Santander Bank Polska

Uniwersytet Warszawski

Placówka Santander Universidades

 

Uniwersytet Warszawski to największa uczelnia w Polsce kształcąca ponad 44 tysiące studentów oraz rokrocznie jedna z najlepszych uczelni w Polsce według rankingów przygotowywanych przez „Perspektywy” i „Rzeczpospolitą”. Uniwersytet wyróżnia się także na arenie międzynarodowej czego dowodem jest najwyższe miejsce, spośród wszystkich polskich uczelni, w prestiżowym rankingu QS World University Rankings.

 

Nasza działalność

Strefa Santander Universidades

Uniwersytet Warszawski
ul. Szturmowa 1/3
Warszawa

Uniwersytet Warszawski dołączył do programu Santander Universidades w 2017 roku. Od tego czasu funkcjonuje placówka na Wydziale Zarządzania.Wspólnie zrealizowaliśmy szereg projektów wspierających środowisko akademickie, takich jak:

  • XVII Festiwal Nauki w Warszawie „Brak inwestycji w naukę to inwestycja w ignorancję”,
  • Program stypendialny Mobility Found: „Tsinghua-Santander World Challenges od 21st Century Program”,
  • Nagroda Santander Universidades za szczególne osiągnięcia w nauce oraz zaangażowanie społeczne w inicjatywy realizowane w Uniwersytecie Warszawskim,
  • Program Mobility Found oraz projekt „Seminarium Prawnicze Colloquium Legale – Podmioty Praw i Wolności”, realizowane przez Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego,
  • PROspołeczni – letnia akademia przedsiębiorczości społecznej, skierowana do studentów i absolwentów UW i WUA.

Nasz zespół

Łukasz Łoś

Menedżer placówki Santander Universidades

Absolwent dziennikarstwa Uniwersytetu Wrocławskiego, od kilku lat związany z bankowością. Na co dzień pełny energii, ambitny i zmobilizowany do działania.

Lukasz.Los@santander.pl

(+48) 691 504 834

Szymon Kusy

Doradca Santander Universidades

Student Uniwersytetu Warszawskiego. Od niedawna związany z bankowością. Interesuje się kinematografią i kulturą współczesną.

Szymon.Kusy@santander.pl

(+48) 517 889 712

Poznaj opinie

Biuro Karier Wydziału Zarządzania:

Santander Universidades to ogromna szansa dla studentów, doktorantów, absolwentów i pracowników na zdobycie cennego doświadczenia oraz podniesienie kompetencji i kwalifikacji. Możliwość udziału w licznych stypendiach i szkoleniach oferowanych przez Santander Universidades to doskonała okazja do świadomego budowania swojej ścieżki kariery.