Najczęściej wyszukiwane:
eBOK24
 • 24 godziny

  Dostępny
  24 godziny na dobę

 • Dostęp z każdego urządzenia

  Z każdego urządzenia
  z dostępem do internetu

 • Bez żadnych dodatkowych kosztów

  Bez żadnych
  dodatkowych kosztów

Zacznij korzystać

Tylko w eBOK24 znajdziesz w jednym miejscu wszystkie informacje o zawartych umowach leasingu i pożyczki oraz załatwisz wiele spraw bez konieczności dzwonienia na infolinię.

Zaloguj się Zarejestruj się

Korzystając z portalu eBOK24 otrzymujesz

 • Wszystko w jednym miejscu

  Wszystkie umowy leasingu, pożyczki i najmu są uporządkowane w jednym miejscu, w eBOK24 znajdziesz m.in. harmonogramy i podpisane elektronicznie dokumenty.

 • eFaktury i dokumenty księgowe

  Pobieraj eFaktury i przeglądaj informacje o innych dokumentach księgowych.

 • Płatności

  Opłać swoje zobowiązania przez eBOK24. Przeglądaj historię rozliczeń i płatności oraz pobieraj zestawienia, których potrzebujesz.

 • Wnioski

  Załatwiaj sprawy bez wychodzenia z domu - wygodnie składaj wnioski przez eBOK24.

 • Powiadomienia

  Otrzymuj powiadomienia sms i/lub e-mail, jakie Cię interesują. Dzięki nim nie zapomnisz o ważnych terminach i będziesz na bieżąco ze swoimi sprawami.

 • Nowości w ofercie

  Przygotujemy dla Ciebie ciekawe oferty i poinformujemy Cię o nowościach w eBOK24.

 

 

Najczęściej zadawane pytania

Jak uzyskać dostęp do portalu?

Jeśli prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą:

w innym przypadku:

Więcej informacji dostępnych na stronie Zacznij korzystać.

Nie pamiętam loginu

Wejdź na stronę: https://ebok.santanderleasing.pl, a następnie skorzystaj z opcji “Przypomnij mi login”.

Nie pamiętam hasła

Wejdź na stronę: https://ebok.santanderleasing.pl, a następnie skorzystaj z opcji "Nie pamiętam hasła”.

Nie otrzymałem wiadomości e-mail z linkiem do zmiany hasła

Wykonaj cały proces raz jeszcze, ale bardzo dokładnie. W przypadku gdy podczas wpisywania adresu zrobiłeś literówkę, e-mail nie zostanie dostarczony. Jeśli nadal nie otrzymałeś wiadomości e-mail skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta (+48 61 850 35 25).

Zmieniłem adres e-mail / numer telefonu

Złóż wniosek: Wniosek o zmianę danych użytkownika głównego i wyślij na adres bok@santanderleasing.pl

Jak bezpiecznie korzystać z portalu?

7 września 2018 r. spółka BZ WBK Leasing S.A. zmieniła nazwę na Santander Leasing S.A. Prosimy zwrócić uwagę, że po zmianie nazwy nasza strona logowania do portalu eBOK24 będzie działać już pod nowym adresem https://ebok.santanderleasing.pl/.

Wraz ze zmianą marki zmieniła się wizualizacja portalu eBOK24. Wiodący kolor naszej spółki to teraz czerwień.

Zwracaj uwagę na wygląd usług, komunikaty i powiadomienia w trakcie logowania i podczas korzystania z usług. Pamiętaj, że przestępcy starają się wiarygodnie odwzorować serwisy internetowe. Jeśli jakikolwiek element strony, czy też sposób jej działania będzie budzić Twoje zastrzeżenia - przerwij korzystanie z usług oraz skontaktuj się z nami.

Pamiętaj, że smsKod służą wyłącznie do potwierdzenia dyspozycji, np. ustanowienia hasła do portalu eBOK24.

Nie otwieraj wiadomości e-mail pochodzących od nieznanych adresatów, jak i przesyłanych w treści linków oraz załączników. Pamiętaj, że wystarczy jedno nieprzemyślane kliknięcie, by zainfekować Twoje urządzenie złośliwym oprogramowaniem.

Loguj się do eBOK24 przez stronę eBok.santanderleasing.pl. Nie wchodź na stronę logowania wyszukaną za pomocą wyszukiwarki.

Sprawdzaj, czy na pasku adresu usług Santander Leasing znajduje się kłódka. Jest to gwarancja, że Twoje połączenie jest szyfrowane.

Dbaj o to, aby oprogramowanie na Twoim urządzeniu, było aktualne i legalne. Zwróć szczególną uwagę na system operacyjny, program antywirusowy oraz przeglądarkę (używaj najnowszych wersji przeglądarek). Miej świadomość, że przestępcy często wyszukują luki w oprogramowaniu. Dzięki temu utrudnisz im działanie!

Korzystaj z bezpiecznej sieci internetowej. Nie loguj się z nieznanej, ogólnodostępnej, niezabezpieczonej sieci (zarówno prywatnej, jak i publicznej). Jeśli korzystasz z wi-fi, zabezpiecz ją hasłem.

Chroń swoje dane do logowania (login, hasło). Nigdy nie udostępniaj danych do logowania nikomu i nigdzie (np. przez telefon, e-mail, media społecznościowe). Dzięki temu nie dopuścisz do ich przejęcia przez nieuprawnione osoby.

Pamiętaj, aby wyłączyć „Bluetooth”, jeśli aktualnie z niego nie korzystasz. W ten sposób uchronisz się przed ewentualną utratą danych z urządzenia mobilnego.

Nie udostępniaj urządzeń, z których korzystasz osobom postronnym. Zawsze stosuj hasło do blokowania sprzętu.

Jak dać dostęp do eBOK24 pracownikowi?

Możesz dodać swojego pracownika jako Użytkownika Dodatkowego, który będzie miał dostęp do eBOK24 w trybie do odczytu. Więcej o użytkownikach na stronie Zacznij korzystać.

Czy mogę mieć własny login?

Tak, po zalogowaniu się do eBOK24 możesz dodać swój własny login - zrobisz to w Ustawieniach. Własny login możesz stosować zamiennie ze swoim dotychczasowym loginem numerycznym.