Brakuje Ci słońca? Masz dość zmiennej aury? Nie ma problemu – wybierz się na urlop do ciepłych krajów! Podpowiadamy, jak wyjechać na Zanzibar, do Tajlandii czy Meksyku i zapłacić za to jak za pobyt w kraju.

 

Urlop w ciepłych krajach marzy się wielu z nas – od kilku lat myśleli o tym 40-letni Adam i jego żona Julia. W tym roku zdecydowali się w końcu na wyjazd do Meksyku. Zawsze takie dalekie podróże wydawały im się bardzo drogie i dostępne tylko dla najbogatszych, którzy nie muszą zwracać uwagi na ceny. Bilety lotnicze udało im się kupić w promocji, hotel zarezerwowali przez portal turystyczny, a wyżywienie wybrali we własnym zakresie.

 

Przed wyjazdem Adam podliczył wszystkie planowane wydatki, żeby zabezpieczyć środki na wyjazd. Okazało się jednak, że jednego nie jest w stanie przewidzieć – ile zapłacą za hotel, który podaje cenę w dolarach, oraz ile wydadzą na miejscu na jedzenie i drobne przyjemności. Nawet rozmowa ze znajomymi, którzy od lat podróżują po świecie i doskonale znają ceny w wielu miejscach, nie rozwiała ich obaw o koszty całego wyjazdu. Największym problemem okazał się bowiem kurs walut  – zupełnie nie do przewidzenia, szczególnie w tak dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości, jaką mamy teraz. Kolega podpowiedział mu jednak rozwiązanie, z którego sam chętnie korzysta – bankowy internetowy Kantor Santander.

 

Dzięki Kantorowi Santander może szybko wymieniać waluty po atrakcyjnym kursie i nie musi szukać kantorów stacjonarnych – w tym kantorze wszystko może załatwić online. Adam, który lubi mieć perfekcyjnie zaplanowany każdy wyjazd, już wcześniej zdecydował się dodatkowo na konto walutowe z kartą. Dzięki temu będzie mógł za granicą płacić prosto z własnego konta bankowego w dolarach, które wcześniej kupił po atrakcyjnym kursie.

 

Kantor Santander dla posiadaczy kont walutowych jest bezpłatny. Nie pobieramy prowizji za wymianę walut, a nasza aplikacja umożliwia wymianę całą dobę również za granicą. Adam może więc spokojnie skupić się na przyjemnościach podróży i podziwianiu egzotycznych krajobrazów.

Zacznij korzystać z Kantoru Santander

Pobierz aplikację Santander mobile

W zależności od tego, jaki masz smartfon, wybierz odpowiedni sklep i pobierz aplikację.

Ocena 4.7 w Google Play

Ocena 4.5 w App Store

Konto walutowe prowadzone jest za darmo, pod warunkiem utrzymania średniego salda, równego lub wyższego 20 EUR, USD, GBP, CHF.


Słownik PAD
Płatność za granicą  - to transgraniczna transakcja płatnicza przy użyciu karty debetowej do płatności bezgotówkowych

Aplikacja Santander mobile - to usługa bankowości elektronicznej

Konto Jakie Chcę - to rachunek płatniczy