Santander Bank Polska

 

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie jest to najstarsza uczelnia ekonomiczna w Polsce założona w 1906 r. przez Augusta Zielińskiego. SGH to innowacyjna uczelnia rozwijająca twórczy potencjał intelektualny i kształcąca liderów w odpowiedzi na wyzwania przyszłości. W Rankingu Szkół Wyższych 2018 magazynu „Perspektywy” SGH zajęła 1. miejsce w kategorii uczelni ekonomicznych, zajęła też wszystkie trzy pierwsze miejsca w kategorii kierunków ekonomicznych: ekonomia, finanse i rachunkowość oraz zarządzanie; wśród ogółu uczelni akademickich uplasowała się na 12. miejscu.

 

Nasza działalność

Strefa Santander Universidades

Szkoła Główna Handlowa 
aleja Niepodległości 162 
Warszawa

Współpracę pomiędzy SGH a Santander Universidades rozpoczęliśmy w 2015 roku i od tej pory jesteśmy jednym z partnerów uczelni. Od 2018 roku na kampusie funkcjonuje także placówka relacyjna Santander Universidades. Wspólnie zrealizowaliśmy wiele inicjatyw, takich jak:

  • Modernizacja Dziekanatu Studiów Licencjackich,
  • Digital Day Santander Universidades - cykl wykładów specjalistów z firmy Google i Santander Bank Polska, połączony ze strefą rozrywki,
  • Dni Kariery,
  • Udział studentów w Stypendiach Santander na najbardziej prestiżowych uczelniach świata, m.in. w Dolinie Krzemowej, Nowym Jorku, San Diego,
  • Tydzień Kobiet Sukcesu – cykl warsztatów i spotkań prowadzonych przez kobiety sukcesu
  • CEMS – cykliczne zaangażowanie finansowe i merytoryczne.

Nasz zespół

Monika Piątkowska

Menedżer placówki Santander Universidades

Absolwentka Akademii Humanistycznej im. Aleksandra Gieysztora, od ponad 20 lat związana z bankowością w tym 15 lat bankowość prywatna VIP.

Monika.Piatkowska@santander.pl

(+48) 785 854 259

Poznaj opinie

Studenckie Koło Naukowe Informatyki:

Naszym zdaniem współpraca przebiega świetnie. Wszystko jest dopięte na ostatni guzik, zarówno od strony organizacyjnej, jak i merytorycznej. Otrzymaliśmy również pozytywne komentarze od uczestników po spotkaniu współorganizowanym z Santander Universidades. Na nic nie możemy narzekać!