Aktualności
Wybierz rokWybierz miesiąc
1 październikapaź 2021

Stypendium Rozwojowe Santander | Biznes w Praktyce – spotkaj się z cenionymi ekspertami Social Mediów

Chcesz dowiedzieć się jak skutecznie wykorzystywać social meda do prowadzenia działań marketingowych małej firmy lub budowania marki osobistej? Weź udział w cyklu szkoleń, podczas których swoją wiedzą podzielą się cenieni eksperci marketingu internetowego.

Zobacz więcej
1 październikapaź 2021

Akademia Santander Universidades – dzielimy się wiedzą

Interesujesz się bankowością, ekonomią, sztuczną inteligencją lub rozwojem osobistym? Cenisz zdobywanie praktycznej wiedzy? Poznaj Akademię Santander Universidades oraz spotkaj się z praktykami i osobami zarządzającymi Santander Bank Polska.

Zobacz więcej
1 październikapaź 2021

Rozwijaj swój profesjonalny angielski z University of Pennsylvania

Masz skończone 18 lat i chcesz szlifować biznesowy angielski? Mamy 1000 miejsc na Stypendium Santander Language | English to Boost Your Career – University of Pennsylvania.

Zobacz więcej
20 sierpniasie 2021

Santander wspiera EKO projekty

„Nagrody Santander Eko dla studentów i doktorantów PWr” rozstrzygnięte! Inteligentny pojemnik na odpady, moduł do paneli fotowoltaicznych oczyszczające powietrze oraz system do efektywnego wykorzystywania deszczówki – to zwycięskie pomysły.

Zobacz więcej
16 sierpniasie 2021

VII Ogólnopolska Sesja Studenckich Kół Naukowych online

Działasz w Kole Naukowym, prowadzisz badania, przygotowujesz pierwsze publikacje naukowe lub dopiero zaczynasz swoją przygodę badacza? Weź udział w Ogólnopolskiej Sesji Studenckich Kół Naukowych, która odbędzie się w dniach 9-11 grudnia 2021 r.!

Zobacz więcej
26 lipcalip 2021

Studencki Nobel 2021

Studencki Nobel to wyjątkowy ogólnopolski konkurs stypendialny, bo przygotowany przez studentów i dla studentów. Jego organizatorem od 12. lat jest Niezależne Zrzeszenie Studentów, mieliśmy przyjemność być partnerem strategicznym tegorocznej edycji.

Zobacz więcej
6 lipcalip 2021

Rozwiń kompetencje miękkie z ESADE

Wartość kompetencji miękkich na rynku pracy stale wzrasta. Ich rozwijanie to długotrwały proces, a efekty tej pracy nie są mierzalne. Zacznij już dziś i dołóż kolejną cegiełkę do fundamentu swoich kompetencji miękkich – zarejestruj się na program rozwojowy z ESADE!

Zobacz więcej
28 czerwcacze 2021

Akademia eSailing Santander Universidades - wirtualne regaty

Jak zebrać pasjonatów żeglarstwa i eSportu w jednym miejscu? Odpowiedzią była Akademia eSailingu Santander Universidades, która w kwietniu zgromadziła ponad 100 uczestników webinarów i wirtualnych rozgrywek żeglarskich.

Zobacz więcej
16 czerwcacze 2021

Nauczaj innowacyjnie – program Innovation in Teaching

Jesteś pracownikiem dydaktycznym uczelni wyższej i chciałbyś podnieść swoje umiejętności oraz poznać metodologie niezbędne do wysokiej jakości, innowacyjnego nauczenia? Chcesz stale się rozwijać, aby praca na uczelni była pełna nowych możliwości?

Zobacz więcej
16 czerwcacze 2021

Aplikuj na Digital Training for Business Management

Kompetencje biznesowe są obecnie jednymi z najbardziej poszukiwanych na rynku pracy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przygotowaliśmy Stypendium Santander Skills | Digital Training for Business Management – IE University.

Zobacz więcej