Lista aktualności - Santander Universidades

 • 15 kwietniakwi 2024

  Szkolenia, które pomogą Ci się rozwijać

  Odkryj wyjątkową ofertę nauki i rozwoju zawodowego na Santander Open Academy. Czekają tam na Ciebie setki bezpłatnych szkoleń i materiałów edukacyjnych.

  Zobacz więcej
 • 5 kwietniakwi 2024

  Co powiesz na wizytę w Europejskim Banku Centralnym?

  Mamy przyjemność zaprosić Was do udziału w kolejnych Szkoleniach Santander. Tym razem mamy szkolenie idealne dla bankowców: Szkolenie Santander Wizyta studyjna w Europejskim Banku Centralnym we Frankfurcie i Europejski Certyfikat Bankowca EFCB 3E UEK 2024

  Zobacz więcej
 • 15 marcamar 2024

  Zainwestuj w swoją wiedzę – inwestuj z głową!

  Odkryj tajniki inwestowania na giełdzie. Weź udział w Szkoleniu Santander Szkoła Giełdowa GPW & SGH 2024 i stwórz solidne fundamenty dla swojej finansowej przyszłości. Zgarnij jedno z 1000 miejsc.

  Zobacz więcej
 • 8 marcamar 2024

  Zdobądź nowe umiejętności z Excela, Canvy, Power BI lub Photoshopa na Szkoleniu Santander!

  Chcesz zostać mistrzem lub mistrzynią programów biurowych lub projektowania graficznego? Aplikuj o jedno z 5000 miejsc na szkolenie z wybranego przez Ciebie programu: Excel, Canva, PowerBi lub Adobe Photoshop CC. Wybierz jedno ze szkoleń i otrzymaj do niego dostęp na zawsze.

  Zobacz więcej
 • 7 marcamar 2024

  Uzyskaj dostęp do 100 live’ów i przygotuj się do matury

  100 darmowych LIVE'ów prowadzonych przez nauczycieli i egzaminatorów CKE. Dzięki nim powtórzysz najważniejsze zagadnienia maturalne i znacząco poprawisz swój wynik! Aplikuj o jedno z 5000 miejsc.

  Zobacz więcej
 • 5 marcamar 2024

  #SantanderJezykiMniejObce

  Wybierz kurs językowy, który pasuje Ci najbardziej. Mamy dla Ciebie bezpłatne szkolenie online z British Council lub eTutorem. Aplikuj na jedno z 25 000 miejsc i weź udział w szkoleniu online.

  Zobacz więcej
 • 5 marcamar 2024

  Cyberbezpieczeństwo dla każdego z Politechniką Poznańską 2024

  Naucz się obrony przed cyberprzestępcami! Dowiedz się od Piotra Koniecznego z Niebezpiecznik.pl dlaczego smartphone to szatan. Otrzymasz trzymiesięczny dostęp do nagrań live’ów oraz kanału dla uczestników na Discordzie. W drugim etapie kursu poznasz podstawy testowania aplikacji webowych.

  Zobacz więcej
 • 29 lutegolut 2024

  Rozwiń swój styl przywództwa z LSE

  Jesteś kobietą na wyższym stanowisku kierowniczym i chcesz wzmocnić swój styl przywództwa? Aplikuj na Szkolenie Santander | SW50 Leadership Programme 2024 – LSE prowadzone przez wykładowców z London School of Economics.

  Zobacz więcej
 • 20 lutegolut 2024

  Wyjedź w wakacje i spędź 3 tygodnie w Uniwersytecie Pensylwanii!

  Chcesz wyjechać do Stanów Zjednoczonych i poprawić swój angielski? Sprawdź Szkolenie Santander | USA Summer Experience – UPENN. We współpracy z Uniwersytetem Pensylwanii oferujemy 90 miejsc do nauki języka angielskiego, poprzez zanurzenie się w języku i kulturze. Przelot, zakwaterowanie i wyżywienie wliczone jest w cenę. Aplikuj już teraz!

  Zobacz więcej
 • 26 styczniasty 2024

  Szkolenie Santander | Hiszpański, Francuski, Niemiecki, Włoski z eTutor

  Chcesz się nauczyć nowego języka? Hiszpański, niemiecki, francuski, a może włoski? Niezależnie od tego, czy chcesz nauczyć się języka od podstaw czy podszlifować swoje umiejętności ten program jest dla Ciebie. Wybierz jeden z nich i rozwiń swoje kompetencje językowe. Nie zwlekaj i aplikuj o 1 z 20 000 miejsc już teraz.

  Zobacz więcej