Współpracuj z nami

Grupa Santander w ramach programu Santander Universidades współpracuje już z ponad 1000 uczelniami i centrami badawczymi na całym świecie, w tym ponad 50 w Polsce.

 • Uczelnie

  • wsparcie merytorycznych konferencji, badań, projektów lokalnych i międzynarodowych,
  • wsparcie kultury przedsiębiorczości i innowacyjności w środowisku akademickim,
  • umiędzynarodowienie edukacji poprzez stypendia zagraniczne, programy wymiany i projekty realizowane we współpracy z najlepszymi uczelniami z całego świata,
  • wsparcie w nawiązywaniu kontaktów międzynarodowych z uczelniami i centrami badawczymi należącymi do programu,
  • wsparcie w lepszym przygotowaniu studentów w wejściu na rynek pracy poprzez szkolenia, warsztaty, programy stażowe i zatrudnianie absolwentów.
 • Studenci i pracownicy naukowi

  • aplikowanie na stypendia krajowe i zagraniczne na najlepszych uczelniach z całego świata dostępnych na santanderopenacademy.com Uruchomi się w nowym oknie
  • udział w konferencjach, szkoleniach, warsztatach i wydarzeniach organizowanych przez Santander Universidades,
  • wsparcie najlepszych pomysłów badawczych i inicjatyw studenckich,
  • możliwość odbycia staży i praktyk w Santander Bank Polska.
 • Współpraca ze studentami

  Placówki Santander Universidades podejmują współpracę ze studentami przy różnego rodzaju aktywnościach. Są to konferencje, konkursy szkolenia, warsztaty, a nawet eventy rekreacyjne i akcje charytatywne. Jeśli jesteś członkiem koła naukowego, samorządu lub organizacji działającej przy Uczelni, na której znajduje się placówka SU - możesz zgłosić się do nas po wsparcie! Jeśli chciałbyś zrobić coś ciekawego, ale twój pomysł nie jest jeszcze skrystalizowany – przyjdź do nas, umów się na kawę i wymyślimy coś wspólnie. Możemy zaproponować Ci zarówno wsparcie finansowe, jak i barterowe. W niektórych przypadkach możemy też zaprosić prelegentów i szkoleniowców, którzy wzbogacą twoją konferencję czy warsztaty o wkład merytoryczny. W naszym banku pracuje szerokie grono specjalistów - praktyków z różnych dziedzin. Chętnie podzielą się z Wami swoją wiedzą i doświadczeniem.

  Nasze strefy

 • Kontakt

  Jeśli masz jakiś pomysł lub propozycję współpracy skontaktuj się z nami

Zobacz, co sądzą o współpracy z nami organizacje studenckie

Koło Naukowe Ekonomistów UMCS Lublin

„Jako Koło Naukowe Ekonomistów UMCS otrzymaliśmy wsparcie Santander Universidades przy wielu naszych inicjatywach. Głównym wspólnie zrealizowanym projektem był "Konkurs wiedzy o ubezpieczeniach", gdzie pracownicy Placówki zapewnili Nam zarówno wsparcie techniczne, jak i merytoryczne w postaci prelegenta. Jako Koło Naukowe jesteśmy pozytywnie nastawieni do dalszej współpracy z Placówką Santander Universidades”.

Stowarzyszenie Erasmus Student Network, UKSW Warszawa

„Opisując współpracę między naszym Stowarzyszeniem Erasmus Student Network UKSW a Santander Universidades można śmiało użyć stwierdzenia "owocna". Wielokrotnie współpracowaliśmy przy projektach czy wydarzeniach. Wspólnie z pracownikami Placówki staraliśmy się, aby eventy przebiegały bezproblemowo i były zorganizowane na wysokim poziomie. Mieliśmy zapewnione wsparcie zarówno finansowe, jak i personalne czy merytoryczne. Dobrym przykładem jest akcja Get Your ESNcard organizowana na początku każdego semestru, gdzie przedstawiciele SU zapewniali integrujący posiłek oraz umożliwiali przyjeżdżającym studentom zakładanie konta bankowego. Nie sposób nie wspomnieć o projekcie #myESNcareer, gdzie pracownicy Placówki zapewnili nam wsparcie finansowe oraz merytoryczne w postaci prelegenta, który poprowadził szkolenie dla studentów. Bardzo pozytywnie zapatrujemy się na współpracę z Santander Universidades na przyszłość.”