Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego jest wyższą uczelnią publiczną, której początki sięgają 1954 roku, kiedy to nosiła nazwę Akademii Teologii Katolickiej. Od 1999 roku działa jako Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie kształcąc ponad 16 000 studentów i doktorantów na 35 kierunkach studiów, posiada 13 uprawnień do nadawania stopnia doktora oraz 9 uprawnień do nadawania stopnia doktora habilitowanego.

 

Nasza działalność

Strefa Santander Universidades

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
ul. Wóycickiego 1/3
Warszawa

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego to jedna z uczelni o najdłuższym stażu współpracy z Santander Universidades w Polsce. Do chwili obecnej, wraz z UKSW, udało nam się zrealizować:

  • Wiele cennych projektów badawczych,
  • Stypendia szkoleniowe dla studentów z obsługi pakietu MS Office,
  • Stypendia na organizację konferencji międzynarodowych,
  • Nagroda Santander Universidades dla najlepszych studentów, doktorantów i pracowników UKSW, UKSW & Santander Universidades Mobility Fund – Wsparcie finansowe mobilności przyjazdów/wyjazdów studentów, doktorantów, pracowników UKSW oraz uczelni z nią współpracujących, Wspieranie inicjatyw studenckich takich jak: Gala Belfra, Dzień Studenta, Wyjazdy Integracyjne studentów I roku „CAMP ZERO”, Wsparcie programu praktyk i staży UKSW, Digital Day Santander Universidades - cykl wykładów specjalistów z firmy Google i Santander Bank Polska, połączony ze strefą rozrywki.

Nasz zespół

Zdjęcie menadżera placówki SU Milena Wilska

Milena Wilska

Menadżer Placówki Santander Universidades

Od 7 lat związana z sektorem bankowości detalicznej, absolwentka Wyższej Szkoły Turystyki i Rekreacji w Warszawie. Jej pasją jest jazda na rowerze, nowe znajomości oraz poznawanie nowych miejsc.

Milena.Wilska@santander.pl

(+48) 519 301 472

Hanna Kruchelska

Doradca Placówki Santander Universidades

Absolwentka Wyższej Uczelni Zarządzania Informatyki i Administracji w Warszawie na kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna.
Od wielu lat związana z działem sprzedaży i relacji z klientem. Uwielbia podziwiać góry oraz zwiedzać najdalsze zakątki świata , jej ulubionym kierunkiem podróży jest Azja.

Hanna.Kruchelska@santander.pl

(+48) 727 561 494