Lista aktualności - Santander Universidades

 • 15 lipcalip 2024

  Szkolenia, które pomogą Ci się rozwijać

  Odkryj wyjątkową ofertę nauki i rozwoju zawodowego na Santander Open Academy. Czekają tam na Ciebie setki bezpłatnych szkoleń i materiałów edukacyjnych.

  Zobacz więcej
 • 9 lipcalip 2024

  Ponad 20 programów rozwojowych w niespełna 6 miesięcy!

  Minęło już pół roku pełnego wyzwań i sukcesów w realizacji programów rozwojowych na platformie edukacyjnej Santander Open Academy. Od stycznia do czerwca zrealizowaliśmy ponad 20 programów szkoleniowych i stypendialnych, które przyniosły wymierne korzyści zarówno dla społeczności akademickich, jak i dla osób indywidualnych poszukujących możliwości rozwoju.

  Zobacz więcej
 • 4 lipcalip 2024

  Politechnika Lubelska i Santander Bank Polska rozpoczynają realizację kolejnego programu dla studentów

  Politechnika Lubelska i Santander Bank Polska rozpoczęły pracę nad nowym programem dla studentów Politechniki. 2 lipca odbyło się uroczyste podpisanie umowy dotyczącej realizacji tego programu. Z ramienia uczelni umowę podpisał Rektor Politechniki Lubelskiej prof. dr hab. inż. Zbigniew Pater, Santander Bank Polska reprezentował Wojciech Leśniewski, dyrektor Santander Universidades w Polsce.

  Zobacz więcej
 • 24 czerwcacze 2024

  Kolejna szansa na naukę angielskiego z British Council

  Nie zdążyłaś/zdążyłeś aplikować na program Angielski i IELTS z British Council 2024? Nic straconego!

  Zobacz więcej
 • 18 czerwcacze 2024

  Poznaj fundamenty zarządzania biznesem i przywództwa

  Chcesz zdobyć kluczowe kompetencje MBA i usprawnić swoją karierę zawodową? Poznaj główne filary zarządzania biznesem oraz przywództwa i aplikuj na Szkolenie Santander MBA Essentials 2024 oferowane przez LSE w ramach Santander Open Academy. Nauka 100% online, bezpłatnie, bez względu na wykształcenie i doświadczenie!

  Zobacz więcej
 • 29 majamaj 2024

  Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu rozpoczyna współpracę z Santander Bank Polska

  27 maja br. Uniwersytet Medyczny w Poznaniu i Santander Bank Polska S.A. nawiązały współpracę, której celem jest wsparcie społeczności akademickiej. Z ramienia uczelni umowę podpisał Rektor Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu prof. dr hab. Andrzej Tykarski, natomiast Santander Bank Polska reprezentował Wojciech Leśniewski, dyrektor Santander Universidades w Polsce.

  Zobacz więcej
 • 20 majamaj 2024

  Chcesz skutecznie prowadzić marketing w sieci?

  Chcesz poznać tajniki marketingu w internecie? Opanować platformę Meta (Facebook) Ads, dowiedzieć się jak efektywnie wykorzystać Google Ads, analizować dane w Google Analytic 4, a także czym jest SEO i wiele, wiele więcej? Aplikuj o Szkolenia Santander | Narzędzia Marketingu w internecie z Udemy.

  Zobacz więcej
 • 17 majamaj 2024

  Akademia Sztuk Pięknych w Łodzi rozpoczyna współpracę z Santander Bank Polska

  26 kwietnia odbyło się uroczyste podpisanie umowy o współpracy pomiędzy Akademią Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi a Santander Bank Polska S.A. Z ramienia uczelni umowę podpisał Rektor ASP dr hab. Przemysław Wachowski, natomiast Santander Bank Polska reprezentował Wojciech Leśniewski, Dyrektor Santander Universidades w Polsce.

  Zobacz więcej
 • 15 majamaj 2024

  Poznaj Santander Open Academy

  Nasza globalna platforma edukacyjna Santander Scholarships, to teraz Santander Open Academy. Jest ona bardziej intuicyjna i dostosowana do potrzeb użytkowników.

  Zobacz więcej
 • 6 majamaj 2024

  Odkryj ChatGPT na nowo!

  Korzystasz ze sztucznej inteligencji? A może chcesz lepiej poznać jej tajniki, aby efektywnie wykorzystywać ją w życiu codziennym? Aplikuj na Szkolenie Santander | Learn ChatGPT 2024 i zdobądź nowe umiejętności.

  Zobacz więcej