Santander Bank Polska

Szkoła Główna Handlowa

Placówka Santander Universidades

 

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, założona w 1906 roku przez Augusta Zielińskiego, jest najstarszą i zarazem wiodącą uczelnią ekonomiczną w Polsce. Posiada międzynarodowe akredytacje EQUIS, CEEMAN IQA, ACCA oraz AMBA. SGH oferuje zindywidualizowany tok studiów, który umożliwia wybór przedmiotów i wykładowców. Szczyci się również wysokim poziomem lektoratów i bogatą ofertą wykładów w językach obcych. Uczelnia współpracuje z otoczeniem biznesowym zarówno w kwestii kształcenia, jak i obszaru badawczego oraz zagadnień związanych z jej zarządzaniem. W Rankingu Szkół Wyższych 2021 magazynu „Perspektywy” SGH zajęła 1. miejsce w kategorii uczelni ekonomicznych, a wśród ogółu uczelni akademickich znalazła się na 11. miejscu.

 

Nasza działalność

Strefa Santander Universidades

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
al. Niepodległości 162
Warszawa

Współpracę pomiędzy SGH a Santander Universidades rozpoczęliśmy w 2015 roku i od tej pory jesteśmy jednym z partnerów uczelni. Od 2018 roku na kampusie funkcjonuje także placówka relacyjna Santander Universidades. Wspólnie zrealizowaliśmy wiele inicjatyw, takich jak:

  • Modernizacja Dziekanatu Studiów Licencjackich,
  • Digital Day Santander Universidades - cykl wykładów specjalistów z firmy Google i Santander Bank Polska, połączony ze strefą rozrywki,
  • Dni Kariery,
  • Udział studentów w Stypendiach Santander na najbardziej prestiżowych uczelniach świata, m.in. w Dolinie Krzemowej, Nowym Jorku, San Diego,
  • Tydzień Kobiet Sukcesu – cykl warsztatów i spotkań prowadzonych przez kobiety sukcesu
  • CEMS – cykliczne zaangażowanie finansowe i merytoryczne.

Nasz zespół

Monika Piątkowska

Menedżer placówki Santander Universidades

Absolwentka Akademii Humanistycznej im. Aleksandra Gieysztora, od ponad 20 lat związana z bankowością w tym 15 lat bankowość prywatna VIP.

Monika.Piatkowska@santander.pl

(+48) 785 854 259

Poznaj opinie

Studenckie Koło Naukowe Informatyki:

Naszym zdaniem współpraca przebiega świetnie. Wszystko jest dopięte na ostatni guzik, zarówno od strony organizacyjnej, jak i merytorycznej. Otrzymaliśmy również pozytywne komentarze od uczestników po spotkaniu współorganizowanym z Santander Universidades. Na nic nie możemy narzekać!