Szukaj na stronie
Ilustracja mężczyzny z wąsem

Ubezpieczenie życia i zdrowia z pakietem zdrowotnym, w ramach którego możesz otrzymać do 150 tys. zł w przypadku choroby nowotworowej objętej ubezpieczeniem.

Ułatwiamy życie:

kwiaty z dostawą do domu

To miłe, a tak często o tym zapominamy. Dlaczego? Bo kwiaciarnia za daleko, całkowicie nie po drodze albo i tak osobiście nie damy rady. Czy sprawianie przyjemności może być łatwe? Jasne! Dzięki aplikacji Santander mobile możesz dostarczać tyle radości, ile tylko chcesz – tak… również dzięki możliwości zamawiania kwiatów online.

To urocze i zawsze wywołuje uśmiech na twarzy osoby obdarowanej. Siła rażenia takiego podarunku bywa nawet większa niż jakiegokolwiek innego prezentu, który może się okazać najzwyczajniej nietrafiony. Bukiet kwiatów to doskonały pomysł, gdy chcemy uczcić szczególny dzień, rocznicę, wyjątkowe wydarzenie w czyimś życiu.

Na Walentynki, Dzień Kobiet, w dniu urodzin, a może tak po prostu, bez okazji, bo nadchodzi wiosna, coraz częściej cieszy nas słońce i chętniej sprawilibyśmy komuś trochę radości. Wręczanie kwiatów wcale nie wychodzi z mody.

Tylko jak się do tego zabrać? Można rozejrzeć się za kwiaciarnią w okolicy i skoczyć po bukiet kwiatów. Tyle, że koniec końców i tak trzeba będzie je zawieźć, więc będzie to nas kosztowało mnóstwo czasu, którego wciąż nam brakuje. Z powodu narastających przeciwności czujemy już podskórnie, że z niespodzianki nici. Szkoda, bo bardzo nam zależy, żeby bliska nam osoba poczuła się wyjątkowo.

Dobrze, spróbujemy inaczej. Wpiszmy do wyszukiwarki “zamawianie kwiatów przez internet” i sprawdźmy, czy da się to zrobić na odległość. Ktoś ze znajomych tak robił i twierdził, że to wcale nie jest trudne.

Tyle że co to było za miejsce, jak nazywała się strona i czy są godni polecenia, a także, czy mają specjalne oferty? Poszukiwanie w Internecie najlepszych opcji może nas skutecznie odwieść od najlepszego pomysłu. Każdy reklamuje swoje usługi jako najszybsze i godne zaufania. Jasne.

W rezultacie łapiemy się na tym, że więcej czasu spędzamy na porównywaniu opinii o jakości usług niż na rzeczywistym korzystaniu z nich i składaniu zamówienia. Po raz kolejny więcej wcale nie oznacza lepiej.

Sprawianie radości jest łatwe

Proste codzienne sprawy urastają do rangi złożonych przedsięwzięć, jeśli wymagają poszukiwań, sprawdzania, przeczesywania Internetu. A gdyby tak wspomóc się prostym narzędziem, które naprawdę ułatwi życie i nie będzie zmuszało do żmudnych czynności? Żeby sprawianie radości było łatwe jak kilka kliknięć.

Przekonaj się, jak wiele może twoja aplikacja Santander mobile. To nie tylko asystent od spraw finansowych. To doskonały pomocnik na co dzień. Ułatwi również… sprawianie przyjemności bliskiej osobie.

Dzięki opcji Transport, Bilety, Usługi, dostępnej w wybranych miastach w Polsce (sprawdź listę miast), w jednym miejscu wybierzesz kwiaty, wskażesz adres dostawy i opłacisz zamówienie. Aplikacja Santander mobile to twoja kwiaciarnia dostępna 24 godziny na dobę. To tylko kilka kliknięć, a chwila radości będzie bezcenna.

Wyjaśnienia pojęć i definicji dotyczących usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym objętych tym materiałem znajdziesz na: santander.pl/PAD oraz w placówkach banku. Konto Santander jest rachunkiem płatniczym. Aplikacja Santander mobile, aplikacja mobilna to usługa bankowości elektronicznej. Finanteq S.A. Partner banku, z którym bank zawarł umowę na świadczenie usług w ramach aplikacji Santander mobile – dostawca modułu: Zakupy mobilne (zakładka Bilety, parkingi, taxi).