Wydział Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego to nowoczesna instytucja naukowa nastawiona na współpracę z podmiotami z otoczenia biznesowego i sektora publicznego. Studia na WZ pomagają w nabyciu kwalifikacji menedżerskich, kształtują umiejętności przydatne do podjęcia oraz samodzielnego prowadzenia działalności gospodarczej i dają liczne możliwości rozwoju.

 

Nasza działalność

Strefa Santander Universidades

Uniwersytet Łódzki 
ul. Jana Matejki 22/26 
Łódź

Placówka Santander Universidades na Wydziale Zarządzania powstała jako jedna z pierwszych – w 2015 roku. Przez ten czas zrealizowaliśmy szereg projektów wspierających środowisko akademickie, takich jak:

  • Programy stypendialne,
  • Udział doktoranta w prestiżowym Stypendium Santander na Yale University w USA,
  • Wsparcie rozmaitych wydarzeń, organizowanych przez koła naukowe i organizacje studenckie,
  • Balonowy Deszcz Nagród – zabawa polegająca na wypuszczeniu w holu deszczu balonów, zawierających bony i nagrody, zwieńczająca 3-dniową konferencję,
  • Digital Day Santander Universidades – cykl wykładów specjalistów z firmy Google i Santander Bank Polska, połączony ze strefą rozrywki,
  • Turniej gier planszowych,
  • Santander Universidades Mobility Fund - projekt wymiany pracowników oraz studentów ośrodków akademickich w krajach Ameryki Łacińskiej i Półwyspu Iberyjskiego.

Nasz zespół

Magdalena Ciesielska

doradca klienta Santander Universidades

Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego. Posiada 8 letnie doświadczenie w sektorze bankowym. Współtworzy projekt Santander Universidades od momentu powstania pierwszych Placówek SU w Polsce. Aktywnie działa z organizacjami studenckimi oraz chętnie pomaga studentom w ich inicjatywach.

magdalena.ciesielska@santander.pl

(+48) 789 754 805

Poznaj opinie

Studenckie Koło Naukowe Rachunkowości Sigma:

Wsparcie finansowe i merytoryczne, które otrzymujemy przy realizacji własnych projektów czy przedsięwzięć daje nam możliwość osiągnięcia równowagi między efektywnością działalności SKNR Sigma a doskonaleniem wykorzystania potencjału członków Koła. Dzięki pomocy Santander Universidades zawsze możemy zrobić coś dobrego! Rachunek zysków jest ogromny i nie sposób go wyrazić słowami. Santander Universidades to bez wątpienia bank wychodzący z szeregiem inicjatyw dla młodych ludzi oraz zapleczem programów pozwalających im samorealizować się i rozwijać na każdym szczeblu działalności.