Szukaj na stronie
Ilustracja aplikacji bankowej Santander mobile z włączonym ekranem powitalnym
Aplikacja Santander mobile

Pomaga w codziennych sprawach

Płać mobilnie i automatycznie oszczędzaj pieniądze!
Santander mobile

Płać mobilnie i automatycznie
oszczędzaj pieniądze!

Za parking w centrum zapłacisz w aplikacji mobilnej. Za lunch ze znajomym rozliczysz się przelewem na telefon BLIK, a doładowanie telefonu syna zrobisz z poziomu aplikacji. Wszystko to (i wiele więcej) w Santander mobile.

– Portfel? Po co go nosić, skoro wszystko mam teraz w telefonie – śmieje się 42-letnia Kinga.
Razem z mężem wychowują dwie 3-letnie córki: Izę i Olę. Kinga wie co mówi – jako matka energicznych bliźniaczek musiała opanować organizację codziennego życia do perfekcji. A to oznaczało wyeliminowanie wszystkich zbędnych elementów. Od kiedy ma aplikację Santander mobile, portfel poszedł w odstawkę.

Z portfela nie korzysta też Karol. W zasadzie nigdy go nie miał, bo zawsze był niespokojną duszą. Jego żywioł to rower, narty i wspinaczka – nie potrafi żyć bez ruchu. Od kiedy zaczął pracę w korporacji wiele swoich nawyków i przyzwyczajeń musiał zostawić na weekendy. Portfela jednak nie nosi do dziś. Nie rozstaje się za to z telefonem, w którym ma wszystkie możliwe aplikacje sportowe. Na co dzień korzysta też z Santander mobile – szybko loguje się do bankowej aplikacji za pomocą odcisku palca Touch ID, płaci za bilety autobusowe, a gdy się spieszy zamawia nawet taksówki. W aplikacji szybko może też rozliczyć się po lunchu z przyjaciółmi – robi to błyskawicznie – przelewem na telefon BLIK.

Z Santander mobile chętnie korzysta też Kinga, choć z zupełnie innych funkcji. Dla niej istotna jest możliwość szybkiego podglądu, dzięki temu ma kontrolę nad swoimi finansami i łatwo może sprawdzić dostępne pieniądze czy ostatnią transakcję. W drodze na osiedlowy bazarek łatwo wypłaca też gotówkę z bankomatu bez karty płatniczej – wystarczy telefon z aplikacją. Natomiast w markecie za większe zakupy raz Kinga płaci telefonem, dzięki Apple Pay, a raz mąż innym telefonem, dzięki Google Pay.

Kinga jest spokojna i uporządkowana, Karol energiczny i zwariowany – każde jednak przyznaje, że bez bankowej aplikacji mobilnej nie potrafiłoby już żyć. Oboje łączy też jedno: myślą o przyszłości i lubią mieć oszczędności. Chętnie korzystają więc z łatwych form oszczędzania w banku Santander. Dzięki „Moim celom” w Santander mobile łatwo rozpoczęli odkładanie pieniędzy na rachunku oszczędnościowym. Kinga wybrała oszczędzanie na wakacje. Wystarczyło, że ustaliła dzień i kwotę wpłaty oraz konto, z którego bank ma przelewać pieniądze. Karol na takie przedsięwzięcie nie jest jeszcze gotowy, ale chętnie zdecydował się na odkładanie końcówek transakcji. Przy okazji każdej płatności kartą debetową i BLIKIEM bank zaokrągla kwotę, a różnicę przekazuje na wybrany przez niego cel. Dzięki temu za kilka miesięcy będzie mógł sobie kupić nowe narty, na które odłoży pieniądze zupełnie bez wyrzeczeń.

Szczegóły oferty, informacje o opłatach, prowizjach, oprocentowaniu oraz regulamin promocji dostępne są na santander.pl.

Lista zgodnych urządzeń i oprogramowania wymaganego do używania portfeli cyfrowych oraz karty mobilnej znajduje się na Santander.pl. Usługa Apple Pay dostarczana jest przez Apple Inc. Usługa Google Pay dostarczana jest przez Google Inc. Umowę o kartę mobilną może zawrzeć wyłącznie posiadacz za pośrednictwem aplikacji Santander mobile z wykorzystaniem zaufanego urządzenia mobilnego. Zawarcie umowy o kartę mobilną następuje z chwilą wydania karty.