Najczęściej wyszukiwane:

Szukaj na stronie

Poznaj nową pilotażową aplikację mobilną. Pobierz, sprawdź i daj znać, co myślisz.

Santander mobile

Ułatwiamy życie:
płatność za autostrady

Zastanawiało Cię, co za mądrala wymyślił bramki na autostradach? Dlaczego zamiast mknąć, stoi się w korku do kasy? Koniec z tym! Z aplikacją mobilną Santander przemkniesz, unikając kolejek i szlabanów, a płatność za autostradę zrobi się właściwie sama.

Liczba kilometrów autostrad w Polsce rośnie, a jednak przejazd nimi to wciąż zmora: to podróż z przymusowymi postojami, gdy miało być szybko i bezproblemowo. Ile razy staliście w niekończącym się sznurze samochodów udających się nad morze albo podczas powrotu do domu po urlopie czy weekendzie w Trójmieście? Jak często mieliście okazję przejeżdżać przez Małopolskę i Śląsk i czekać na bramkach aż dwukrotnie, bo najpierw pod Krakowem, a następnie pod Katowicami? A to wszystko tylko po to, żeby osoba w kasie podała Wam  bilecik.

Podobno można zdecydowanie łatwiej. Są aplikacje, które zaprojektowano po to, aby uprościć ten proces. Tylko która jest najlepsza? Brakuje nam czasu na podstawowe rzeczy, a co dopiero na przeglądanie i testowanie kolejnych aplikacji, szczególnie gdy jesteśmy już w trasie i właśnie nam się przypomniało, że można było ułatwić sobie życie, gdyby nam to przyszło wcześniej do głowy. Dlatego znów pokornie stajemy w kolejce do bramki, zagryzając zęby.

Sprawdź promocję Konta Jakie Chcę

Poszukiwanie aplikacji mobilnych do załatwiania codziennych pojedynczych czynności doprowadza do sytuacji, gdy w efekcie w smartfonie mamy ich dziesiątki – zużywają baterię i zaśmiecają pamięć. I przychodzi taki moment, gdy stawiamy sobie pytanie: aplikacje są dla nas czy to my jesteśmy dla aplikacji? A to właśnie to, jak dobrze narzędzia te wpasowują się w nasze życie, jest sprawdzianem tego, czy ich naprawdę potrzebujemy.

Wiele funkcji w jednej appce

Santander mobile to aplikacja, która oferuje wiele funkcji w jednym miejscu, by faktycznie uczynić nasze życie łatwiejszym. To proste bankowanie i jeszcze prostsze załatwianie codziennych spraw, np. podróży samochodem przez jedne z najbardziej zatłoczonych węzłów komunikacyjnych w kraju, autostradę A4 między Krakowem i Katowicami oraz autostradę A1 na trasie Toruń – Gdańsk.

Jak to działa? Wystarczy, że w aplikacji mobilnej Santander w kilku prostych krokach (w module Bilety, Parkingi, Taxi) dodasz pojazd, wypełnisz wymagane dane i wybierzesz konto do pobierania płatności za przejazd autostradą. A potem… już przemykasz bramką bezobsługową, unikając kolejek i szlabanów. Płatności będą się pobierać automatycznie.

Na autostradzie A1 (Toruń – Gdańsk) wystarczy wybrać bramkę oznaczoną symbolem AmberGO, z kolei na autostradzie A4 (Kraków – Katowice) tę z symbolem czarnej kamery na żółtym tle. Kamera odczyta numer tablicy rejestracyjnej Waszego auta i uniesie szlaban, gdy tylko się do niego zbliżycie.

Koniec z główkowaniem nad mapą i poszukiwaniem najlepszej drogi omijającej szlabany, bo zakrawa na absurd szukanie alternatywy dla trasy, która z założenia miała być tą najszybszą. To jak jazda na automacie, tyle że bez autostradowych formalności.

Santander mobile to łatwiejsze życie dzięki wielu funkcjonalnościom w jednym miejscu. Oprócz przelewów czy płacenia zbliżeniowo telefonem, bez trudu na co dzień załatwisz wiele spraw, które dotąd wymagały użycia wielu pojedynczych aplikacji.

Pobierz aplikację Santander mobile

W zależności od tego, jaki masz smartfon, wybierz odpowiedni sklep i pobierz aplikację.

Ocena 4.7 w Google Play

Ocena 4.5 w App Store

A może dawka nowych informacji?

Sprawdź artykuły przygotowane specjalnie dla Ciebie

Finanteq S.A. Partner banku, z którym bank zawarł umowę na świadczenie usług w ramach aplikacji Santander mobile – dostawca modułu: Zakupy mobilne (zakładka Bilety, parkingi, taxi). Finanteq S.A. z siedziba w Lublinie, przy ul. Nałęczowskiej 16, 20-701 Lublin, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sadowego prowadzonego przez Sad Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedziba w Świdniku, pod numerem KRS 0000521114, o numerze NIP 7133087558, o kapitale zakładowym w wysokości 230 000 PLN opłaconym w całości.