jest ograniczona.

 • Responsywny portal
  Wskazujesz rachunek do opłat

  Istnieje możliwość wskazania rachunku, z którego zostanie pobrana opłata za polecenie przelewu.

Jak wysłać pieniądze za granicę?

1

Zaloguj się do Santander internet

2

Wybierz zakładkę Przelewy z górnego paska menu

3

Wybierz rodzaj przelewu, który chcesz wysłać

4

Wypełnij formularz przelewu

Potrzebujesz szybko, łatwo i wygodnie wysłać pieniądze w dowolne miejsce na świecie i w Polsce? 

Możesz to zrobić korzystając:

 • z przekazu Western Union lub
 • polecenia przelewu – przelew zagraniczny. 

Są to szybkie i proste formy przesyłania pieniędzy za granicę. Można je złożyć w oddziale banku jak również za pośrednictwem bankowości elektronicznej – Santander Internet

Dokumenty

Regulamin usług Santander online dla klientów indywidualnych
1 Grudzień 2020 r.
567.6 kB
PDF
pl_PL
Pobierz
Taryfa opłat i prowizji pobieranych przez Santander Bank Polska za czynności bankowe dla klientów indywidualnych - obowiązująca od dnia 21.02.2022 r.
21 Luty 2022 r.
4679.4 kB
PDF
pl_PL
Pobierz

Potrzebujesz wsparcia?

Skontaktuj się z nami, jak chcesz

Infolinia

Pn.-pt.
08:00-17:00

W oddziale

Słowniczek pojęć i definicji dotyczący usług reprezentatywnych

Słowniczek pojęć i definicji dotyczących usług reprezentatywnych, wynikających z rozporządzenia Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 14 lipca 2017 r. w sprawie wykazu usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym, dostępny jest na stronie santander.pl/PAD oraz w placówkach banku.

 • Konto Jakie Chcę/Konto osobiste – rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy prowadzony w PLN, szczegółowe warunki jego prowadzenia określone są w Regulaminie kont dla klientów indywidualnych („konto osobiste”).

 • Konto Jakie Chcę oraz Konto Systematyczne są rachunkami płatniczymi.

 • Santander internet/mobile (bankowość internetowa/mobilna) to usługa bankowości elektronicznej.
 • Prowadzenie rachunku płatniczego – usługa polegająca na prowadzeniu rachunku płatniczego na rzecz konsumenta, umożliwiająca przechowywanie środków pieniężnych konsumenta oraz wykonywanie transakcji płatniczych, łącznie z usługą otwarcia lub zamknięcia rachunku płatniczego.

 • Płatność w Internecie, to transgraniczna transakcja płatnicza przy użyciu karty debetowej do płatności bezgotówkowych.

 • Karta Dopasowana/Karta debetowa – płatnicza karta debetowa wydawana przez bank identyfikująca wydawcę i upoważnionego użytkownika (posiadacz karty lub użytkownik karty), uprawniająca do wypłaty gotówki lub dokonywania zapłaty (tj. zlecenia przeprowadzenia transakcji gotówkowych lub bezgotówkowych), zgodnie z postanowieniami Umowy o kartę płatniczą oraz Regulaminu debetowych kart płatniczych dla klientów indywidualnych dostępnym na stronie santander.pl.

Zwracamy uwagę, że:

 • opłata za obsługę karty debetowej to m.in. opłata za kartę;
 • wypłata gotówki z bankomatów kartą za granicą to m.in. transgraniczna transakcja płatnicza przy użyciu karty debetowej do płatności gotówkowych.