przeczytasz w 4 minuty

Potrzebujesz dodatkowego zastrzyku gotówki? Jednym ze sposobów, który pozwoli Ci zdobyć dodatkowe pieniądze jest nasz kredyt gotówkowy online. Zanim go weźmiesz, skorzystaj z naszego kalkulatora kredytu gotówkowego. To proste i intuicyjne narzędzie pomoże Ci poznać szacunkową wysokość raty. 

Spis treści:

Jak działa kalkulator kredytu gotówkowego

Kalkulator kredytowy to narzędzie dla każdego, kto potrzebuje oszacować swoje możliwości kredytowe. Kredyt gotówkowy online (RRSO 18,96%) możesz przeznaczyć na dowolny cel konsumpcyjny (np. na zakup nowego sprzętu AGD, wymarzoną wycieczkę czy na bieżące wydatki). Co ważne, kalkulator dzięki któremu możesz obliczyć raty kredytu gotówkowego jest dostępny za darmo na naszej stronie i możesz z niego skorzystać w dowolnym momencie.

Kalkulator kredytowy pozwala:

 • dowiedzieć się, jaka jest szacunkowa miesięczna rata kredytu,
 • poznać RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania), 
 • poznać szacowaną wysokość prowizji za udzielenie kredytu oraz oprocentowanie kredytu gotówkowego,
 • sprawdzić, jakie elementy składają się na ratę miesięczną oraz jak zmienia się ich wysokość po wprowadzanych zmianach poszczególnych parametrów.

Gdy złożysz wniosek kredytowy i zbadamy Twoją zdolność kredytową, przedstawimy Ci decyzję kredytową, finalną cenę kredytu i wysokość raty. 

Jak obliczyć szacunkową ratę kredytu gotówkowego online – korzystanie z kalkulatora kredytowego

 

Jeśli planujesz wziąć kredyt gotówkowy, nasz kalkulator pozwoli Ci szybko i bez wychodzenia z domu zdobyć informacje, których szukasz. Możesz skorzystać z niego w parę chwil, a symulacja kredytu dostarczy Ci garść ważnych informacji.

 

 • Krok 1. Użyj suwaka lub wpisz w odpowiednie pole, jaką kwotę kredytu gotówkowego online potrzebujesz. Minimalna kwota, którą możesz wybrać to 500 zł, a maksymalna 136 500 zł.
 • Krok 2. Ponownie użyj suwaka lub wpisz we właściwe pole tyle rat, na ile chcesz rozłożyć spłatę kredytu. Minimalny okres spłaty kredytu to 3 miesiące, a maksymalny to nawet 120 miesięcy (10 lat). W obu sekcjach naszego kalkulatora ustal takie parametry, które odpowiadają Twoim potrzebom i dadzą Ci komfort w terminowej spłacie rat.
 • Krok 3. Wybierz ubezpieczenie – to opcja dodatkowa i dobrowolna. Możesz skorzystać z ubezpieczenia do naszego kredytu gotówkowego. Ubezpieczenie Spokojny Kredyt online – życie plus, pozwoli Ci zabezpieczyć siebie i bliskich na wypadek nieprzewidzianych sytuacji losowych, które mogłyby utrudnić lub uniemożliwić spłatę kredytu. Jeśli zdecydujesz się na ubezpieczenie, w odpowiednim miejscu wskaż ile masz lat. Gdy to zrobisz, nasz kalkulator kredytowy automatycznie obliczy miesięczną składkę ubezpieczeniową i doda ją do szacunkowej raty miesięcznej.

Jak wziąć kredyt gotówkowy online

Najlepszy kredyt gotówkowy to m.in. taki, przy którym wszelkie formalności ograniczone są do niezbędnego minimum, a wszystko możesz załatwić wygodnie przez komputer lub smartfon. Tak właśnie jest w przypadku naszego kredytu gotówkowego online. Jeśli jesteś naszym klientem i masz zdolność kredytową, od pomysłu do realizacji dzielą Cię tylko 4 proste kroki. 
Aby uzyskać kredyt:

 1. Zaloguj się do naszej bankowości internetowej lub mobilnej. Przejdź do zakładki Oferta banku i sprawdź, czy nasi eksperci przygotowali dla Ciebie indywidualną ofertę.
 2. Ustal z nami optymalną dla siebie wysokość raty.
 3. Zaktualizuj dane o sobie.
 4. Jeśli zaakceptujesz umowę online, warunki kredytu, to otrzymasz od nas decyzję kredytową.
   

