Szukaj na stronie
Ilustracja dziewczynki z dużym secem w dłoniach
Ubezpieczenie życia i zdrowia

Zadbaj o siebie i swoich bliskich

Kantor Santander

Za narty we Włoszech

płać jak za ferie w kraju

Doskonale przygotowane stoki, rewelacyjna organizacja i świetne warunki do jazdy – każdy narciarz chciałby poszusować w Austrii, Szwajcarii czy we Włoszech. Taki wyjazd wcale nie musi kosztować fortuny. Sprawdź, jak nie przepłacać na feriach za granicą.

 

Sezon narciarski w pełni. Zapaleni narciarze i snowboardziści mają swoje ulubione kurorty, w których najlepiej spędza im się zimowe ferie. Ania i Dawid pogodzili się jednak z myślą, że czasy wyjazdów na włoskie stoki już za nimi. Od kiedy mają dzieci, ich rodzinny budżet dzielą już na czworo. A nie zarabiają przecież tyle, ile ich znajomi, żeby pozwolić sobie na 10 dni w Cortina d’Ampezzo czy Madonna di Campiglio. Po raz kolejny zrezygnowaliby z wyjazdu do swoich ulubionych kurortów w Dolomitach, gdyby nie jedna rozmowa podczas noworocznego spotkania z przyjaciółmi. Znajomi zdradzili im, że ich ferie we włoskich Alpach wcale nie kosztują majątku. Wiele zależy od kursu walut. Jak zapewnić sobie najkorzystniejszy?

 

Najlepszym rozwiązaniem na udany wyjazd zagraniczny, bez myślenia o ponoszonych na miejscu kosztach, jest odpowiednie konto bankowe i korzystny kurs walut. W tym celu proponujemy  połączyć kartę Dopasowaną z kontem walutowym i Kantorem Santander. Warto jeszcze przed wyjazdem kupić walutę po oczekiwanym kursie np. przez ustawienie zlecenia warunkowego typu order. Jeśli kurs osiągnie ustawioną cenę, na Twoich kontach transakcja rozliczy się sama. W ten sposób podczas pobytu za granicą nie musisz martwić się o ostateczny koszt zakupu karnetu czy obiadu w restauracji. Płacisz cenę w euro, z konta w euro, czyli jak u siebie.  Dodatkowo możesz też nie płacić za wypłaty z bankomatów czy pobieranie gotówki przy zakupach podczas transakcji cashback – wystarczy, że włączysz pakiet bankomatowy, który kosztuje 7 zł miesięcznie.

 

Bankowy internetowy Kantor Santander daje możliwość wymiany walut całą dobę z każdego miejsca na świecie. Wszystko odbywa się online w Santander internet lub mobile. Wystarczy, że jesteś naszym klientem i korzystasz z bankowości internetowej i mobilnej. Do wymiany walut potrzebujesz kont w walutach, jakie chcesz wymienić: EUR, USD, GPB. Jeśli nie masz jeszcze konta walutowego w naszym banku, otwórz je łatwo już teraz.

 

Dzięki tym rozwiązaniom Ania i Dawid będą mogli pokazać swoim dzieciom ulubione kurorty narciarskie, w których szusowali w młodości. Spokojnie mogą też wybrać się do Włoch samochodem, by cała rodzina komfortowo dotarła na miejsce, zabierając ze sobą własny sprzęt i niezbędne akcesoria. Kantor Santander pozwoli im korzystać z ferii zarówno we włoskim kurorcie, jak i po drodze, bez zmartwień o koszt wymiany walut. Dawid, zamiast martwić się, ile zapłaci za paliwo i obiad w zajeździe, może teraz wspólnie z rodziną podziwiać widoki.

 

Zacznij korzystać z Kantoru Santander

Pobierz aplikację Santander mobile

W zależności od tego, jaki masz smartfon, wybierz odpowiedni sklep i pobierz aplikację.

Ocena 4.7 w Google Play

Ocena 4.5 w App Store

Konto walutowe prowadzone jest za darmo, pod warunkiem utrzymania średniego salda, równego lub wyższego 20 EUR, USD, GBP, CHF.