3 listopadalis 2022

Wyjeżdżasz na program Erasmus+? Zdobądź dodatkowe wsparcie finansowe

Wyjazd na studia za granicą to wg. nas jedno z najbardziej rozwijających doświadczeń, jakie możemy przeżyć, podczas studiów. Dlatego, we współpracy z Uniwersytetem im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Uniwersytetem Łódzkim i Uniwersytetem Warszawskim, organizujemy pierwszą edycję programu stypendialnego Stypendium Santander dla Erasmusa 2023.

Zobacz więcej
19 październikapaź 2022

Stypendia Santander dla społeczności akademickiej Uniwersytetu Gdańskiego

Razem z Uniwersytetem Gdańskim wspieramy rozwój edukacji. Przyznajemy nagrody 50 tysięcy złotych dla studentów i doktorantów Uniwersytetu Gdańskiego.

Zobacz więcej
13 październikapaź 2022

Stypendium Santander | English to Boost your Career 2022

Chcesz wejść na międzynarodowy rynek i zdobyć wymarzoną pracę? A może po prostu chcesz oglądać ulubione seriale w oryginalnej wersji? Mamy dla Ciebie Stypendium Santander| English to Boost your Career 2022.

Zobacz więcej
13 październikapaź 2022

Chcesz poznać tajniki skutecznej sprzedaży - każdego rodzaju produktu i usługi?

Dodatkowo chcesz rozwinąć umiejętności negocjacyjne? Weź udział w webinarach i praktycznych warsztatach online, poszerz swoje kompetencje i wyróżnij się na rynku pracy.

Zobacz więcej
13 październikapaź 2022

VIII Ogólnopolska Sesja Studenckich Kół Naukowych online

Działasz w Kole Naukowym, prowadzisz badania, przygotowujesz pierwsze publikacje naukowe lub dopiero zaczynasz swoją przygodę badacza? Weź udział w kolejnej edycji Ogólnopolskiej Sesji Studenckich Kół Naukowych ZUT!

Zobacz więcej
18 sierpniasie 2022

Wyróżnij się na rynku pracy z Harvard Business School Publishing

Rozwiń swoje umiejętności biznesowe i zdobądź ceniony certyfikat.

Zobacz więcej
27 majamaj 2022

Umowa pomiędzy UMCS i Santander Bank Polska

Przedstawiciele UMCS i Santander Bank Polska podpisali umowę o dalszej współpracy w ramach projektu Santander Universidades. Podczas spotkania 24 maja br. uczelnię reprezentowali rektor prof. dr hab. Radosław Dobrowolski i kanclerz Grażyna Elżbieta Fiok, a bank - Wojciech Leśniewski, dyrektor Santander Universidades w Polsce. Nowa umowa zawarta została na kolejne 4 lata.

Zobacz więcej
12 majamaj 2022

Wejdź do świata zarządzania projektami - zdobądź cenną wiedzę oraz certyfikat!

Celem Programu jest „wprowadzenie” do świata projektów poprzez dostarczenie podstawowej wiedzy w ramach 13h szkoleń w formie online.

Zobacz więcej
20 kwietniakwi 2022

Chcesz podszkolić swój angielski i zdać egzamin IELTS? | British Council

Trwa nabór na Stypendium Językowe Santander | Angielski i IELTS z British Council 2022. Jest to program, dzięki któremu możesz rozwinąć swoje kompetencje językowe i zdobyć certyfikat IELTS.

Zobacz więcej
19 kwietniakwi 2022

Interesujesz się zrównoważonym rozwojem? Poznaj nowy program rozwojowy z Cambridge Judge Business School

Utrata bioróżnorodności, wylesienie, odnawialne źródeła energii, gospodarka o obiegu zamkniętym – to tylko wybrane tematy które będą poruszone w trakcie Stypendium Santander Sustainability | Skills for the Green Transition – Cambridge Judge Business School.

Zobacz więcej