przeczytasz w 5 minut

Każdy powód jest dobry, żeby ułatwić sobie życie. Szybsze załatwianie różnych spraw jest możliwe dzięki bankowości mobilnej. W Santander mobile możesz kupić bilet na koncert, zamówić kwiaty lub zapłacić za taksówkę. Sprawdź, jakie możliwości daje bankowość mobilna i jak ułatwia życie!

Spis treści:

Kupuj bilety za pomocą smartfona

Zaplanowanie wieczornego wyjścia może być sporym wyzwaniem. Już samo rozeznanie się w kalendarzu różnorodnych wydarzeń i poszukiwanie tego właściwego, najbardziej interesującego, może się okazać bardzo czasochłonnym zajęciem. Samo znalezienie ciekawego wydarzenia to jednak nie wszystko. Trzeba jeszcze zdobyć na nie bilety.

Tu może pojawić się dylemat. Jeśli zastanawiasz się, czy kupić bilet z wyprzedzeniem, czy może dopiero na miejscu w kasie, pamiętaj, że zawsze istnieje ryzyko, że biletów nie wystarczy. Lepiej kupić bilet wcześniej. Pobierz aplikację mobilną Uruchomi się w nowym oknie (Santander mobile) i nie zwlekaj z rezerwacją biletów. Tylko kilka kliknięć dzieli Cię od zdobycia biletów na wymarzony koncert, spektakl lub inne widowisko artystyczne.

Łatwiejsze życie na co dzień z aplikacją mobilną

W aplikacji Santander mobile znajdziesz w jednym miejscu wiele funkcji, które ułatwią Ci życie. To prosty i wygodny sposób na organizację codziennego życia. To wszystko jest możliwe dzięki opcji Transport, Bilety, Usługi, która jest dostępna w wybranych miastach w Polsce. Zastanawiasz się, jak kupić bilet online? Chcesz wysłać komuś kwiaty i nie wiesz, jak to zrobić? A może chcesz zapłacić za autostradę? Wszystko to (i jeszcze więcej) zrobisz wygodnie, szybko, a – przede wszystkim – mobilnie w aplikacji Santander mobile. Nie potrzebujesz do tego gotówki – za wszystkie usługi zapłacisz mobilnie, a pieniądze zostaną pobrane bezpośrednio z Twojego konta.

To właśnie tam zarezerwujesz bilety na świetne wydarzenia i będziesz doskonale bawić się na koncertach czy kabaretach, przeżyjesz emocjonujące chwile na spektaklach teatralnych, operowych i baletowych, weźmiesz udział w niezwykłych widowiskach, dasz się porwać szaleństwu kibicowania na wydarzeniach sportowych albo nauczysz się czegoś ciekawego na warsztatach, również z najmłodszymi.

Zamów kwiaty bez wychodzenia z domu

Bukiet kwiatów to doskonały pomysł, gdy chcesz uczcić szczególny dzień, rocznicę lub inne wyjątkowe wydarzenie w czyimś życiu. Na Walentynki, Dzień Kobiet, w dniu urodzin, a może tak po prostu, bez okazji. Wręczanie kwiatów wcale nie wychodzi z mody. To miły gest, który wywołuje uśmiech na twarzy osoby obdarowanej.

Możesz wybrać tradycyjny sposób i kupić kwiaty w kwiaciarni. Tyle że i tak trzeba będzie je pewnie zawieźć, a to jest czas, którego wciąż brakuje. Czasem osobiste wręczenie nie jest też możliwe, gdy osoba, której chcemy wręczyć kwiaty, mieszka daleko od nas. Czy kwiaty można kupić prościej i wygodniej? Tak, dzięki aplikacji Santander mobile.

Spraw radość bliskiej osobie w aplikacji mobilnej

Proste codzienne sprawy urastają do rangi złożonych przedsięwzięć, jeśli wymagają poszukiwań, sprawdzania, przeczesywania internetu. A gdyby tak wspomóc się prostym narzędziem, które naprawdę ułatwi życie i nie będzie zmuszało do żmudnych czynności? Sprawianie radości może być tak proste, jak kilka kliknięć w aplikacji mobilnej.

Przekonaj się, jak wiele może Twoja aplikacja Santander mobile. To nie tylko asystent od spraw finansowych. To doskonały pomocnik na co dzień. Ułatwi również sprawianie przyjemności bliskiej osobie. Dzięki opcji Transport, Bilety, Usługi w jednym miejscu wybierzesz kwiaty, wskażesz adres dostawy i opłacisz zamówienie. Aplikacja Santander mobile to twoja kwiaciarnia dostępna 24 godziny na dobę. Kilka kliknięć wystarczy, by sprawić drugiej osobie niezapomniane chwile radości.

