8 kwietniakwi 2021

Stypendia Santander 2020 | # ZostańWDomu oraz #ZainwestujWSiebie

Młodzi ludzie stoją przed dynamicznie zmieniającym się rynkiem pracy, na którym zmieniają się nie tylko warunki pracy, ale także kluczowe kompetencje poszukiwane przez pracodawców.

Zobacz więcej
7 kwietniakwi 2021

Aplikuj na Ubiqum Code Academy

Chcesz rozwinąć się w analizie danych? Mamy coś dla Ciebie! Ruszył nabór na nowy program rozwojowy – Stypendium Santander Tech | Reskilling in Data Analytics –Ubiqum Code Academy.

Zobacz więcej
18 marcamar 2021

Santander X Environmental Challenge

Grupa Santander we współpracy z Fundacją Oxentia, ogłosiła konkurs dla przedsiębiorców z innowacyjnymi pomysłami, które pomogą zbudować bardziej zrównoważoną przyszłość i przyspieszyć transformację gospodarki na niskoemisyjną.

Zobacz więcej
8 marcamar 2021

Biznes w praktyce dla studentów Politechniki Łódzkiej

Codziennie w Polsce otwiera się około 1000 firm – takie dane podaje Centralny Ośrodek Informacji Gospodarczej. W dużej mierze są to firmy prowadzone przez studentów i młodych ludzi, którzy z roku na rok coraz częściej deklarują chęć pracy na własny rachunek.

Zobacz więcej
24 listopadalis 2020

Stypendia dla Uniwersytetu Warszawskiego szansą na rozwój

Zdobywanie umiejętności i kwalifikacji zawodowych wymaga wiele pracy oraz nakładów finansowych. Inwestycja w rozwój zawsze jest dobrym pomysłem, dlatego studenci i doktoranci Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego korzystają ze stypendiów rozwojowych Santander Universidades.

Zobacz więcej
29 październikapaź 2020

Studencka wymiana wiedzy i doświadczeń

Możliwość rozwoju kompetencji interpersonalnych, szansa na pierwszą publikację naukową oraz wymiana wiedzy i doświadczeń – to wszystko oferuje studentom Ogólnopolska Sesja Studenckich Kół Naukowych.

Zobacz więcej
5 październikapaź 2020

Akademia Santander Universidades Online

Wspólnie z Uniwersytetem Ekonomicznym w Krakowie zapraszamy studentów i absolwentów na cykl spotkań z najwyższą kadrą zarządzającą banku.

Zobacz więcej
21 majamaj 2020

Grupa Santander i Fundación IE oferują 100 stypendiów online w dziedzinie prawa cyfrowego

100 wybranych kandydatów weźmie udział w prestiżowym kursie internetowym Tech4Law trwającym 5 tygodni.

Zobacz więcej
10 kwietniakwi 2020

Grupa Santander prowadzi nabór na stypendia dla ponad 20 000 studentów i nauczycieli akademickich

Santander Universidades oferuje ponad 20.000 stypendiów i grantów na kursy internetowe wspierające rozwój kompetencji cyfrowych, językowych i umiejętności miękkich, które będą pomocne w wejściu na rynek pracy. Dodatkowo nauczyciele akademiccy otrzymają wsparcie z zakresu poszerzenia kompetencji dydaktycznych z wykorzystaniem narzędzi cyfrowych.

Zobacz więcej
10 kwietniakwi 2020

Grupa Santander we współpracy z MIT Professional Education liderem szkoleń

Grupa Santander oferuje 2 500 stypendiów dla studentów i absolwentów uczelni wyższych z 14 państw zainteresowanych rozwijaniem umiejętności cyfrowych.

Zobacz więcej