Korzystanie z auta

  

Życiowe sytuacje

Musisz ubezpieczyć samochód? Dowiedz się jakie są rodzaje ubezpieczeń samochodu

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym kierowcą czy dopiero zaczynasz swoją przygodę za kierownicą, ubezpieczenie może Ci zapewnić poczucie bezpieczeństwa na każdym przejechanym kilometrze. Zapewnia ochronę finansową i spokój w przypadku kradzieży lub innych nieprzewidzianych sytuacji. Jednak poruszanie się po świecie ubezpieczeń i porównywanie wielu ofert od ubezpieczyli może okazać się przytłaczające. Sprawdź nasze podpowiedzi, jak dobrze wybrać ubezpieczenie.

Często parkujesz w płatnych strefach parkowania? Poznaj szybki i łatwy sposób płacenia za parkowanie

Ile razy zdarzyło Ci się wracać na płatne miejsce postojowe, żeby opłacić kolejne minuty w parkometrze? Jak często zaskoczył Cię brak drobnych na parkometr  i brak jakiekolwiek sklepu czy bankomatu w okolicy? Teraz wygodnie możesz zapłacić za strefę parkowania w naszej aplikacji Santander mobile. Poznaj funkcję „Dopóki nie zakończę” i płać dokładnie za taki czas, w jakim Twój samochód był zaparkowany. Oszczędzaj czas i pieniądze. Sprawdź, jak to zrobić!

Podróżujesz często autostradami A1 i A4 ? Zapewnij sobie wygodną podróż bez zatrzymywania się na bramkach

Autopay to szybki i wygodny sposób podróżowania płatnymi odcinakami autostrady A1 i A4 w Polsce. Zobacz, jak prosto zarejestrować auto w aplikacji Santander mobile. Dzięki temu przejedziesz przez bramki, które automatycznie sczytają tablice rejestracyjne Twojego samochodu - bez kolejek do kas.

Chcesz wspierać ekologię i podróżować bardziej wygodnie? Dowiedz się więcej o krótko i długo terminowym wynajmie samochodu

W ostatnich latach carsharing i wynajem długoterminowy zyskały znaczącą popularność jako alternatywa do zakupu auta, czy leasingu. Umożliwia to podróżowanie bez ponoszenia kosztów związanych z posiadaniem samochodu. Trend ten napędzany jest przez zmieniający się tryb życia oraz nacisk na zrównoważony rozwój. Dowiedz się, jak skorzystać ze zniżki na krótkoterminowy wynajem oraz jakie są pakiety wynajmu długoterminowego.

Masz samochód w leasingu? Uważaj na nowy sposób oszustwa

Podnajem leasingowanego samochodu to nowy sposób na zysk dla oszustów. Od kilku lat na rynku działają „pośrednicy”, którzy zgłaszają się do klientów firm leasingowych i oferują im, aby zaangażowali się w pozornie zyskowny biznes. Polega on na oddaniu w najem leasingowanego samochodu. Konsekwencje takiego wynajmu dla klienta firmy leasingowej są wyjątkowo dotkliwe. Dowiedz się więcej.

Wsparcie środowiska jest ważne dla Twojej firmy? Dowiedz się więcej o dotacji na leasing elektrycznych aut

Ostatnio często mówi się o zrównoważonym rozwoju firm i marek. Rynek samochodowy napędza rozwój technologii, przynosi innowacje, które mają wpływ na środowisko. Zmieniają się też preferencje konsumentów, którzy mogą wybrać pojazd elektryczny, jako alternatywę dla silników spalinowych.

Wsparcie dla Ciebie

Zobacz poniżej, z jakiego wsparcia możesz skorzystać

Bankowe rozwiązania

 •  

  Potrzebujesz ubezpieczenia dla swojego samochodu? Zobacz dostępne ubezpieczenia

  Sprawdzam szczegóły

  Uruchomi się w nowym oknie

 •  

  Marzysz o nowym aucie? Sprawdź naszą pożyczkę na spełnienie tego marzenia

  Sprawdzam szczegóły

  Uruchomi się w nowym oknie

 •  

  Chcesz kupić samochód? Może opcja zakupu auta poleasingowego jest właśnie dla Ciebie?

  Sprawdzam szczegóły

  Uruchomi się w nowym oknie

 •  

  Potrzebujesz jednej zbiorczej faktury za paliwo wystawionej po zakończonym miesiącu? Dowiedz się więcej o karcie paliwowej.

