Szukaj na stronie
Ilustracja aplikacji bankowej Santander mobile z włączonym ekranem powitalnym
Aplikacja Santander mobile

Pomaga w codziennych sprawach

Konto bankowe

Nagroda za otwarcie konta bankowego – jak zarobić?

Trzy kroki do nagrody od banku

Rekomendacja znajomych lub członków rodziny to jeden z ważnych czynników branych pod uwagę przy wyborze konta. Polecając konkretny produkt, można nie tylko pomóc bliskiej osobie, ale i... zdobyć nagrodę za otwarcie konta bankowego. Co więcej – zyska na tym także osoba, która korzysta z rekomendacji. Wystarczy dołączyć do programu poleceń i spełnić jego warunki.

  • Zanim założysz konto osobiste, porównaj kilka ofert… lub zapytaj o rekomendację zaufaną osobę!
  • Jeśli ktoś przekona Cię (lub Ty przekonasz kogoś) do założenia konta w Santander Bank Polska, oboje możecie liczyć na bonus za otwarcie konta przez nowego klienta.
  • Przekazując sobie kod z Programu Poleceń i spełniając kilka prostych warunków banku, otrzymacie np. bilety do kina czy kartę podarunkową do znanej sieci sklepów.

Najważniejsze czynniki brane pod uwagę przy wyborze i otwarciu konta bankowego

Otwarcie konta to zazwyczaj decyzja na lata. Dlatego, zanim wybierzesz bank, w którym chcesz założyć konto, porównaj kilka ofert. Zwróć uwagę, czy dany bank pobiera opłaty za prowadzenie rachunku, za wydanie karty do niego, jaka jest prowizja za wypłacanie gotówki z bankomatów itd. Dowiedz się, czy przysługuje Ci nagroda za otwarcie konta. Sprawdź, czy bank udostępnia nowoczesną aplikację mobilną i korzysta z nowych technologii – chociażby już na etapie zakładania konta. Banki umożliwiają zakładanie kont bankowych bez konieczności wizyty w oddziale.

Większość osób nie poświęca jednak zbyt dużo czasu na przeanalizowanie ofert banków – zakładają konto tam, gdzie mają je ich bliscy lub znajomi. To również dobry pomysł na wybór banku, a na pewno zdecydowanie mniej czasochłonny.

Rodzaje programów poleceń i ich charakterystyka

Banki doskonale wiedzą, jak ważna jest rekomendacja znajomego. Dlatego oferują różnego rodzaju programy poleceń zarówno dla swoich obecnych, jak i nowych klientów. Korzystając z programu poleceń, można otrzymać różne nagrody za otwarcie konta bankowego i aktywne korzystanie z niego. Nagroda za otwarcie konta przysługuje zarówno osobie, która poleciła dany bank, jak i osobie zaproszonej, która założyła konto. Na polecaniu usług konkretnego banku zyskują więc wszyscy.

Zasady Programu Poleceń w Santander Bank Polska za otwarcie konta bankowego

Na czym polega Program Poleceń w Santander Bank Polska? Sprawa jest prosta. Osoba polecająca, czyli obecny klient banku:

  • przystępuje do programu poleceń (korzystając z bankowości internetowej lub mobilnej, albo w placówce czy przez infolinię,) i otrzymuje swój kod;
  • poleca założenie konta w Santander znajomemu i przekazuje mu swój kod;
  • spełnia dodatkowy warunek – np. płaci raz kartą w okresie przystąpienia do programu.

Zaproszona osoba (nowy klient):

  • zakłada konto w Santander Bank Polska;
  • w ciągu 30 dni zgłasza otrzymany kod (w bankowości internetowej lub mobilnej, w placówce, przez infolinię);
  • spełnia warunki programu – np. wykonuje transakcje kartą na określoną kwotę w ciągu miesiąca po otwarciu konta. 

Jeśli zarówno polecający, jak i nowy klient, spełnią wszystkie warunki, otrzymają nagrody.

Rodzaje nagród za otwarcie konta bankowego

Nagrody za otwarcie konta bankowego mogą mieć różną formę. Klienci szczególnie doceniają w Programie Poleceń karty podarunkowe do sklepów (spożywczych, odzieżowych, z elektroniką itp.) oraz bilety do znanych sieci kin.

Jeśli Twój obecny bank nie spełnia Twoich oczekiwań, być może czas zmienić go na Santander Bank Polska. Zyskasz nie tylko dostęp do nowoczesnej bankowości internetowej i mobilnej, ale też nagrody za otwarcie konta.

Materiał ma charakter edukacyjny i nie stanowi opisu oferty banku. Bank nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie informacji zawartych w tym materiale.