24 listopadalis 2020

Stypendia dla Uniwersytetu Warszawskiego szansą na rozwój

Zdobywanie umiejętności i kwalifikacji zawodowych wymaga wiele pracy oraz nakładów finansowych. Inwestycja w rozwój zawsze jest dobrym pomysłem, dlatego studenci i doktoranci Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego korzystają ze stypendiów rozwojowych Santander Universidades.

Zobacz więcej
29 październikapaź 2020

Studencka wymiana wiedzy i doświadczeń

Możliwość rozwoju kompetencji interpersonalnych, szansa na pierwszą publikację naukową oraz wymiana wiedzy i doświadczeń – to wszystko oferuje studentom Ogólnopolska Sesja Studenckich Kół Naukowych.

Zobacz więcej
5 październikapaź 2020

Akademia Santander Universidades Online

Wspólnie z Uniwersytetem Ekonomicznym w Krakowie zapraszamy studentów i absolwentów na cykl spotkań z najwyższą kadrą zarządzającą banku.

Zobacz więcej
21 majamaj 2020

Grupa Santander i Fundación IE oferują 100 stypendiów online w dziedzinie prawa cyfrowego

100 wybranych kandydatów weźmie udział w prestiżowym kursie internetowym Tech4Law trwającym 5 tygodni.

Zobacz więcej
10 kwietniakwi 2020

Grupa Santander prowadzi nabór na stypendia dla ponad 20 000 studentów i nauczycieli akademickich

Santander Universidades oferuje ponad 20.000 stypendiów i grantów na kursy internetowe wspierające rozwój kompetencji cyfrowych, językowych i umiejętności miękkich, które będą pomocne w wejściu na rynek pracy. Dodatkowo nauczyciele akademiccy otrzymają wsparcie z zakresu poszerzenia kompetencji dydaktycznych z wykorzystaniem narzędzi cyfrowych.

Zobacz więcej
10 kwietniakwi 2020

Grupa Santander we współpracy z MIT Professional Education liderem szkoleń

Grupa Santander oferuje 2 500 stypendiów dla studentów i absolwentów uczelni wyższych z 14 państw zainteresowanych rozwijaniem umiejętności cyfrowych.

Zobacz więcej
5 lutegolut 2020

21 edycja konkursu o Złotą Mysz Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu

Po raz kolejny mieliśmy przyjemność wziąć udział w rozdaniu nagród zwycięzcom Konkursu o Złotą Mysz. Konkursu, który pokazuje studentom już na pierwszym roku jak praktyczne przełożyć wiedze, którą zdobywają na efekty biznesowe.

Zobacz więcej
10 styczniasty 2020

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu i Santander Universidades kontynuują współpracę

8 stycznia 2020 roku JM Rektor prof. dr hab. Andrzej Kaleta oraz Wojciech Leśniewski - dyrektor Santander Universidades w Polsce podpisali kolejną umowę współpracy. Umowa ta zakłada dalszą współpracę, której celem jest umiędzynarodowienie edukacji, rozwój przedsiębiorczości i lepsze przygotowanie absolwentów do wejścia na rynek pracy.

Zobacz więcej
2 grudniagru 2019

Ponad 150 osób wzięło udział w I dniu internacjonalizacji UMCS z Santander Universidades

W dniach 24-25 listopada na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie odbyła się konferencja na temat internacjonalizacji szkolnictwa wyższego oraz kolejne z cyklu spotkanie Rektorów uczelni należących do programu Santander Universidades.

Zobacz więcej
2 grudniagru 2019

Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu i Santander Universidades kontynuują współpracę

Projekt Santander Universidades wspiera rozwój społeczności akademickiej Uniwersytetu Ekonomicznego od 2012 roku, przez ten czas zrealizowaliśmy szereg projektów takich jak np:

Zobacz więcej