Aktualności
Wybierz rokWybierz miesiąc
26 lipcalip 2021

Studencki Nobel 2021

Studencki Nobel to wyjątkowy ogólnopolski konkurs stypendialny, bo przygotowany przez studentów i dla studentów. Jego organizatorem od 12. lat jest Niezależne Zrzeszenie Studentów, mieliśmy przyjemność być partnerem strategicznym tegorocznej edycji.

Zobacz więcej
6 lipcalip 2021

Rozwiń kompetencje miękkie z ESADE

Wartość kompetencji miękkich na rynku pracy stale wzrasta. Ich rozwijanie to długotrwały proces, a efekty tej pracy nie są mierzalne. Zacznij już dziś i dołóż kolejną cegiełkę do fundamentu swoich kompetencji miękkich – zarejestruj się na program rozwojowy z ESADE!

Zobacz więcej
28 czerwcacze 2021

Akademia eSailing Santander Universidades - wirtualne regaty

Jak zebrać pasjonatów żeglarstwa i eSportu w jednym miejscu? Odpowiedzią była Akademia eSailingu Santander Universidades, która w kwietniu zgromadziła ponad 100 uczestników webinarów i wirtualnych rozgrywek żeglarskich.

Zobacz więcej
16 czerwcacze 2021

Nauczaj innowacyjnie – program Innovation in Teaching

Jesteś pracownikiem dydaktycznym uczelni wyższej i chciałbyś podnieść swoje umiejętności oraz poznać metodologie niezbędne do wysokiej jakości, innowacyjnego nauczenia? Chcesz stale się rozwijać, aby praca na uczelni była pełna nowych możliwości?

Zobacz więcej
16 czerwcacze 2021

Aplikuj na Digital Training for Business Management

Kompetencje biznesowe są obecnie jednymi z najbardziej poszukiwanych na rynku pracy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przygotowaliśmy Stypendium Santander Skills | Digital Training for Business Management – IE University.

Zobacz więcej
10 czerwcacze 2021

Akademia Inwestowania Alternatywnego – czy warto inwestować?

Według badań przeprowadzonych przez CFA Society Poland, jedna trzecia studentów urodzonych w latach 1900-2000 aktywnie inwestuje. Spośród tych, którzy mają takie zamiary, ale jeszcze nie podjęli żadnych kroków, niemal połowa uważa, że nie ma obecnie dostatecznej wiedzy.

Zobacz więcej
11 majamaj 2021

Zdobądź kompetencje cyfrowe – aplikuj o Stypendium Santander

Jesteś studentem lub absolwentem uczelni wyższej w Polsce? Podnieś swoje kompetencje cyfrowe! Przekształcanie danych w informacje, a informacji w wiedzę to jedna z kompetencji przyszłości – a nawet już teraźniejszości.

Zobacz więcej
8 kwietniakwi 2021

Stypendia Santander 2020 | # ZostańWDomu oraz #ZainwestujWSiebie

Młodzi ludzie stoją przed dynamicznie zmieniającym się rynkiem pracy, na którym zmieniają się nie tylko warunki pracy, ale także kluczowe kompetencje poszukiwane przez pracodawców.

Zobacz więcej
7 kwietniakwi 2021

Aplikuj na Ubiqum Code Academy

Chcesz rozwinąć się w analizie danych? Mamy coś dla Ciebie! Ruszył nabór na nowy program rozwojowy – Stypendium Santander Tech | Reskilling in Data Analytics –Ubiqum Code Academy.

Zobacz więcej
18 marcamar 2021

Santander X Environmental Challenge

Grupa Santander we współpracy z Fundacją Oxentia, ogłosiła konkurs dla przedsiębiorców z innowacyjnymi pomysłami, które pomogą zbudować bardziej zrównoważoną przyszłość i przyspieszyć transformację gospodarki na niskoemisyjną.

Zobacz więcej