Uniwersytet Szczeciński

Placówka Santander Universidades

 

Uniwersytet Szczeciński to największa uczelnia na Pomorzu Zachodnim, która rozpoczęła swoją działalność w roku akademickim 1985/86, rozwijając dynamicznie powojenną tradycję akademicką i pełniąc ważną rolę kulturotwórczą w mieście i w regionie. Misją uczelni jest prowadzenie niezależnej działalności naukowej, dydaktycznej i kulturoznawczej. Bogata oferta kształcenia jest stale dostosowywana do potrzeb rynku pracy, zgodnie z wymogami oraz standardami europejskimi i światowymi.

 

Nasza działalność

Strefa Santander Universidades

Uniwersytet Szczeciński 
ul. Cukrowa 8
Szczecin

Placówka Santander Universidades na kampusie Uniwersytetu Szczecińskiego istnieje od 2019 roku. Przez ten czas zrealizowaliśmy już kilka projektów wspierających środowisko akademickie, takich jak:

  • Szkolenie z marketingu internetowego dla studentów,
  • Wsparcie wydarzeń kół naukowych i organizacji studenckich,
  • Stypendia szkoleniowe z umiejętności miękkich dla studentów „Innowacyjni 2018”,
  • Stypendia projektowe „Laboratorium Kreatywnego Myślenia”,
  • Organizacja projekcji premiery serialu „Wiedźmin” dla społeczności akademickiej.

Nasz zespół

Marek Kozłowski

Menedżer placówki Santander Universidades

Absolwent WSTE w Szczecinie, od 7 lat związany z bakowością. Entuzjasta gier fabularnych oraz podróży.

Marek.Kozlowski@santander.pl

(+48) 693 215 026

Amelia Kalenik

Doradca klienta Santander Universidades

Absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego na kierunku ekonomiczno-prawnym. Od niedawna związana z bankowością. Prywatnie uwielbia aktywność sportową, kuchnię włoską i azjatycką. Lubi czytać kryminały oraz podróże.

Amelia.Kalenik@santander.pl

(+48) 693 215 026

Poznaj opinie

Prezes Administracyjnego Koła Naukowego WPIA US:

Jako prezes Administracyjnego koła naukowego Wydziału Prawa i Administracji na  Uniwersytecie Szczecińskim miałem okazje kilkukrotnie współpracować z przedstawicielami Santander Universidades. Wspólne plany na przyszły rok zapowiadają się naprawdę ciekawie, do tego aktualnie trwający projekt podczas którego wspólnie nagrywamy podcast o prawie. Za sobą mamy już pierwszy odcinek a niedługo pojawią się kolejne. Otwartość na moje pomysły oraz ich wspólna analiza pozwala mi patrzeć w przyszłość naszej współpracy z optymizmem.