Uniwersytet
im. Adama Mickiewicza

Placówka Santander Universidades

 

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu jest jednym z najlepszych ośrodków akademickich w Polsce. Na renomę uczelni wpływa tradycja sięgająca początków XVI wieku, wybitne osiągnięcia naukowe kadry akademickiej, atrakcyjny program kształcenia studentów i doskonała baza lokalowa. Misją uniwersytetu jest prowadzenie wysokiej jakości badań, kształcenie we współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym oraz rozwijanie społecznej odpowiedzialności.

 

Nasza działalność

Strefa Santander Universidades

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza 
ul. Uniwersytetu Poznańskiego 7 
Poznań

Współpracę pomiędzy Uniwersytetem im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i Santander Universidades zapoczątkowaliśmy w 2012 roku, a placówka została otwarta w 2018 roku. Przez ten czas zrealizowaliśmy szereg projektów wspierających środowisko akademickie, takich jak:

  • programy stypendialne,
  • udział w Stypendium Santander na prestiżowej uczelni Georgetown University w USA,
  • Akademickie Firmowe Ewolucje – cykl bezpłatnych i certyfikowanych szkoleń dla studentów,
  • Wsparcie budowy fit-parku koło Collegium Historicum,
  • XXIX Ogólnopolska Konferencja Uniwersyteckich Poradni Prawnych,
  • Akademicka Szkoła Liderów (ASL),
  • Sponsoring wydarzeń takich jak 100-lecie Uniwersytetu czy mniej oficjalnych, np. Wielkiego Grillowania.

Nasz zespół

Karolina Andrzejewska

Menedżer placówki Santander Universidades

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Od niedawna związana z bankowością. Prywatnie uwielbia podróże, dobrą książkę, sport oraz pizzę.

Karolina.Andrzejewska@santander.pl

(+48) 609 726 090

Poznaj opinie

Prezes Studenckiego Koła Naukowego Historyków UAM:

W trakcie mojej kadencji na stanowisku prezesa Studenckiego Koła Naukowego Historyków UAM im. prof. Gerarda Labudy nawiązałem współpracę z Placówką Relacyjną Santander Universidades zlokalizowaną na terenie Kampusu Morasko. Przyniosło to korzyści dla obu stron. Pracownicy oddziału zawsze byli otwarci na nasze studenckie inicjatywy i służyli pomocą. Przesyłano nam również liczne oferty kursów rozwijających umiejętności oraz kompetencje zawodowe. Było to cenne doświadczenie dla członków koła.

Mam nadzieję, że współpraca między Studenckim Kołem Naukowym Historyków UAM a Placówką Relacyjną Santander Universidades będzie dalej się tak dobrze układać w kolejnych latach.