Najczęściej wyszukiwane:

Szukaj na stronie

Poznaj nową pilotażową aplikację mobilną. Pobierz, sprawdź i daj znać, co myślisz.

Ułatwiamy życie:

bilety na koncerty i do teatru

Kupić z wyprzedzeniem, czy może dopiero na miejscu w kasie? Ale może nie wystarczy biletów, więc może lepiej nie czekać? Lepiej nie, bo ten koncert to hit. Szkoda czasu na wątpliwości. Otwórz aplikację Santander mobile i nie zwlekaj z rezerwacją biletów. A w wolnym czasie zastanów się, co na siebie włożysz.

 

Sprawdź promocję Konta Jakie Chcę

 

Zaplanowanie wieczornego wyjścia bywa sporym wyzwaniem. Już samo rozeznanie się w kalendarzu różnorodnych wydarzeń i poszukiwanie tego właściwego, które nas najbardziej zainteresuje, może się okazać bardzo czasochłonnym zajęciem. A do tego trzeba jeszcze zdobyć bilety.

Kupić je wcześniej, bo może będą tańsze? A może to nie ma najmniejszego znaczenia? A czy są jakieś zniżki dla rodzin? Może udałoby się dostać coś w promocyjnej cenie? Gdzie znajdziemy najlepszą ofertę? Od natłoku podobnych pytań puchnie głowa – jakby człowiek na co dzień mało decyzji musiał podejmować.

Projekt: udany wieczór

Zaczynamy przeglądać różnorodne repertuary, zestawienia, polecenia, godziny wydarzeń i ceny biletów czy wejściówek. Znów proponuje się nam zbiorcze kalendarze różnorodnych wydarzeń. Wychodzi na to, że chcieliśmy tylko wyjść gdzieś wieczorem i trochę odetchnąć, pośmiać się, wzruszyć, spędzić czas w miłym towarzystwie przy świetnej muzyce, ale cała ta logistyka, poszukiwania to koniec końców nawet spory projekt (a przecież projektów w pracy mamy po dziurki w nosie).

Powiedzmy sobie szczerze, ile razy nasz zapał minął, gdy zaczęliśmy poszukiwania? Jak często odechciało nam się czegokolwiek po godzinach przeklikiwania Internetu? I zamiast wyjść i się zabawić, znów zostaliśmy sfrustrowani w domu, oglądając filmy w serwisach vod? A tak marzy nam się wieczór w mieście i przeżycie czegoś miłego!

Najlepsze wydarzenia pod ręką

Byłoby wspaniale, gdyby ktoś o to wszystko zadbał, a nam pozostała wyłącznie dobra zabawa. A może jedna z tych wygodnych aplikacji? Tyle, że jeśli mamy znów poszukiwać tej właściwej, a potem logować się i podawać mnóstwo prywatnych danych, a na koniec niczego ciekawego nie znaleźć i się zirytować, to za takie ułatwienie stanowczo dziękujemy.

Nie daj się zwariować i nie trać czasu na przeglądanie rankingów rzekomo najlepszych narzędzi. Wysyp aplikacji nie ułatwia wyboru, a konieczność ich wypróbowania przyprawia o ból głowy. Dlatego skorzystaj z pewnego i bezpiecznego sposobu na rezerwację biletów na najlepsze wydarzenia. A spędzony miło wieczór masz jak w banku!

Łatwiejsze życie na co dzień

Aplikacja Santander mobile oferuje wiele funkcji w jednym miejscu, by faktycznie ułatwić życie. To proste bankowanie i jeszcze prostsze organizowanie codziennego życia. W przejrzysty i bezpieczny sposób.

Dzięki usłudze Bilety, Parkingi, Taxi, dostępnej w wybranych miastach w Polsce (sprawdź listę miast), zarezerwujesz bilety na świetne wydarzenia i będziesz doskonale bawić się na koncertach czy kabaretach, przeżyjesz emocjonujące chwile na spektaklach teatralnych, operowych i baletowych, weźmiesz udział w niezwykłych widowiskach, dasz się porwać szaleństwu kibicowania na wydarzeniach sportowych albo nauczysz się czegoś ciekawego na warsztatach, również z najmłodszymi.

Odetchnij, bo nie trzeba niczego dodatkowo instalować i mozolnie się przeklikiwać. Aplikacja Santander mobile to Twój nowy asystent kulturalny i sportowy. Wybieraj spośród najciekawszych wydarzeń, rezerwuj bilety i płać bez tracenia cennego czasu, bo wszystko załatwisz w jednym miejscu.

Życie może być łatwiejsze, gdy sięgniesz po aplikację Santander mobile.

Pobierz aplikację Santander mobile

W zależności od tego, jaki masz smartfon, wybierz odpowiedni sklep i pobierz aplikację.

Ocena 4.7 w Google Play

Ocena 4.5 w App Store

Wyjaśnienia pojęć i definicji dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym objętych tym materiałem znajdziesz na: santander.pl/PAD oraz w placówkach banku. Konto Jakie Chce jest rachunkiem płatniczym. Aplikacja Santander mobile, aplikacja mobilna to usługa bankowości elektronicznej. Finanteq S.A. Partner banku, z którym bank zawarł umowę na świadczenie usług w ramach aplikacji Santander mobile – dostawca modułu: Zakupy mobilne (zakładka Bilety, parkingi, taxi).