Lista aktualności - Santander Universidades

Poznaj fundamenty zarządzania biznesem i przywództwa

18 czerwca 2024

Chcesz zdobyć kluczowe kompetencje MBA i usprawnić swoją karierę zawodową? Poznaj główne filary zarządzania biznesem oraz przywództwa i aplikuj na Szkolenie Santander MBA Essentials 2024 oferowane przez LSE w ramach Santander Open Academy. Nauka 100% online, bezpłatnie, bez względu na wykształcenie i doświadczenie!

Szkolenie jest dla Ciebie, jeżeli

  • masz ukończone 18 lat,
  • chcesz rozwijać kompetencje przywódcze i biznesowe,
  • znasz język angielski, hiszpański albo portugalski (brazylijski) w stopniu, który pozwoli Ci na realizację szkolenia – szkolenie oferowane jest w wymienionych językach.

 undefinedAplikuj do 30 lipca undefined
 

Co oferuje program

Szkolenie Santander MBA Essentials 2024 oferowane przez London School of Economics and Political Science (LSE) zapewnia szybki i praktyczny sposób na zdobycie kluczowych kompetencji MBA i przyspieszenie kariery zawodowej.

Przez 10 tygodni uczestnicy będą mogli zgłębić trzy główne filary zarządzania biznesem i przywództwa: strategię, finanse i zarządzanie zespołami, pod okiem czołowych ekspertów z jednej z najbardziej prestiżowych instytucji edukacyjnych na świecie. Szkolenie, podzielone na 10 modułów, jest zaprojektowane tak, aby można było je ukończyć we własnym tempie, co pozwala zintegrować naukę z codziennymi obowiązkami. Uczestnicy będą wspierani przez mentorów i moderatorów oraz będą mieli możliwość interakcji z rówieśnikami poprzez cotygodniowe fora i dynamikę grupy. Program oferuje elastyczny format nauki w 100% online i jest dostępny bez żadnych kosztów dla każdego, niezależnie od wykształcenia i doświadczenia, nie wymagając również bycia klientem lub pracownikiem Grupy Santander.

Jak aplikować

Aby wziąć udział w rekrutacji należy:

  • do 30 lipca 2024 r. wypełnić formularz aplikacyjny, który znajduje się na platformie Santander Open Academy,

  • do 31 lipca 2024 r. wypełnić test umiejętności.

Poznaj fundamenty MBA i aplikuj już dziś!

 undefinedAplikuj do 30 lipca undefined