Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Placówka Santander Universidades

 

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego jest wyższą uczelnią publiczną, której początki sięgają 1954 roku, kiedy to nosiła nazwę Akademii Teologii Katolickiej. Od 1999 roku działa jako Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie kształcąc ponad 16 000 studentów i doktorantów na 35 kierunkach studiów, posiada 13 uprawnień do nadawania stopnia doktora oraz 9 uprawnień do nadawania stopnia doktora habilitowanego.

 

Nasza działalność

Strefa Santander Universidades

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
ul. Wóycickiego 1/3
Warszawa

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego to jedna z uczelni o najdłuższym stażu współpracy z Santander Universidades w Polsce. Do chwili obecnej, wraz z UKSW, udało nam się zrealizować:

  • Wiele cennych projektów badawczych,
  • Stypendia szkoleniowe dla studentów z obsługi pakietu MS Office,
  • Stypendia na organizację konferencji międzynarodowych,
  • Nagroda Santander Universidades dla najlepszych studentów, doktorantów i pracowników UKSW, UKSW & Santander Universidades Mobility Fund – Wsparcie finansowe mobilności przyjazdów/wyjazdów studentów, doktorantów, pracowników UKSW oraz uczelni z nią współpracujących, Wspieranie inicjatyw studenckich takich jak: Gala Belfra, Dzień Studenta, Wyjazdy Integracyjne studentów I roku „CAMP ZERO”, Wsparcie programu praktyk i staży UKSW, Digital Day Santander Universidades - cykl wykładów specjalistów z firmy Google i Santander Bank Polska, połączony ze strefą rozrywki.

Nasz zespół

Milena Wilska

Menadżer Placówki Santander Universidades

Od 7 lat związana z sektorem bankowości detalicznej, absolwentka Wyższej Szkoły Turystyki i Rekreacji w Warszawie. Jej pasją jest jazda na rowerze, nowe znajomości oraz poznawanie nowych miejsc.

Milena.Wilska@santander.pl

(+48) 519 301 472

Hanna Kruchelska

Doradca Placówki Santander Universidades

Absolwentka Wyższej Uczelni Zarządzania Informatyki i Administracji w Warszawie na kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna.
Od wielu lat związana z działem sprzedaży i relacji z klientem. Uwielbia podziwiać góry oraz zwiedzać najdalsze zakątki świata , jej ulubionym kierunkiem podróży jest Azja.

Hanna.Kruchelska@santander.pl

(+48) 727 561 494