Santander Bank Polska

 

Uniwersytet Warszawski to największa uczelnia w Polsce kształcąca ponad 44 tysiące studentów oraz rokrocznie jedna z najlepszych uczelni w Polsce według rankingów przygotowywanych przez „Perspektywy” i „Rzeczpospolitą”. Uniwersytet wyróżnia się także na arenie międzynarodowej czego dowodem jest najwyższe miejsce, spośród wszystkich polskich uczelni, w prestiżowym rankingu QS World University Rankings.

 

Nasza działalność

Strefa Santander Universidades

Uniwersytet Warszawski
ul. Szturmowa 1/3
Warszawa

Uniwersytet Warszawski dołączył do programu Santander Universidades w 2017 roku. Od tego czasu funkcjonuje placówka na Wydziale Zarządzania.Wspólnie zrealizowaliśmy szereg projektów wspierających środowisko akademickie, takich jak:

  • XVII Festiwal Nauki w Warszawie „Brak inwestycji w naukę to inwestycja w ignorancję”,
  • Program stypendialny Mobility Found: „Tsinghua-Santander World Challenges od 21st Century Program”,
  • Nagroda Santander Universidades za szczególne osiągnięcia w nauce oraz zaangażowanie społeczne w inicjatywy realizowane w Uniwersytecie Warszawskim,
  • Program Mobility Found oraz projekt „Seminarium Prawnicze Colloquium Legale – Podmioty Praw i Wolności”, realizowane przez Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego,
  • PROspołeczni – letnia akademia przedsiębiorczości społecznej, skierowana do studentów i absolwentów UW i WUA.

Nasz zespół

Zdjęcie menedżera strefy SU Łukasz Łoś

Łukasz Łoś

Menedżer Strefy Santander Universidades

Absolwent dziennikarstwa Uniwersytetu Wrocławskiego, od dwóch lat związany z bankowością. Na co dzień pełny energii, ambitny i zmobilizowany do działania.

Lukasz.Los@santander.pl

Zdjęcie doradcy placówki SU - Jagoda Kozik

Jagoda Kozik

Doradca Placówki Santander Universidades

Absolwentka Politechniki Wrocławskiej, która od kilku lat zajmuje się marketingiem i organizacją eventów. Z zamiłowania dziennikarka, uczy się języka hiszpańskiego i uwielbia koty brytyjskie.

Jagoda.Kozik@santander.pl
(+48) 609 715 087