Najczęściej wyszukiwane:

Szukaj na stronie
19 majamaj 2023

Rozwiń umiejętności negocjacyjne z London School of Economics and Political Science

Stypendium Santander | Negotiation Programme – LSE to program edukacyjno-rozwojowy online, dzięki niemu zdobędziesz wiedzę, narzędzia i umiejętności potrzebne do bycia skutecznym negocjatorem.

Zobacz więcej
19 majamaj 2023

Zdobądź 1 z 5000 miejsc na bezpłatny kurs angielskiego z British Council

Chcesz poprawić swoje umiejętności językowe i rozwinąć karierę? Aplikuj o bezpłatny kurs języka angielskiego online w ramach Stypendiów Santander.

Zobacz więcej
18 majamaj 2023

V Międzynarodowe Spotkanie Rektorów w Walencji

V Międzynarodowe Spotkanie Rektorów Universia zgromadziło 700 rektorów z 14 krajów, reprezentujących 14 milionów studentów z Europy, Stanów Zjednoczonych i Ameryki Łacińskiej. Z Polski udział w wydarzeniu wzięli przedstawiciele władz 30 uczelni oraz 3 studentów, w ramach Stypendium Santander.

Zobacz więcej
2 majamaj 2023

Międzynarodowe Spotkanie Rektorów Universia w Walencji

Nie przegap jednego z najważniejszych wydarzeń w szkolnictwie wyższym, które zgromadzi ponad 700 rektorów z 14 krajów.

Zobacz więcej
28 kwietniakwi 2023

WSAiB rozpoczyna współpracę z Santander Bank Polska

W marcu podpisaliśmy umowę o współpracy z Wyższą Szkołą Administracji i Biznesu w Gdyni.

Zobacz więcej
21 kwietniakwi 2023

Jak chronić się przed cyberprzestępcami? Poznaj Stypendium Santander!

Stypendium Santander | Podstawy cyberbezpieczeństwa z Politechniką Poznańską 2023 to kurs online składający się z 3 modułów: hasła i sieci, zasady bezpiecznego i właściwego korzystania z komputera oraz bezpieczeństwo danych. Dzięki szkoleniu dowiesz się, jak bezpiecznie poruszać się w sieci.

Zobacz więcej
21 kwietniakwi 2023

Python, SQL czy Business Intelligence? Rozwiń kluczowe kompetencje na współczesnym rynku pracy

Branża nowoczesnych technologii wciąż dynamicznie się rozwija. Zadbaj o podniesienie swoich kwalifikacji zawodowych i aplikuj na Stypendium Santander | Python, SQL i BI z UEW 2023. Jest to szkolenie online z podstaw programowania w języku Python, SQL dla analityków danych oraz Business Intelligence.

Zobacz więcej
30 marcamar 2023

Stypendia Santander dla społeczności Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego

17 marca odbyło się uroczyste podpisanie umowy o współpracy pomiędzy Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie a Bankiem. Z ramienia uczelni umowę podpisał Rektor UWM dr hab. Jerzy A. Przyborowski, prof. UWM, Santander Bank Polska reprezentował Wojciech Leśniewski, dyrektor Santander Universidades w Polsce.

Zobacz więcej
27 marcamar 2023

Chcesz lepiej poznać program Excel? Aplikuj na kurs realizowany za pośrednictwem platformy Udemy

Stypendium Santander Skills | Excel for All 2023 to kurs online realizowany za pośrednictwem platformy Udemy na dwóch poziomach (dla początkujących oraz zaawansowanych). Każdy uczestnik może uczyć się we własnym tempie, w dowolnym miejscu i dogodnym dla siebie czasie.

Zobacz więcej
27 marcamar 2023

Rozwiń swoje umiejętności biznesowe z Harvard Business School Publishing

Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję kursu, który pomoże Ci wyróżnić się na rynku pracy. Jest to stypendium, które zapewnia kompleksową wiedzę potrzebną w biznesie oraz narzędzia niezbędne do rozwoju kariery w Twoim miejscu pracy. Wszystko zaprojektowane przez najlepszych ekspertów.

Zobacz więcej