Santander Bank Polska

Uniwersytet Łódzki

Placówka Santander Universidades

 

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego to nowoczesna instytucja naukowa nastawiona na współpracę z podmiotami z otoczenia biznesowego i sektora publicznego. Studia na WZ pomagają w nabyciu kwalifikacji menedżerskich, kształtują umiejętności przydatne do podjęcia oraz samodzielnego prowadzenia działalności gospodarczej i dają liczne możliwości rozwoju.

 

Nasza działalność

Strefa Santander Universidades

Uniwersytet Łódzki 
ul. Jana Matejki 22/26 
Łódź

Placówka Santander Universidades na Wydziale Zarządzania powstała jako jedna z pierwszych – w 2015 roku. Przez ten czas zrealizowaliśmy szereg projektów wspierających środowisko akademickie, takich jak:

  • Programy stypendialne,
  • Udział doktoranta w prestiżowym Stypendium Santander na Yale University w USA,
  • Wsparcie rozmaitych wydarzeń, organizowanych przez koła naukowe i organizacje studenckie,
  • Balonowy Deszcz Nagród – zabawa polegająca na wypuszczeniu w holu deszczu balonów, zawierających bony i nagrody, zwieńczająca 3-dniową konferencję,
  • Digital Day Santander Universidades – cykl wykładów specjalistów z firmy Google i Santander Bank Polska, połączony ze strefą rozrywki,
  • Turniej gier planszowych,
  • Santander Universidades Mobility Fund - projekt wymiany pracowników oraz studentów ośrodków akademickich w krajach Ameryki Łacińskiej i Półwyspu Iberyjskiego.

Nasz zespół

Joanna Pająk

Menadżer Placówki Santander Universidades

Od 2018 roku związana z sektorem bankowości detalicznej. Absolwentka administracji UTH w Radomiu. Miłośniczka literatury pięknej, uwielbia podróżować.

Joanna.Pajak@santander.pl

(+48) 512 767 082

Tomasz Torzyński

Doradca Placówki Santander Universidades

Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku finanse i rachunkowość. Od kilku lat pracuje w sektorze bankowym, ma na koncie sukcesy w sprzedaży usług bankowości inwestycyjnej. Jego pasją jest sport – uwielbia pływać, jeździć na rowerze oraz grać w badmintona.

Tomasz.Torzynski@santander.pl