Przerwa 1 października Do 6:00 trwa przerwa w bankowości internetowej i aplikacji mobilnej. Nadal możesz płacić kartą i korzystać z bankomatów. Więcej na santander.pl/dostepnosc

Ci, którzy zdecydowali się na rozwój w wybranej przez siebie dziedzinie, zwykle poszerzają swoje kompetencje dzięki praktycznym kursom i szkoleniom. Czy wiesz, że Santander Bank Polska wspiera w tym zakresie nie tylko studentów! O udział w projektach rozwojowych może aplikować każdy kto ukończył 18 lat.

Jak Santander Bank Polska wspiera rozwój? 

Santander Bank Polska co roku oferuje stypendia osobom, które chcą rozwijać swoje kompetencje.

W 2022 roku stypendia Santander obejmują wiele ciekawych projektów realizowanych z prestiżowymi partnerami, takimi jak BritishCouncil, University of Cambridge, London School of Economics, Massachusetts Institute of Technology (MIT) oraz polskimi uczelniami. Wśród propozycji kursów znajdą się takie, które skupiają się na kompetencjach przyszłości m.in:

  • języki obce – kursy online prowadzone przez British Council oraz anglojęzyczne programy, które dotyczą m.in. poszukiwania pracy na globalnym rynku.
  • kompetencje cyfrowe – intensywne kursy online z zakresu programowania, Excela, SQLa, BigDate, podstaw programowania Python, sztucznej inteligencji (AI), przetwarzania w chmu-rze (cloud computing), blockchain, cyberbezpieczeństwa (cybersecurity), Internetu rzeczy (IOT) itd.
  • umiejętności miękkie – znajdziemy tutaj projekty realizowane m.in. z London School of Economy, które dotyczą pracy zespołowej, umiejętności przywódczych, komunikacji, nego-cjacji.

Program stypendialny Santander stawia na edukację wysokiej jakości – czyli taką, która połączona jest z praktyką i odpowiada na zapotrzebowanie rynku pracy. Chcemy, by beneficjenci programu nie tylko mogli bezproblemowo znaleźć wymarzoną pracę, ale też przeobrażali swoje pomysły w dochodowe, dobrze prosperujące biznesy.

Czym jest Santander Universidades?

Santander Universidades to międzynarodowy program wspierania świata akademickiego, który uruchomiono w 1996 r. w Hiszpanii. Jego inicjatorem był Emilio Botín, Przewodniczący Banco Santander. Stwierdził on, że banki to instytucje zaufania społecznego, więc powinny wspierać lokalne społeczności. Program Santander Universidades w 2011 r. zainicjowano również w Polsce. Do 2021 r. z platformy stypendialnej skorzystało w naszym kraju ponad 38 tys. użytkowników, a do współpracy dołączyło 59 uczelni.

Kiedy trwa nabór na Stypendia Santander i jak aplikować?

Nabory do projektów prowadzone są niemal przez cały rok na platformie santander-grants.com/pl. Platforma daje możliwość aplikowania do projektów realizowanych zarówno w Polsce, jak również m.in. w Hiszpanii, Niemczech, Wielkiej Brytanii czy nawet Ameryce Południowej. Każdy może znaleźć coś dla siebie – bez względu na wiek, status zawodowy, wykształcenie czy doświadczenie.

Wszelkie aktualne informacje, które dotyczą naborów są zamieszczane również na www.facebook.com/SantanderUniversidadesPolska.

Możesz też przy okazji założyć konto dla studenta, które ułatwi Ci codzienne bankowanie.

Dlaczego warto aplikować o stypendium Santander?

Uzyskanie stypendium Santander pozwoli Ci wziąć udział w kursach, które poszerzą Twoją wiedzę. Nasz program umożliwi Ci uczenie się od praktyków w swojej dziedzinie. Możesz zdobyć też certyfikat prestiżowej uczelni. Dzięki Stypendium Santander będziesz rozwijać kompetencje, a co za tym idzie – zwiększysz swoją konkurencyjność na rynku pracy, co może ułatwić Ci znalezienie zatrudnienia w wymarzonym zawodzie. To także niepowtarzalna okazja, by poznać zaangażowanych, ciekawych świata i pełnych ambicji ludzi z całego świata. W przypadku stypendium zagranicznego dodatkowo zyskasz szansę szlifowania językowa i nauczysz się pracować w międzynarodowym środowisku.

Udział w programie stypendialnym Santander to inwestycja w siebie, która w przyszłości ma szasnę przynieść Ci wiele korzyści. Już dziś odwiedź stronę https://www.becas-santander.com/pl/index.html i znajdź odpowiedni program dla siebie!

Zobacz co mówią nasi stypendyści:

Jestem bardzo zadowolona z udziału w programie stypendialnym Santander IE Digital DNA. To było 10 tygodni wytężonej nauki w międzynarodowym środowisku pod okiem pasjonatów i specjalistów w dziedzinie innowacji i analizy danych. Dzięki programowi stworzyłam kompleksową strategię digitalizacji przedsiębiorstwa, nauczyłam się analizować i wizualizować dane przy użyciu takich narzędzi jak Tableau, podniosłam umiejętności komunikacyjne oraz poznałam inspirujących ludzi z całego świata. Program dał mi wiele możliwości rozwoju, uświadomił jak istotną rolę odgrywa obecnie technologia i dostarczył dużo satysfakcji i zadowolenia z efektów kursu - Anna Szawerna, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Więcej opinii i wypowiedzi znajdziesz na santander.pl/stypendia  

Pobierz aplikację Santander mobile

W zależności od tego, jaki masz smartfon, wybierz odpowiedni sklep i pobierz aplikację.

Ocena 4.7 w Google Play

Ocena 4.5 w App Store

A może dawka nowych informacji?

Sprawdź artykuły przygotowane specjalnie dla Ciebie

Materiał ma charakter edukacyjny i nie stanowi oferty banku w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego. Bank nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie informacji zawartych w tym materiale.
Lista uczelni w Polsce i na świecie biorących udział w Programie Santander Universitades znajduje się na santander.pl/Santander-universitades/uczelnie