Aktualności
Santander Universidades

Wybierz rokWybierz miesiąc
 • 20 majamaj 2024

  Chcesz skutecznie prowadzić marketing w sieci?

  Chcesz poznać tajniki marketingu w internecie? Opanować platformę Meta (Facebook) Ads, dowiedzieć się jak efektywnie wykorzystać Google Ads, analizować dane w Google Analytic 4, a także czym jest SEO i wiele, wiele więcej? Aplikuj o Szkolenia Santander | Narzędzia Marketingu w internecie z Udemy.

  Zobacz więcej
 • 17 majamaj 2024

  Akademia Sztuk Pięknych w Łodzi rozpoczyna współpracę z Santander Bank Polska

  26 kwietnia odbyło się uroczyste podpisanie umowy o współpracy pomiędzy Akademią Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi a Santander Bank Polska S.A. Z ramienia uczelni umowę podpisał Rektor ASP dr hab. Przemysław Wachowski, natomiast Santander Bank Polska reprezentował Wojciech Leśniewski, Dyrektor Santander Universidades w Polsce.

  Zobacz więcej
 • 15 majamaj 2024

  Poznaj Santander Open Academy

  Nasza globalna platforma edukacyjna Santander Scholarships, to teraz Santander Open Academy. Jest ona bardziej intuicyjna i dostosowana do potrzeb użytkowników.

  Zobacz więcej
 • 6 majamaj 2024

  Odkryj ChatGPT na nowo!

  Korzystasz ze sztucznej inteligencji? A może chcesz lepiej poznać jej tajniki, aby efektywnie wykorzystywać ją w życiu codziennym? Aplikuj na Szkolenie Santander | Learn ChatGPT 2024 i zdobądź nowe umiejętności.

  Zobacz więcej
 • 6 majamaj 2024

  Rozwiń swoje umiejętności biznesowe z Harvard Business School Publishing

  Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję szkolenia, które zapewnia kompleksową wiedzę potrzebną w biznesie. Zdobędziesz wiedzę i odpowiednie narzędzia do rozwoju kariery w swoim miejscu pracy, wszystko zaprojektowane od najlepszych ekspertów.

  Zobacz więcej
 • 15 kwietniakwi 2024

  Szkolenia, które pomogą Ci się rozwijać

  Odkryj wyjątkową ofertę nauki i rozwoju zawodowego na Santander Open Academy. Czekają tam na Ciebie setki bezpłatnych szkoleń i materiałów edukacyjnych.

  Zobacz więcej
 • 5 kwietniakwi 2024

  Co powiesz na wizytę w Europejskim Banku Centralnym?

  Mamy przyjemność zaprosić Was do udziału w kolejnych Szkoleniach Santander. Tym razem mamy szkolenie idealne dla bankowców: Szkolenie Santander Wizyta studyjna w Europejskim Banku Centralnym we Frankfurcie i Europejski Certyfikat Bankowca EFCB 3E UEK 2024

  Zobacz więcej
 • 15 marcamar 2024

  Zainwestuj w swoją wiedzę – inwestuj z głową!

  Odkryj tajniki inwestowania na giełdzie. Weź udział w Szkoleniu Santander Szkoła Giełdowa GPW & SGH 2024 i stwórz solidne fundamenty dla swojej finansowej przyszłości. Zgarnij jedno z 1000 miejsc.

  Zobacz więcej
 • 8 marcamar 2024

  Zdobądź nowe umiejętności z Excela, Canvy, Power BI lub Photoshopa na Szkoleniu Santander!

  Chcesz zostać mistrzem lub mistrzynią programów biurowych lub projektowania graficznego? Aplikuj o jedno z 5000 miejsc na szkolenie z wybranego przez Ciebie programu: Excel, Canva, PowerBi lub Adobe Photoshop CC. Wybierz jedno ze szkoleń i otrzymaj do niego dostęp na zawsze.

  Zobacz więcej
 • 7 marcamar 2024

  Uzyskaj dostęp do 100 live’ów i przygotuj się do matury

  100 darmowych LIVE'ów prowadzonych przez nauczycieli i egzaminatorów CKE. Dzięki nim powtórzysz najważniejsze zagadnienia maturalne i znacząco poprawisz swój wynik! Aplikuj o jedno z 5000 miejsc.

  Zobacz więcej