przeczytasz w 4 minuty

Każdy ma inne doświadczenia związane z rachunkami bankowymi Jedne są wygodne, zakładane online, prowadzenie innych związane jest z różnymi opłatami i prowizjami. A jak to jest z Kontem Santander Max? Poznaj korzyści, które się z nim wiążą. 

Spis treści:

Wygodny rachunek bankowy

Masz dość wielu formalności czy dodatkowych opłat? Pora, by zmienić podejście i postawić na nieco inne rozwiązania. Nie musisz pamiętać o tym, kiedy i na jakich zasadach możesz bezpłatnie korzystać z konta, a w jakich sytuacjach mogą być naliczane dodatkowe opłaty. W przypadku Konta Santander Max, płacisz tylko raz w miesiącu za jego prowadzenie, dzięki czemu masz możliwość wykonywania wielu czynności bankowych potrzebnych na co dzień, które są za 0 zł! Jak to działa?

Konto Santander Max - rachunek dopasowany do Twoich potrzeb

Jeśli z różnych względów dotychczasowe rachunki bankowe nie spełniały Twoich oczekiwań, rozwiązaniem, które być może przypadnie Ci do gustu i sprosta Twoim potrzebom będzie Konto Santander Max. Tym, co wyróżnia je spośród naszych rachunków bankowych jest to, że tylko raz w ciągu miesiąca płacisz za nie stałą kwotę, a następnie swobodnie korzystasz z szeregu korzyści i możliwości, jakie Ci daje. To proste!

Co możesz zyskać

Konto Santander Max to idealna propozycja dla tych, dla których ważne są takie kwestie jak prostota i wygoda związane z codzienną obsługą rachunku bankowego, a także uniwersalność (jedno konto do wielu zastosowań). Dzięki jednej miesięcznej opłacie masz:

 • możliwość korzystania z konta,
 • kartę płatniczą bez opłaty miesięcznej
 • wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie bez naszej prowizji
 • brak prowizji za przewalutowanie, gdy płacisz Kartą Dopasowaną za granicą
 • darmowe wypłaty gotówki BLIKIEM (z bankomatów z logo BLIK), z terminali (w tym cash back) w kraju.

Dodatkowo, konto oferuje zwrot 1% za Twoje domowe rachunki za prąd, gaz, telewizję, internet i telefon . Możesz odzyskać nawet do 300 zł w ciągu roku.

Jeśli chętnie korzystasz z bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej, z pewnością ucieszą Cię:

 • przelewy natychmiastowe,
 • przelewy stałe,
 • Przelewy24,
 • przelewy w EUR do i z krajów EOG.

Wszystko w ramach jednej opłaty miesięcznej.

To również może Cię zainteresować:
>> Czym kierować się przy wyborze najlepszego konta w banku?

Wygodny rachunek bankowy - co go wyróżnia

Konto Santander Max to rewelacyjna propozycja dla osób, które w rachunku bankowym szukają takich cech, jak:

 • prostota - masz jedną opłatę co miesiąc, a w zamian zyskujesz pakiet korzyści, z których możesz korzystać każdego dnia;
 • wygoda - po wniesieniu opłaty miesięcznej, możesz komfortowo korzystać z rachunku,
 • mobilność - lubisz podróżować? Często jeździsz w delegacje? A może lubisz pracować zdalnie z różnych zakątków Polski lub świata? Z wygodnym rachunkiem bankowym możesz swobodnie podróżować i jednocześnie cieszyć się dostępem do swoich finansów.

Konto Santander Max - dlaczego warto je mieć

Wygodny rachunek bankowy, jakim jest Konto Santander Max to świetna opcja dla każdego, kto nie lubi dodatkowych opłat. Dotyczy to zarówno możliwości robienia przelewów, wpłat i wypłat w bankomatach i wpłatomatach, jak opłaty miesięcznej za kartę do konta.

Być może w podjęciu decyzji o założeniu konta, pomogą Ci informacje na naszej stronie . Możesz łatwo porównać poszczególne konta w naszej ofercie , np. Konto Santander i Konto Santander Max. Dzięki temu szybciej zdecydujesz, który rachunek jest szyty na miarę Twoich potrzeb i oczekiwań.

Podjęcie decyzji z pewnością ułatwia także jasny i prosty przekaz - jedna opłata, a w zamian zyskujesz dużo bezpłatnych możliwości .

Rachunek bankowy szyty na miarę

Czasami zdarza Ci się, że zapominasz o opłatach, które są związane z Twoim aktualnym rachunkiem? A może żyjesz w ciągłym biegu, masz dużo na głowie i nie chcesz myśleć o tym, jakie niuanse i drobne, ale regularne opłaty wiążą się z codziennymi transakcjami i innymi czynnościami, jakie robisz na dotychczasowym rachunku rozliczeniowym? W takim przypadku Konto Santander Max będzie strzałem w dziesiątkę! Dzięki niemu możesz szybko i wygodnie przelewać pieniądze, korzystając z bezpłatnych przelewów natychmiastowych, bez względu na to, gdzie w danej chwili jesteś. Tym samym pieniądze będą u odbiorcy już w ciągu kilku chwil. Korzystaj z przelewów tak często, jak tego potrzebujesz. Z tym rachunkiem płacisz raz i korzystasz z jego funkcji ile chcesz.

Z kontem masz także dostęp do bankowości internetowej Santander internet, a w niej możesz załatwiać m.in. sprawy urzędowe online (podpisujesz dokumenty kwalifikowanym podpisem elektronicznym, złożysz wniosek o świadczenie Rodzina 500+ bez wychodzenia z domu czy zrobisz przelewy do ZUS i US w bankowości internetowej).

Przeczytaj również:

Jak założyć konto w banku przez internet?
Czy i dlaczego nastolatek powinien mieć konto bankowe?

 

zespół Bluerank

Chcesz otworzyć konto? Sprawdź naszą promocję!

Zyskaj do 600 zł z Kontem Santander

Więcej Uruchomi się w nowym oknie

Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 ustawy Kodeks cywilny. Ma on charakter informacyjno-marketingowy, nie stanowi naszych sugestii ani rekomendacji. Nie ponosimy odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie tego artykułu. Stan na 15.11.2023 r.
Szczegóły oferty oraz informacje o opłatach i prowizjach dostępne są w oddziałach i na Santander.pl oraz pod numerem 1 9999 (opłata zgodna z taryfą operatora). 
Słowniczek pojęć i definicji dotyczących usług reprezentatywnych, wynikających z rozporządzenia Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 14 lipca 2017 r. w sprawie wykazu usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym, dostępny jest na stronie santander.pl/PAD oraz w placówkach banku.
•    Konto Santander Max i Konto Santander to rachunek płatniczy.
•    Aplikacja Santander mobile i bankowość internetowa to usługi bankowości elektronicznej.
•    Karta Dopasowana to płatnicza karta debetowa.
•    Opłata miesięczna za kartę to opłata za usługę obsługi karty debetowej.
•     Przelew, Przelew24, przelewnatychmiastowy, przelew zwykły (Elixir) to polecenie przelewu lub polecenie przelewu wewnętrznego.
•    Wypłata to wypłata gotówki.
•    Wpłata to wpłata gotówki
•    Przewalutowanie transakcji płatniczej to usługa obsługi karty debetowej.
•    Infolinia 1 9999 to usługa bankowości telefonicznej. 
Opłata za połączenie z numerem 19999 zgodna z taryfą danego operatora.