Wybierz rokWybierz miesiąc
18 sierpniasie 2022

Wyróżnij się na rynku pracy z Harvard Business School Publishing

Rozwiń swoje umiejętności biznesowe i zdobądź ceniony certyfikat.

Zobacz więcej
27 majamaj 2022

Umowa pomiędzy UMCS i Santander Bank Polska

Przedstawiciele UMCS i Santander Bank Polska podpisali umowę o dalszej współpracy w ramach projektu Santander Universidades. Podczas spotkania 24 maja br. uczelnię reprezentowali rektor prof. dr hab. Radosław Dobrowolski i kanclerz Grażyna Elżbieta Fiok, a bank - Wojciech Leśniewski, dyrektor Santander Universidades w Polsce. Nowa umowa zawarta została na kolejne 4 lata.

Zobacz więcej
12 majamaj 2022

Wejdź do świata zarządzania projektami - zdobądź cenną wiedzę oraz certyfikat!

Celem Programu jest „wprowadzenie” do świata projektów poprzez dostarczenie podstawowej wiedzy w ramach 13h szkoleń w formie online.

Zobacz więcej
20 kwietniakwi 2022

Chcesz podszkolić swój angielski i zdać egzamin IELTS? | British Council

Trwa nabór na Stypendium Językowe Santander | Angielski i IELTS z British Council 2022. Jest to program, dzięki któremu możesz rozwinąć swoje kompetencje językowe i zdobyć certyfikat IELTS.

Zobacz więcej
19 kwietniakwi 2022

Interesujesz się zrównoważonym rozwojem? Poznaj nowy program rozwojowy z Cambridge Judge Business School

Utrata bioróżnorodności, wylesienie, odnawialne źródeła energii, gospodarka o obiegu zamkniętym – to tylko wybrane tematy które będą poruszone w trakcie Stypendium Santander Sustainability | Skills for the Green Transition – Cambridge Judge Business School.

Zobacz więcej
14 kwietniakwi 2022

Pomagamy naszym gościom z Ukrainy nauczyć się języka polskiego

Dla naszych gości z Ukrainy znajomość języka polskiego jest kluczowa, aby lepiej im się żyło, uczyło czy pracowało w naszym kraju. Dlatego razem z Uniwersytetem Szczecińskim uruchamiamy otwarty kurs języka polskiego online. Для наших гостей з України знання польської мови – це ключовий момент, аби їм краще жилося, вчилося чи працювало в нашій країні. Тому разом з Щецинським університетом ми за.

Zobacz więcej
14 lutegolut 2022

Laureaci Nagrody Santander Universidades

Jeszcze jako uczniowie szkół średnich angażowali się w wolontariat, zbiórki darów dla potrzebujących, działali w samorządzie, oddawali krew i własne włosy na rzecz fundacji – najbardziej zaangażowani społecznie studenci pierwszego roku na Politechnice Gdańskiej odebrali Nagrody Santander Universidades.

Zobacz więcej
4 lutegolut 2022

Akademia Santander Universidades już za nami

Akademia Santander Universidades to cykl webinarów dla studentów, absolwentów i wszystkich zainteresowanych bankowością w szerokim tego słowa znaczeniu. Dzięki współpracy Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie z Santander Universidades uczestnicy mieli okazję wysłuchać prelekcji poruszających m.in. tematy finansowe, ekonomiczne, związane z przywództwem, sztuczną inteligencją, robotyzacją i audytem.

Zobacz więcej
3 lutegolut 2022

Dowiedz się więcej o transformacji cyfrowej | MIT

Weź udział w Stypendium Santander Tech | MIT Leading Digital Transformation i zostań liderem zmian w procesie transformacji cyfrowej – po raz pierwszy w języku polskim! Zdobądź certyfikat ukończenia kursu z Massachusetts Institute of Technology i wyróżnij się na rynku pracy.

Zobacz więcej
3 lutegolut 2022

Rozwijaj kompetencje przyszłości z UEW

Ruszył nabór na Stypendium Rozwojowe Santander | Kompetencje przyszłości UEW. Jest to program, dzięki któremu rozwiniesz kluczowe dla pracodawców kompetencje cyfrowe i biznesowe. Aplikuj i zdobądź praktyczne umiejętności oaz certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę!

Zobacz więcej