2 października wyłączymy dotychczasową aplikację. Pobierz nową Santander mobile

15 wrześniawrz 2023

0 zł za 3 miesiące kursu angielskiego dla studentów

Już niedługo początek roku akademickiego. Chcesz doskonalić swoje umiejętności języka angielskiego, ale zawsze brakuje ci czasu i pieniędzy? Mamy dla Ciebie coś specjalnego.

Zobacz więcej
4 wrześniawrz 2023

Poznaj najbardziej skuteczne techniki marketingowe na kursie z Pawłem Tkaczykiem!

Chcesz się dowiedzieć jak zbudować solidne fundamenty biznesu online? A może jak budować markę własną w Internecie? Jak zrozumieć klienta i budować zaufanie? Na czym polega storytelling, social media, SEO, content marketing?

Zobacz więcej
10 sierpniasie 2023

Odkryj nowy wymiar interakcji, dzięki chatowi GPT!

Inteligentne odpowiedzi, rozwiązywanie problemów, generowanie treści i wiele więcej. Słyszałeś/aś o zaletach ChatGPT, ale nie wiesz jeszcze, jak zastosować go w codziennej pracy? Aplikuj o jedno z 2 000 miejsc na Stypendium Santander | Learn ChatGPT i ucz się z wiodącą platformą szkoleń cyfrowych Udemy.

Zobacz więcej
10 sierpniasie 2023

Zanurz się w świat zarządzania projektami i zdobądź certyfikat IPMA-D

Chcesz poznać podstawowe zagadnienia z zakresu zarządzania projektami? A może masz już pierwsze doświadczenie i wiedzę z tego zakresu? W obu przypadkach ten program jest dla Ciebie! Weź udział w szkoleniu online i zdobądź certyfikat IPMA-D, który pomoże Ci wyróżnić się na rynku pracy.

Zobacz więcej
4 lipcalip 2023

Program rozwojowy dla pracowników akademickich - Innovation in Teaching 2023

Poznaj najlepsze globalne praktyki w nauczaniu uniwersyteckim i skuteczne strategie uczenia. Chcesz zostać inicjatorem zmian w swojej społeczności nauczycielskiej poprzez wspieranie sieci i wdrażanie wzorcowych metod nauczania? Ten program jest dla Ciebie!

Zobacz więcej
4 lipcalip 2023

Chcesz lepiej poznać program Excel? Aplikuj na kurs Udemy

Stypendium Santander | Excel for All 2023 2nd Call to kurs online na platformie Udemy, który odbywa się na dwóch poziomach (dla początkujących oraz zaawansowanych). Każdy uczestnik może robić kurs we własnym tempie z nielimitowanym dostępem.

Zobacz więcej
19 majamaj 2023

Rozwiń umiejętności negocjacyjne z London School of Economics and Political Science

Stypendium Santander | Negotiation Programme – LSE to program edukacyjno-rozwojowy online, dzięki niemu zdobędziesz wiedzę, narzędzia i umiejętności potrzebne do bycia skutecznym negocjatorem.

Zobacz więcej
19 majamaj 2023

Zdobądź 1 z 5000 miejsc na bezpłatny kurs angielskiego z British Council

Chcesz poprawić swoje umiejętności językowe i rozwinąć karierę? Aplikuj o bezpłatny kurs języka angielskiego online w ramach Stypendiów Santander.

Zobacz więcej
18 majamaj 2023

V Międzynarodowe Spotkanie Rektorów w Walencji

V Międzynarodowe Spotkanie Rektorów Universia zgromadziło 700 rektorów z 14 krajów, reprezentujących 14 milionów studentów z Europy, Stanów Zjednoczonych i Ameryki Łacińskiej. Z Polski udział w wydarzeniu wzięli przedstawiciele władz 30 uczelni oraz 3 studentów, w ramach Stypendium Santander.

Zobacz więcej
2 majamaj 2023

Międzynarodowe Spotkanie Rektorów Universia w Walencji

Nie przegap jednego z najważniejszych wydarzeń w szkolnictwie wyższym, które zgromadzi ponad 700 rektorów z 14 krajów.

Zobacz więcej