Jak uzyskać kredyt - co jeszcze warto wiedzieć


Zanim złożysz wniosek o Kredyt gotówkowy online, sprawdź, co warto jeszcze wiedzieć:

 • Jeśli korzystasz z Elektronicznego Kanału Kontaktu (EKK), harmonogram spłaty rat kredytu oraz inne niezbędne dokumenty znajdziesz w bankowości internetowej lub mobilnej w zakładce Oferta banku > Twoje wnioski i umowy. Jeśli nie korzystasz z EKK, dokumenty wyślemy na Twój adres korespondencyjny.
 • Aby uzyskać kredyt musisz mieć źródło dochodów i pozytywną historię w BIK. Akceptujemy m.in. umowy o pracę na czas nieokreślony, zlecenia i o dzieło. Do badania zdolności kredytowej przyjmujemy też dochody z emerytury, renty, najmu czy prowadzonej działalności gospodarczej. Pamiętaj jednak, że gdy jesteś naszym klientem i składasz wniosek o nasz Kredyt gotówkowy online, nie musisz załączać zaświadczeń - wszelkie formalności ograniczamy do minimum!
 • Pieniądze z kredytu przelejemy na Twoje konto osobiste, które wskażesz, gdy będziesz składać wniosek o kredyt.
 • W razie potrzeby możesz zmienić termin spłaty raty lub jej wysokość. Taką opcję masz w bankowości internetowej lub mobilnej, w zakładce Kontakt --> Twoje sprawy.

Warto korzystać z naszego kalkulatora kredytu gotówkowego. To proste i intuicyjne narzędzie pomoże Ci oszacować wysokość miesięcznej raty. Pozwoli Ci również zaoszczędzić czas i ułatwi podjąć decyzję o złożeniu wniosku kredytowego. Kalkulator kredytu gotówkowego https://www.santander.pl/klient-indywidualny/kredyty/kredyt-gotowkowy-online#kalkulator

zespół Bluerank

Przykład reprezentatywny dla kredytu gotówkowego online

Dla oferty kredytu gotówkowego online udzielonego za pośrednictwem usług Santander internet/ aplikacji Santander mobile Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 18,96%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 12 800 zł, całkowita kwota do zapłaty: 20 380,14 zł, oprocentowanie zmienne w skali roku: 17,49%, całkowity koszt kredytu: 7 580,14 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki 7 580,14 zł), umowa zawarta na okres 69 miesięcy, 68 miesięcznych raty równy w wysokości 295,41 zł, ostatnia rata w wysokości 292,26 zł.

Kalkulacja na dzień 16.04.2024 r. na reprezentatywnym przykładzie.


Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 ustawy Kodeks cywilny. Ma on charakter informacyjno-marketingowy, nie stanowi naszych sugestii ani rekomendacji. Artykuł Bluerank został przygotowany na nasze zlecenie. Nie ponosimy odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie tego artykułu. Stan na 6.07.2023 r.


Szczegóły oferty, informacje o opłatach, prowizjach i oprocentowaniu dostępne są w placówkach banku oraz na Santander.pl. 
Decyzję kredytową i warunki kredytu uzależniamy od wyniku indywidualnego badania zdolności kredytowej oraz oceny ryzyka kredytowego.
Ochronę ubezpieczeniową w ramach Umowy ubezpieczenia Spokojny Kredyt online - życie plus świadczy Santander Allianz Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. (Santander Allianz TUŻ). Szczegółowe informacje, w tym Ogólne Warunki Ubezpieczenia Spokojny Kredyt online - życie plus, które określają m.in. zakres ubezpieczenia, zasady odstąpienia oraz wypowiedzenia umowy ubezpieczenia, wyłączenia lub ograniczenia odpowiedzialności ubezpieczyciela, Dokument zawierający informacje o produkcie ubezpieczeniowym i Informacje dodatkowe, które stanowią łącznie kartę produktu, dostępne są w placówkach Santander Bank Polska S.A. (bank) oraz na santander.allianz.pl. Informacja o wysokości należnej składki ubezpieczeniowej dostępna jest w placówkach banku. Bank jest agentem ubezpieczeniowym Santander Allianz TUŻ. Bank jest wpisany pod nr 11135943/A do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, który prowadzi KNF. 

Słowniczek pojęć i definicji dotyczących usług reprezentatywnych, wynikający z rozporządzenia Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 14 lipca 2017 r. w sprawie wykazu usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym, dostępny jest na stronie santander.pl/PAD oraz w placówkach banku.
•    Bankowość internetowa/ mobilna to są usługi bankowości elektronicznej.