Najczęściej wyszukiwane:

Szukaj na stronie

Poznaj nową pilotażową aplikację mobilną. Pobierz, sprawdź i daj znać, co myślisz.

Santander mobile

Ułatwiamy życie:
BLIK zbliżeniowo

Natychmiastowy przelew na telefon, spontaniczna zrzutka na pizzę albo na prezent dla koleżanki z pracy, bezpieczne zakupy online albo tradycyjnie w sklepie. Szybki jak błyskawica BLIK pozwala płacić i przekazywać środki w jednej chwili na różne sposoby. A w aplikacji mobilnej Santander zapłacisz nim też zbliżeniowo. I tak można!

Czy uwielbiasz już BLIKA? Niewątpliwie zmienił nasze życie. Pozwala łatwiej płacić za zakupy w internecie, bo nie wymaga logowania się na stronę www banku,
co szczególnie ważne jest w czasach, gdy w internecie aż roi się od tych, którzy chcieliby co nieco uszczknąć z naszych środków.

Sprawdź promocję Konta Jakie Chcę

Poza tym BLIK świetnie się sprawdza jako metoda wypłacania gotówki z bankomatu, czy jako sposób na udostępnianie bliskim i znajomym czeków na określoną kwotę. A na koniec trzeba wspomnieć o możliwościach BLIKA na co dzień – podczas spotkań towarzyskich, zrzutkach na prezenty i jedzenie z dostawą do domu. Jest nieoceniony! Pieniądze przelewamy w mgnieniu oka na numer telefonu wybranej osoby. To nam się podoba. Nie ma już mowy o reakcjach w stylu: tak, jasne, chętnie, tylko skoczę do bankomatu.

Nieprzekonani powiedzą, że, hej, powoli, ale przecież korzystanie z tego rodzaju płatności również wymaga kilku czynności: zalogowania się do aplikacji bankowej, wygenerowania kodu, wpisania go do terminala w sklepie, a na koniec jeszcze potwierdzenia w aplikacji. Uff, no, sami widzicie, jest tego trochę. To może jednak lepiej wyciągnąć portfel i zbliżyć kartę.

BLIK jeszcze szybszy, bo zbliżeniowy

Mamy jednak coś i dla tych sceptycznych. Już od jakiegoś czasu BLIK działa zbliżeniowo. Że jak? Zaskoczona? Zaskoczony? Właśnie! Wszystko to bez konieczności logowania się do aplikacji oraz bez generowania sześciocyfrowego kodu. Jeśli jesteś klientem Santander Bank Polska, a Twój telefon spełnia wymagania techniczne (BLIK zbliżeniowy dostępny jest na telefonach z systemem Android) to wystarczy, że zbliżysz telefon (z włączonym NFC) do terminala i… gotowe! Cała operacja zakończona w jednej chwili.

Takie rewolucje bardzo kochamy. W końcu bardzo lubimy ułatwiać sobie życie. Nie trzeba już zastanawiać się nad tym, jak tym razem zapłacić za zakupy: kartą, BLIKIEM z kodem, gotówką? Telefonem zbliżeniowo? Ale która z moich kart ma wystarczające środki: debetowa, kredytowa? Ha! Jeśli tylko przy kasie zaczniesz przeklikiwać aplikację w poszukiwaniu tej najlepszej metody płatności, wyobraź sobie miny osób stojących za Tobą w kolejce.

Dlatego podejmij właściwą decyzję i włącz płatności zbliżeniowe BLIK. Nigdy więcej wątpliwości przy kasie. BLIK i zapłacone. I co ważne, nawet jeśli na urlopie zabłądzisz w jakieś odludzie, gdzie mogą pojawić się problemy z zasięgiem, BLIK zbliżeniowo okaże się bardzo pomocny, bo dzięki niemu zapłacisz również bez dostępu do internetu. Jego możliwości nie kończą się w granicach Polski. Sprawdzi się też podczas zagranicznych wojaży. Za jego pomocą zapłacisz wszędzie, gdzie tylko napotkasz logo płatności zbliżeniowych Mastercard.

Jak zwykle w przypadku płatności BLIK, za transakcje zbliżeniowe nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty. Czy jest tu jeszcze ktoś nieprzekonany? Jakieś ręce w górze? Nikt? Bardzo nas to cieszy. Zaloguj się do aplikacji mobilnej Santander i włącz szybkie i bezpieczne płatności zbliżeniowe BLIK. Bo przecież chodzi o to, żeby w życiu było łatwiej ;)

Pobierz aplikację Santander mobile

W zależności od tego, jaki masz smartfon, wybierz odpowiedni sklep i pobierz aplikację.

Ocena 4.7 w Google Play

Ocena 4.5 w App Store

A może dawka nowych informacji?

Sprawdź artykuły przygotowane specjalnie dla Ciebie

Szczegóły oferty, informacje o opłatach, prowizjach, oprocentowaniu dostępne są na santander.pl.