Lista aktualności - Santander Universidades

Nagrodziliśmy najlepszą pracę dyplomową | Uniwersytet Łódzki

5 stycznia 2022

27 listopada br. na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego odbyła się Gala Absolwenta. Od kilkunastu lat to wydarzenie uświetnia moment ukończenia studiów przez absolwentów oraz wejścia na dalszą ścieżkę kariery zawodowej.

Źródło: materiały Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego

Podczas Gali Wydział Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego wyróżnił najlepszych absolwentów, a przedstawiciele Santander Universidades wręczyli symboliczny czek na 1500 zł dla Aleksandry Graczyk absolwentki studiów licencjackich, która napisała najlepszą pracę dyplomową pt. “Kobiecy i męski styl kierowania - podobieństwa i różnice”.

Promotorką pracy była dr Maria Czajkowska-Białkowska, która o pracy mówi tak: “Temat pracy w interesujący sposób ujmuje zagadnienie sprawowania władzy w organizacji. Konstrukcje intelektualne zaproponowane przez Panią Aleksandrę Graczyk w innowacyjny sposób pozwalają spojrzeć na to opisywane już w literaturze zagadnienie. Dodatkowo praca została wzbogacona o interesujące badania, z których wnioski mogą być ciekawym źródłem inspiracji dla osób sprawujących władzę w organizacjach. Praca została przygotowana niezwykle starannie, a część metodologiczna potwierdza wysoki poziom naukowy. Została oceniona bardzo wysoko zarówno przez promotora jak i recenzenta”.

Na temat inicjatywy wypowiedział się też Wojciech Leśniewski, dyrektor Santander Unviersidades w Polsce: “Zaangażowanie w takie inicjatywy to jeden z filarów naszego wsparcia. Wierzymy, że wspieranie wybitnych osób ma ogromne znaczenie dla ich rozwoju. Cieszymy się, że dzięki wieloletniej współpracy z Uniwersytetem Łódzkim mamy możliwość udziału w tak ważnym wydarzeniu z życia Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego, jakim jest Gala Absolwenta”.

Nagrody finansowane przez Santander Universidades dla autorów najlepszych prac dyplomowych były również wręczane w ubiegłych latach. Wspólnie z uczelnią zorganizowaliśmy też wiele innych projektów, m.in.:

  • Finance Academy | Santander Universidades & SKN Inwestor UŁ - cykl webinariów o tematyce finansowej z ekspertami z Santander Bank Polska
  • Balonowy Deszcz Nagród – zabawa polegająca na wypuszczeniu w holu deszczu balonów, zawierających bony i nagrody, zwieńczająca 3-dniową konferencję Finance Week
  • Digital Day Santander Universidades – cykl wykładów ekspertów z firmy Google i Santander Bank Polska, połączony ze strefą rozrywki,

 Także w 2022 roku planujemy wiele nowych inicjatyw rozwojowych oraz kolejnych edycji znanych już programów. Już teraz zapraszamy na naszą platformę stypendialną www.santander-grants.com/pl.

Santander od 10 lat wspiera edukację 

W 2021 roku mija równo 10 lat, odkąd Santander Universidades funkcjonuje w Polsce i współpracuje z uczelniami wyższymi. Z tej okazji zachęcamy do zapoznania się z raportem podsumowującym te działania i zapraszamy do rekrutacji na jubileuszowe programy rozwojowe: www.santander.pl/10lat

Aktualnie można aplikować na: 

Stypendium Santander Tech | Emerging Technologies Program by MIT Professional Education – aplikuj do 10 stycznia 2022 r. 

400 stypendiów dla osób, które chcą rozwinąć swoje umiejętności cyfrowe i wziąć udział w kursach z zakresu innowacyjnych narzędzi technologicznych. 

Grupa Santander, jako lider w zakresie odpowiedzialnej bankowości wspiera postęp i eliminację wykluczenia społecznego. Dzięki Santander Universidades, od 25 lat jest pionierem w dziedzinie rozwoju szkolnictwa wyższego, wyróżniając się wśród światowych instytucji finansowych. Od momentu  uruchomienia programu Santander przekazał ponad 2 miliardy euro i przyznał ponad 630.000 stypendiów i grantów.