przeczytasz w 4 minuty

Chcesz się przesiąść do nowszego samochodu albo mieć w salonie większy telewizor? A może chcesz wyremontować dom lub musisz uregulować bieżące wydatki? Jeśli jedyną kwestią, która Cię ogranicza, są pieniądze, to mamy dla Ciebie dobre wiadomości. Przygotowaliśmy dla Ciebie zbiór najważniejszych informacji, które pomogą Ci zdecydować, który produkt jest Ci potrzebny.

Spis treści:

Co kupić za pieniądze z kredytu – od czego zacząć?

Już dziś możesz spełnić swoje cele i zrealizować plany, gdy zdecydujesz się na produkt kredytowy, który odpowiada Twoim celom. Nie musisz nawet iść do banku. W większości z nich wniosek o produkty kredytowe możesz złożyć online. O dodatkowe pieniądze możesz ubiegać się z każdego miejsca, w którym masz dostęp do internetu. To wygodne rozwiązanie, z którego, korzysta coraz więcej klientów. Wniosek możesz złożyć w bankowości internetowej Uruchomi się w nowym oknie lub mobilnej Uruchomi się w nowym oknie. A co najlepsze – gotówka może pojawić się na Twoim koncie bardzo szybko – już nawet po kilkunastu minutach od złożenia wniosku!

Kredyt, czy karta kredytowa – co wybrać?

  kredyt gotówkowy kredyt w rachunku płatniczym karta kredytowa
Ile pieniędzy potrzebujesz? mała lub duża kwota mała kwota mała kwota
Na jak długo chcesz pożyczyć dodatkowe pieniądze? na dłużej na krótko na krótko
Czy potrzebujesz gotówki? tak tak nie
Jaki rodzaj spłaty preferujesz? comiesięczne raty w dogodnej wysokości automatyczna spłata z każdej wpłaty na konto spłata w całości lub spłata minimalnej kwoty raz w miesiącu albo dogodne raty
Cechy charakterystyczne samodzielnie określona wysokość rat odsetki pobierane tylko za wykorzystane środki brak odsetek przy całościowej spłacie raz w miesiącu

 

Tabela zawiera informacje o dostępnych u nas produktach dla klientów indywidualnych.

Wybierz produkty kredytowe, które potrzebujesz

Kredyt gotówkowy – szybkie pieniądze na dłużej

Jak to działa? Pieniądze przelewane są bezpośrednio na Twoje konto w banku. Kredyt gotówkowy Uruchomi się w nowym oknie spłacasz w miesięcznych ratach, dopasowanych do Twoich możliwości i potrzeb. Pieniądze możesz przeznaczyć na co chcesz. Możesz np. wypłacać gotówkę w bankomacie, robić przelewy lub zwyczajnie płacić nimi za zakupy – kartą do konta.

Kiedy wybrać? Jeśli potrzebujesz gotówki i to najlepiej natychmiast. Kredyt możesz przeznaczyć na dowolny cel np. zakup samochodu, sprzętu AGD, remont mieszkania, bieżące wydatki np. spłatę rachunków, czy specjalne okazje.

Kredyt w rachunku płatniczym (kredyt w koncie)
– bezpieczna poduszka finansowa

Jak to działa? Są to dodatkowe pieniądze, które udostępniane są w ramach Twojego konta osobistego i powiększają jego saldo. Jeśli nie chcesz, nie musisz po nie sięgać – odsetki pobierane są jedynie za wykorzystaną część przyznanych pieniędzy. Każdy wpływ na konto może spłacać całe lub część Twojego zadłużenia, a Twój kredyt może być automatycznie odnowiony po roku. Z dodatkowych pieniędzy możesz korzystać, gdy będziesz:

  • płacić kartą w sklepie i internecie, 
  • wypłacać pieniądze z bankomatu lub
  • wysyłać przelew z konta.

Kiedy wybrać? Jeśli zależy Ci na poczuciu bezpieczeństwa i elastyczności finansowej oraz chcesz mieć dostęp do dodatkowych pieniędzy zawsze pod ręką.

Karta kredytowa – dodatkowe pieniądze na codzienne zakupy i okazje

Jak to działa? Kartę otrzymujesz z określonym limitem - dostępną kwotą pieniędzy, z której możesz korzystać. Wykorzystaną pieniądze spłacasz przynajmniej raz w miesiącu. Jeśli w wyznaczonym terminie oddasz wszystkie pożyczone pieniądze – nie zapłacisz odsetek. Możesz rozłożyć też spłatę swojego zadłużenia na oprocentowane raty.

Kiedy wybrać?Jeśli szukasz wygodnego rozwiązania, które sprawdzi się przy codziennych zakupach i okazjach.
Karty kredytowe Uruchomi się w nowym oknie są też bardzo pomocne, gdy podróżujesz. Zapłacisz nimi np. za wynajęcie samochodu, czy rezerwację hotelu.

Teraz wiesz, z których produktów kredytowych możesz skorzystać. Dostęp do dodatkowych pieniędzy sprawia, że to, co zawsze odkładasz na później, możesz zrobić już dziś. Na co więc czekasz? Kurs skoków ze spadochronem sam się przecież nie wykupi. Zamień swoje marzenia w cele, teraz masz je w zasięgu ręki.

Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 ustawy Kodeks cywilny. Ma on charakter informacyjno-marketingowy, nie stanowi naszych sugestii ani rekomendacji. Nie ponosimy odpowiedzialności za decyzje, które podejmiesz na jego podstawie.
Stan na 17.11.2022 r


Szczegóły oferty, informacje o opłatach, prowizjach i oprocentowaniu dostępne są w placówkach banku oraz na: santander.pl. Wyjaśnienia pojęć i definicji dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym objętych tym materiałem znajdziesz na: santander.pl/PAD oraz w placówkach banku.