Dowiedz się więcej o transformacji cyfrowej | MIT

3 lutego 2022

Weź udział w Stypendium Santander Tech | MIT Leading Digital Transformation i zostań liderem zmian w procesie transformacji cyfrowej – po raz pierwszy w języku polskim! Zdobądź certyfikat ukończenia kursu z Massachusetts Institute of Technology i wyróżnij się na rynku pracy.

Uruchomi się w nowym oknie

W ramach programu przygotowanych jest 100 miejsc dla osób powyżej 18. roku życia z całej Polski. Na kursie dowiesz się więcej na temat:

  • sztucznej inteligencji (AI)
  • przetwarzania w chmurze (cloud computing)
  • blockchain
  • cyberbezpieczeństwa (cybersecurity)
  • internetu rzeczy (IOT)

Kurs będą składały się z praktycznych zajęć online oraz blended learning, obejmujących studium przypadku, nagrania wideo i inne materiały szkoleniowe.

Aplikuj do 1 maja 2022

Aplikuj Uruchomi się w nowym oknie

Wybrani kandydaci wezmą udział w 5-tygodniowym szkoleniu. Wszyscy uczestnicy, którzy z sukcesem ukończą program otrzymają certyfikat ukończenia kursu oraz będą mieli możliwość networkingu z innymi absolwentami MIT z całego świata.

Co powiedzieli uczestnicy poprzednich edycji Stypendium Santander for MIT Leading Digital Transformation

„Udział w Stypendium dał mi cenną wiedzę i umiejętność wykorzystania tej wiedzy w praktyce, a także zdolność kompleksowego rozwiązywania problemów i percepcji społecznej. O nic się nie martw i skorzystaj, naprawdę warto” – powiedział Patryk Goździk.

„Na kursie rozwinęłam umiejętności przywódcze, zapoznałam się z zarządzaniem zmianą, różnorodnością w miejscu pracy oraz z nowymi technologiami i ich wpływem na transformację cyfrową. Dzięki Stypendium dostałam się na staż dotyczący wprowadzania smart factory w firmie” – takie doświadczenia ma Delfina Fijałkowska.

Santander od 10 lat wspiera edukację 

W 2021 roku minęło równo 10 lat, odkąd Santander Universidades działa w Polsce i 25 lat, odkąd działa na świecie. Z tej okazji zachęcamy do zapoznania się z raportem podsumowującym te działania: www.santander.pl/10lat

#NeverStopLearning!

Od momentu uruchomienia programu Santander przekazał ponad 2 miliardy euro i przyznał ponad 630.000 stypendiów i grantów na całym świecie.