  Sprawdzam szczegóły

  Uruchomi się w nowym oknie

 •  

  Planujesz zakup samochodu dla firmy? Zobacz jakie mamy oferty leasingu

  Sprawdzam szczegóły

  Uruchomi się w nowym oknie

 •  

  Chcesz kupić auto w leasingu? Poznaj ofertę ubezpieczeń do leasingu

  Sprawdzam szczegóły

  Uruchomi się w nowym oknie

 •  

  Masz swój własny biznes i chciałbyś mieć wszystkie umowy leasingowe w jednym miejscu? Dowiedz się więcej o eBOK24 w Santander Leasing

  Sprawdzam szczegóły

  Uruchomi się w nowym oknie

Inne organizacje, u których możesz znaleźć informacje

Na stronach rządowych możesz znaleźć dodatkowe informacje, które mogą okazać się przydatne. Pamiętaj, każda sytuacja jest inna i może wymagać od Ciebie dodatkowej analizy lub kontaktu z ekspertem przed podjęciem działań.

Powiązane tematy

 • Bezpieczne bankowanie

  Pierwszym krokiem do zapewnienia bezpieczeństwa naszych finansów jest znajomość i stosowanie zasad bezpiecznego bankowania. Bardzo wiele zależy od nas samych. Poniżej znajdziesz przydatne wskazówki.

   

 • Podróże

  Planowanie podróży to przyjemność, ale wymaga uwzględnienia wielu kwestii. Poniżej znajdziesz wskazówki i porady, które mogą Ci pomóc.

Szukasz tematu, o którym jeszcze nie napisaliśmy?  

Napisz, jakiej informacji poszukujesz. Rozpoznamy możliwość umieszczenia jej w przyszłości na naszej stronie.
 

Dbaj o bezpieczeństwo i chroń swoje dane. W treści wiadomości nie podawaj takich danych jak: PIN, NIK, PESEL, numery kart. Jeśli chcesz otrzymać informacje, które dotyczą Twoich produktów, skontaktuj się z nami przez Santander internet lub Santander mobile.

Santander Bank Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, przy al. Jana Pawła II 17, 00-854 Warszawa, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000008723. NIP 896-000-56-73. REGON 930041341. Wysokość kapitału zakładowego i wpłaconego 1 021 893 140 zł.

Opłata za połączenie z infolinią banku zgodna z taryfą danego operatora. Słowniczek pojęć i definicji dotyczących usług reprezentatywnych, wynikających z rozporządzenia Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 14 lipca 2017 r. w sprawie wykazu usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym, dostępny jest na stronie santander.pl/PAD Uruchomi się w nowym oknie oraz w placówkach banku.

Santander mobile, aplikacja Santander mobile, aplikacja mobilna to usługa bankowości elektronicznej

Santander Bank Polska (dawniej BZ WBK) oferuje m.in.: rachunki płatnicze: konta osobiste, konta walutowe, konta oszczędnościowe oraz lokaty terminowe, kredyty gotówkowe, kredyty hipoteczne, karty debetowe, karty kredytowe, a także fundusze inwestycyjne i ubezpieczenia. W ofercie dla firm znajdą Państwo m.in.: konta firmowe, kredyty na bieżącą działalność, kredyty inwestycyjne oraz usługi faktoringu i leasingu.

Usługa Autopay jest świadczona przez Autopay Mobility Sp z o.o., która za nią odpowiada.
Autopay Mobility sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Złotej 3/18, 00-019 Warszawa, wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego - rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000794787, o kapitale zakładowym 2 796 050 PLN, o numerze NIP: 5272898696

Finanteq S.A. Partner Banku z którym Bank zawarł umowę na świadczenie usług w ramach aplikacji Santander mobile - dostawca modułu: Zakupy mobilne (zakładka bilety, parkingi, taxi). Finanteq S.A. z siedzibą w Lublinie, przy ul. Nałęczowska 16, 20- 701 Lublin, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku, pod numerem KRS 0000521114, po numerze NIP 7133087558, o kapitale zakładowym w wysokości 230 000, - PLN opłaconym w całości. 

Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Santander Bank Polska S.A. jest agentem ubezpieczeniowym wpisany pod nr 11135943/A do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, który prowadzi KNF.

Santander Bank Polska S.A. z siedzibą w Warszawie. Numer w Rejestrze Agentów Ubezpieczeniowych: 11135943/A.

Bank nie ponosi odpowiedzialności za informacje zawarte na stronach zewnętrznych wskazanych w tekście.