Santander Bank Polska

 

Politechnika Wrocławska jest jedną z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się uczelni technicznych w Polsce. Wiodącą pozycję zawdzięcza wysokiemu poziomowi kształcenia, prowadzonym badaniom, a także współpracy z biznesem. Dzięki nim od kilku lat niezmiennie Politechnika Wrocławska utrzymuje status lidera innowacyjności. Wyspecjalizowana kadra naukowo-dydaktyczna, światowy poziom badań naukowych, a także nowoczesna infrastruktura oraz międzynarodowa współpraca z ośrodkami naukowo-badawczymi w kraju i na świecie są gwarantem najwyższej jakości kształcenia na Politechnice Wrocławskiej.

 

Nasza działalność

Strefa Santander Universidades

Politechnika Wrocławska
ul. Norwida 1/3
Wrocław

Placówka Santander Universidades na kampusie Politechniki Wrocławskiej powstała jako jedna z pierwszych – w 2015 roku, ale współpracę zapoczątkowaliśmy wiele lat wcześniej. To we Wrocławiu znajduje się pierwszy w Polsce „Branch in Branch”. Przez ten czas zrealizowaliśmy szereg projektów wspierających środowisko akademickie, takich jak:

  • udział w Stypendium Santander na prestiżowej uczelni Georgetown University w USA i Babson College,
  • Akcja charytatywna „Ja pierniczę, oddaję słodycze” – świąteczna zbiórka słodyczy dla dzieci z domów dziecka, połączona ze wspólnym studenckim dekorowaniem pierniczków,
  • Wsparcie akcji charytatywnej Nocne Listowanie, polegającej na pisaniu listów do przedsiębiorstw z prośbą o wsparcie finansowe studentów z niepełnosprawnością,
  • Liczne stypendia dla studentów i kół naukowych,
  • Wsparcie finansowe PWr Racing Team, przeznaczone m.in. na budowę bolidów wyścigowych,
  • Akademickie Firmowe Ewolucje - cykl bezpłatnych i certyfikowanych szkoleń dla studentów,
  • Digital Day Santander Universidades - cykl wykładów specjalistów z firmy Google i Santander Bank Polska, połączony ze strefą rozrywki.

Nasz zespół

Zdjęcie menedżera placówki SU Monika Bejma-Giglewicz

Monika Bejma-Giglewicz

Menedżer placówki Santander Universidades

Od dwunastu lat związana z bankowością, wielokrotna laureatka konkursów Banku Zachodniego WBK (obecnie Santander Bank Polska). Z wykształcenia pedagog, posiada również dyplom z prawa bankowego. Jej pasją jest kolarstwo górskie.

Monika.Bejma-Giglewicz@santander.pl

(+48) 510 027 715

Zdjęcie doradcy placówki SU - Alicja Kanik

Alicja Kanik

Doradca klienta Santander Universidades

Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu na kierunku Zootechnika. Z bankowością związana od 2018 roku. Jej pasją są zwierzęta, górskie wycieczki i nauka języków obcych.

Alicja.Kanik@santander.pl

(+48) 510 027 715

Poznaj opinie

Samorząd Studencki Politechniki Wrocławskiej:

Dzięki wsparciu Santander Universidades studenci mogą nie tylko zdobywać atrakcyjne nagrody w konkursach, ale również zaznajomić się z bankowością poprzez ciekawe oferty. Dodatkowym aspektem współpracy są  stypendia, na które możemy aplikować. Motywują nas do rozwoju oraz wspierają realizowane przez nas inicjatywy. Kolejnym plusem jest również możliwość udziału w licznych szkoleniach i webinariach co pomaga kreatywnie wykorzystywać czas wolny.