Wybierz rokWybierz miesiąc
1 lutegolut 2023

Aplikuj o darmowe Stypendium Językowe Santander

Chcesz podszkolić swój angielski i zdać egzamin IELTS? Aplikuj o 1 z 10 000 miejsc i weź udział w bezpłatnym kursie online prowadzonych przez British Council. Poznaj Stypendium Językowe Santander | Angielski i IELTS z British Council 2023.

Zobacz więcej
1 lutegolut 2023

Szkolenia online z inwestowania na giełdzie

Poznaj świat giełdy i zdobądź certyfikat Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, Giełdy Papierów Wartościowych i Santander Universidades!

Zobacz więcej
23 grudniagru 2022

1 000 miejsc na bezpłatne kursy z Uniwersytetem w Chicago

Cyfryzacja zmienia środowisko zawodowe, tworząc nowe możliwości i miejsca pracy, ale także wyzwania. Ciągły rozwój kompetencji pomaga nadążyć za tymi zmianami. Teraz możesz wziąć udział w bezpłatnych kursach z Uniwersytetem w Chicago.

Zobacz więcej
3 listopadalis 2022

Wyjeżdżasz na program Erasmus+? Zdobądź dodatkowe wsparcie finansowe

Wyjazd na studia za granicą to wg. nas jedno z najbardziej rozwijających doświadczeń, jakie możemy przeżyć, podczas studiów. Dlatego, we współpracy z Uniwersytetem im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Uniwersytetem Łódzkim i Uniwersytetem Warszawskim, organizujemy pierwszą edycję programu stypendialnego Stypendium Santander dla Erasmusa 2023.

Zobacz więcej
19 październikapaź 2022

Stypendia Santander dla społeczności akademickiej Uniwersytetu Gdańskiego

Razem z Uniwersytetem Gdańskim wspieramy rozwój edukacji. Przyznajemy nagrody 50 tysięcy złotych dla studentów i doktorantów Uniwersytetu Gdańskiego.

Zobacz więcej
13 październikapaź 2022

Stypendium Santander | English to Boost your Career 2022

Chcesz wejść na międzynarodowy rynek i zdobyć wymarzoną pracę? A może po prostu chcesz oglądać ulubione seriale w oryginalnej wersji? Mamy dla Ciebie Stypendium Santander| English to Boost your Career 2022.

Zobacz więcej
13 październikapaź 2022

Chcesz poznać tajniki skutecznej sprzedaży - każdego rodzaju produktu i usługi?

Dodatkowo chcesz rozwinąć umiejętności negocjacyjne? Weź udział w webinarach i praktycznych warsztatach online, poszerz swoje kompetencje i wyróżnij się na rynku pracy.

Zobacz więcej
13 październikapaź 2022

VIII Ogólnopolska Sesja Studenckich Kół Naukowych online

Działasz w Kole Naukowym, prowadzisz badania, przygotowujesz pierwsze publikacje naukowe lub dopiero zaczynasz swoją przygodę badacza? Weź udział w kolejnej edycji Ogólnopolskiej Sesji Studenckich Kół Naukowych ZUT!

Zobacz więcej
18 sierpniasie 2022

Wyróżnij się na rynku pracy z Harvard Business School Publishing

Rozwiń swoje umiejętności biznesowe i zdobądź ceniony certyfikat.

Zobacz więcej
27 majamaj 2022

Umowa pomiędzy UMCS i Santander Bank Polska

Przedstawiciele UMCS i Santander Bank Polska podpisali umowę o dalszej współpracy w ramach projektu Santander Universidades. Podczas spotkania 24 maja br. uczelnię reprezentowali rektor prof. dr hab. Radosław Dobrowolski i kanclerz Grażyna Elżbieta Fiok, a bank - Wojciech Leśniewski, dyrektor Santander Universidades w Polsce. Nowa umowa zawarta została na kolejne 4 lata.

Zobacz więcej