Santander Bank Polska

 

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego to nowoczesna instytucja naukowa nastawiona na współpracę z podmiotami z otoczenia biznesowego i sektora publicznego. Studia na WZ pomagają w nabyciu kwalifikacji menedżerskich, kształtują umiejętności przydatne do podjęcia oraz samodzielnego prowadzenia działalności gospodarczej i dają liczne możliwości rozwoju.

 

Nasza działalność

Strefa Santander Universidades

Uniwersytet Łódzki 
ul. Jana Matejki 22/26 
Łódź

Placówka Santander Universidades na Wydziale Zarządzania powstała jako jedna z pierwszych – w 2015 roku. Przez ten czas zrealizowaliśmy szereg projektów wspierających środowisko akademickie, takich jak:

  • Programy stypendialne,
  • Udział doktoranta w prestiżowym Stypendium Santander na Yale University w USA,
  • Wsparcie rozmaitych wydarzeń, organizowanych przez koła naukowe i organizacje studenckie,
  • Balonowy Deszcz Nagród – zabawa polegająca na wypuszczeniu w holu deszczu balonów, zawierających bony i nagrody, zwieńczająca 3-dniową konferencję,
  • Digital Day Santander Universidades – cykl wykładów specjalistów z firmy Google i Santander Bank Polska, połączony ze strefą rozrywki,
  • Turniej gier planszowych,
  • Santander Universidades Mobility Fund - projekt wymiany pracowników oraz studentów ośrodków akademickich w krajach Ameryki Łacińskiej i Półwyspu Iberyjskiego.

Nasz zespół

Menadżer placówki Santander Universidades

Patryk Pelc

Menadżer placówki Santander Universidades

Student zarządzania Akademii Leona Koźmińskiego ze specjalizacją: socjologia biznesu i mediów. Od 2019 roku związany z bankowością.

patryk.pelc@santander.pl

(+48) 798 634 640

Doradca klienta Santander Unviersidades - Maria Antczak

Maria Antczak

Doradca klienta Santander Universidades

Absolwentka stosunków międzynarodowych na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politologicznych na Uniwersytecie Łódzkim. Prywatnie uwielbia podróże i naukę języków obcych, w szczególności hiszpańskiego.

maria.antczak@santander.pl

Poznaj opinie

Studenckie Koło Naukowe Rachunkowości Sigma:

Wsparcie finansowe i merytoryczne, które otrzymujemy przy realizacji własnych projektów czy przedsięwzięć daje nam możliwość osiągnięcia równowagi między efektywnością działalności SKNR Sigma a doskonaleniem wykorzystania potencjału członków Koła. Dzięki pomocy Santander Universidades zawsze możemy zrobić coś dobrego! Rachunek zysków jest ogromny i nie sposób go wyrazić słowami. Santander Universidades to bez wątpienia bank wychodzący z szeregiem inicjatyw dla młodych ludzi oraz zapleczem programów pozwalających im samorealizować się i rozwijać na każdym szczeblu działalności.