Poruszaj się po mieście bez przeszkód

Przemieszczanie się po mieście sprawia radość – gdy jest płynne i jesteśmy w stanie dostać się z punktu A do punktu B bez zbędnych przestojów. Staje się koszmarem, gdy zaczynamy tracić czas, bo nie wiemy, gdzie kupić bilet albo którą korporację taxi zamówić i czy można będzie zapłacić kartą. Szkoda na to czasu. Możesz załatwić to wszystko od ręki w jednym miejscu, w aplikacji Santander mobile.

Przemieszczanie się po mieście może być łatwe, gdy tylko sam ułatwisz sobie życie. Nieważne, czy wybierzesz taksówkę, autobus lub tramwaj – wszystko lepiej mieć w zasięgu ręki i załatwić bez zbędnej zwłoki. To nieskomplikowane czynności, które chcemy wykonać w prosty sposób i, co najważniejsze, bez żmudnego przeklikiwania się przez kolejne aplikacje, tracenie cennego czasu w kolejkach czy rozglądania się za automatem, który w końcu wydrukuje bilet.

Korzystaj z naszej aplikacji mobilnej i łatwiej poruszaj się po mieście

Santander mobile może pełnić funkcję:

  • podręcznego biletomatu - w aplikacji możesz kupić bilet na komunikację miejską.  w wybranych miastach Polski. Nie musisz już kupować  papierowych biletów, gdy Twój autobus lub tramwaj właśnie podjeżdża. Wsiadaj i kup bilet za pomocą kilku kliknięć w naszej aplikacji.
  • dostępu do taksówki - kiedy szybko chcesz się gdzieś dostać, liczy się każda minuta. Wtedy, wystarczy, że weźmiesz swój telefon komórkowy, zalogujesz się do aplikacji bankowej i zamówisz taksówkę. Nie musisz martwić się o sposób płatności. Za przejazd zapłacisz szybko i wygodnie w aplikacji.
  • parkomatu - w naszej aplikacji opłacisz też parking. Usługa opłać parking w parkomacie jest dostępna w wybranych miastach.  

Rozwój bankowości mobilnej ułatwia codzienne życie. W naszej Santander mobile możesz szybko wykonać przelew, sprawdzić stan konta czy opłacić rachunki, ale nie tylko. Wystarczy zalogować się do aplikacji, żeby skorzystać z wielu przydatnych na co dzień funkcji. Teraz możesz zarządzać swoimi finansami i korzystać z dodatkowych usług w jednym miejscu.

zespół Bluerank

Aplikacja Santander mobile ułatwi Ci codzienność!


Szybkie logowanie

Loguj się do aplikacji jeszcze szybciej - PINem mobile lub za pomocą odcisku palca Touch ID.

Moje cele w aplikacji

Wybierz swój cel i odkładaj pieniądze zgodnie z Twoim rytmem życia: automatycznie, końcówkami transakcji, samodzielnie

BLIK

Wypłacaj gotówkę z bankomatów i przelewaj kasę na numer telefonu.

Szybki podgląd

Trzymaj finanse zawsze pod kontrolą - sprawdzaj dostępne środki i ostatnią transakcję jeszcze przed zalogowaniem.

Bilety, parkingi, taksówki

Kupuj bilety komunikacji miejskiej, opłacaj strefę parkowania i zamawiaj taksówki.

Płatności telefonem

Płać telefonem jak chcesz – BLIKIEM zbliżeniowym, Apple Pay lub Google Pay.

Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 ustawy Kodeks cywilny. Ma on charakter informacyjno-marketingowy, nie stanowi naszych sugestii ani rekomendacji. Artykuł Bluerank został przygotowany na nasze zlecenie. Nie ponosimy odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie tego artykułu.
Stan na 5.04.2024 r.


Bilety komunikacji miejskiej w Santander mobile kupisz w wybranych miastach w Polsce. Funkcja Transport, Bilety, Usługi jest dostępna w wybranych miastach w Polsce.


Finanteq S.A. Partner Banku z którym Bank zawarł umowę na świadczenie usług w ramach aplikacji Santander mobile - dostawca modułu: Zakupy mobilne (zakładka bilety, parkingi, taxi). Finanteq S.A. z siedzibą w Lublinie, przy ul. Nałęczowska 16, 20- 701 Lublin, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku, pod numerem KRS 0000521114, po numerze NIP 7133087558, o kapitale zakładowym w wysokości 230 000, - PLN opłaconym w całości.


Szczegóły oferty oraz informacje o opłatach i prowizjach dostępne są w oddziałach i na Santander.pl oraz pod numerem 1 9999 (opłata zgodna z taryfą operatora).

Słowniczek pojęć i definicji dotyczących usług reprezentatywnych, wynikających z rozporządzenia Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 14 lipca 2017 r. w sprawie wykazu usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym, dostępny jest na stronie santander.pl/PAD oraz w placówkach banku.

  • Aplikacja Santander mobile i bankowość internetowa to usługi bankowości elektronicznej.
  • Infolinia to usługa bankowości telefonicznej.